preloader

Пожалуйста, подождите

Все продукты
Все продукты
IPRAALOX 20 mg zarnās šķīstošās tabletes, 14 gab., N14
IPRAALOX 20 mg zarnās šķīstošās tabletes, 14 gab., N14
IPRAALOX 20 mg zarnās šķīstošās tabletes, 14 gab., N14

UZMANĪBU! Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

IPRAALOX 20 mg zarnās šķīstošās tabletes, 14 gab., N14

Безрецептурные медикаменты
Код товара: 70515
Бренд продукта: IPRAALOX
Ipraalox lieto īslaicīgai atviļņa simptomu (piemēram, dedzināšanas aiz krūšu kaula, skābes regurgitācijas) ārstēšanai pieaugušajiem.
4,57 €
Товар на складе

Изображение продукта может отличаться от реального продукта.

. Подробнее о возможных способах доставки

Часто покупают вместе

Внимание!

НЕОБОСНОВАННОЕ ПРИМЕНЕНИЕ ЛЕКАРСТВ ВРЕДНО ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ.

Ipraalox lieto īslaicīgai atviļņa simptomu (piemēram, dedzināšanas aiz krūšu kaula, skābes regurgitācijas) ārstēšanai pieaugušajiem.


Ipraalox aktīvā viela ir pantoprazols, kas nobloķē „sūkni”, kas veido kuņģa skābi. Līdz ar to samazinās kuņģī veidotās skābes daudzums.

 

Ipraalox lieto īslaicīgai atviļņa simptomu (piemēram, dedzināšanas aiz krūšu kaula, skābes regurgitācijas) ārstēšanai pieaugušajiem.

Atvilnis ir skābes plūsma no kuņģa atpakaļ uz barības vadu, kur var rasties iekaisums un sāpes. Tas var izraisīt Jūsu simptomus, piemēram, sāpīgu dedzināšanas sajūtu krūtīs, kas izstaro uz rīkli (dedzināšana aiz krūšu kaula), un skābu garšu mutē (skābes regurgitācija).

 

Skābes atviļņa simptomi un dedzināšana aiz krūšu kaula var sākt mazināties jau pēc vienas Ipraalox terapijas dienas, taču šīs zāles nenodrošina tūlītēju simptomu izzušanu. Lai atvieglotu simptomus, var būt nepieciešams lietot tabletes 2 - 3 dienas pēc kārtas.

 

Nelietojiet Ipraalox šādos gadījumos:

-        ja Jums ir alerģija pret pantoprazolu, sojas lecitīnu vai kādu citu šo zāļu sastāvdaļu,

 • ja lietojat zāles, kas satur atazanavīru (HIV infekcijas ārstēšanai), skatīt punktu „Citas zāles un Ipraalox”.

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā lietošanas instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

 

Lietojiet vienu tableti dienā. Nepārsniedziet ieteicamo devu 20 mg pantoprazola dienā.

 

Jums jālieto šīs zāles vismaz 2 - 3 dienas pēc kārtas. Pārtrauciet Ipraalox lietošanu, ja Jūsu simptomi pilnīgi izzuduši. Jūs varat sajust skābes atviļņa un dedzināšanas simptomu mazināšanos pat jau vienu dienu pēc Ipraalox lietošanas, bet šīs zāles nav domātas tūlītējai simptomu mazināšanai.

 

Ja Jūsu simptomi nav izzuduši pēc nepārtrauktas šo zāļu lietošanas 2 nedēļas, konsultējieties ar savu ārstu. Nelietojiet Ipraalox tabletes ilgāk par 4 nedēļām, ja iepriekš neesat konsultējies ar ārstu.

 

Lietojiet tableti pirms ēdienreizes, katru dienu vienā laikā. Jums jānorij tablete vesela, uzdzerot nedaudz ūdens. Tableti nedrīkst sakost vai sasmalcināt.

Tāpat kā citas zāles, šīs zāles var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas.

 

Nekavējoties pastāstiet savam ārstam vai sazinieties ar tuvākās slimnīcas neatliekamās palīdzības nodaļu, ja Jums rodas kāda no šādām nopietnām blakusparādībām. Nekavējoties pārtrauciet Ipraalox lietošanu un ņemiet šo lietošanas instrukciju un/vai tabletes sev līdzi.

 

 • Nopietnas alerģiskas reakcijas (biežums reti: var rasties līdz 1 no 1000 cilvēkiem):

paaugstinātas jutības reakcijas, tā saucamās anafilaktiskās reakcijas, anafilaktiskais šoks un angioedēma. Tipiskie simptomi ir: sejas, lūpu, mutes, mēles un/vai rīkles pietūkums, kas var apgrūtināt rīšanu vai elpošanu, nātrene, izteikts reibonis ar ļoti ātru sirdsdarbību un stipru svīšanu.

 

 • Nopietnas ādas reakcijas (biežums nav zināms: nevar noteikt pēc pieejamiem datiem):

izsitumi ar ādas pietūkumu, pūšļu veidošanos vai lobīšanos, ādas bojājums un asiņošana ap acīm, degunu, muti vai dzimumorgāniem un strauja vispārējā veselības stāvokļa pasliktināšanās, izsitumi, iespējams ar sāpēm locītavās, vai izsitumi pēc saules gaismas iedarbības.

 

 • Citas nopietnas reakcijas (biežums nav zināms: nevar noteikt pēc pieejamiem datiem):

iedzeltena ādas krāsa un acu baltumi (saistīts ar smagu aknu bojājumu) vai nieru saslimšana, piemēram, sāpīga urinēšana un sāpes muguras lejasdaļā ar drudzi.

 

Lietojot Ipraalox aktīvo vielu, ir novērotas šādas blakusparādības:

 

Bieži (var rasties līdz 1 no 10 cilvēkiem)

 • labdabīgi polipi kuņģī.

 

Retāk (var rasties līdz 1 no 100 cilvēkiem)

 • galvassāpes; reibonis; caureja; slikta dūša, vemšana; vēdera uzpūšanās un meteorisms; aizcietējums; sausa mute; sāpes vēderā un diskomforts; izsitumi uz ādas vai nātrene; nieze; vājums, nespēks vai vispārējs savārgums; miega traucējumi; aknu enzīmu līmeņa paaugstināšanās asinīs.

 

Reti (var rasties līdz 1 no 1000 cilvēkiem)

 • garšas sajūtas izmaiņas vai trūkums; redzes traucējumi, piemēram, redzes miglošanās; sāpes locītavās; muskuļu sāpes; ķermeņa masas pārmaiņas; paaugstināta ķermeņa temperatūra; ekstremitāšu tūska; depresija; paaugstināts bilirubīna un tauku līmenis asinīs (nosaka asins analīzēs), krūts dziedzeru palielināšanās vīriešiem; izteikti paaugstināta temperatūra un strauja granulocītu skaita samazināšanās asinīs (nosaka asins analīzēs).

 

Ļoti reti (var rasties līdz 1 no 10 000 cilvēkiem)

 • dezorientācija; trombocītu skaita mazināšanās asinīs, kas biežāk nekā parasti var izraisīt asiņošanu vai asins izplūdumus; balto asins šūnu skaita samazināšanās, kas var izraisīt daudz biežāku infekcijas rašanos, vienlaicīga sarkano asinsšūnu un leikocītu, kā arī trombocītu skaita patoloģiska samazināšanās (redzams asins analīzēs).

 

Nav zināmi (biežumu nevar noteikt pēc pieejamiem datiem)

 • halucinācijas, apjukums (īpaši pacientiem, kuriem šādi simptomi ir anamnēzē); samazināts nātrija līmenis asinīs, samazināts magnija līmenis asinīs.

 

Uzglabāt šīs zāles bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.

Nelietot šīs zāles pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz blistera vai pudeles pēc „EXP” un kartona kastītes pēc „Derīgs līdz”. Derīguma termiņš attiecas uz norādītā mēneša pēdējo dienu.

 

Tabletes, kas iepakotas plastmasas pudelē: Ipraalox jāizlieto 3 mēnešu laikā pēc pudeles pirmās atvēršanas.

 

Zālēm nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi.

Neizmetiet zāles kanalizācijā vai sadzīves atkritumos. Vaicājiet farmaceitam, kā izmest zāles, kuras vairs nelietojat. Šie pasākumi palīdzēs aizsargāt apkārtējo vidi.

IPRAALOX 20 mg zarnās šķīstošās tabletes, 14 gab., N14
IPRAALOX 20 mg zarnās šķīstošās tabletes, 14 gab., N14
4,57 €
4,57 €
Товар на складе
Предупреждения:

Pirms Ipraalox lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu:

 • ja Jums ir aknu darbības traucējumi vai dzelte (dzeltenīga ādas vai acu krāsa);
 • ja 4 vai vairāk nedēļas nepārtraukti esat lietojis zāles, kas mazina dedzināšanu aiz krūšu kaula vai gremošanas traucējumus;
 • ja esat vecāks par 55 gadiem un ik dienas lietojat kādu bezrecepšu medikamentu gremošanas traucējumu ārstēšanai;
 • ja esat vecāks par 55 gadiem un Jums radušies jauni vai nesen mainījušies esošie atviļņa simptomi;
 • ja Jums iepriekš bijusi kuņģa čūla vai kuņģa un zarnu trakta operācija;
 • ja Jūs regulāri apmeklējat ārstu nopietnu sūdzību vai slimību dēļ;
 • ja Jums paredzēts veikt endoskopisku izmeklēšanu vai izelpas izmeklējumu, ko sauc par C‑urīnvielas testu;
 • ja Jums kādreiz ir bijusi ādas reakcija c ārsšanās ar Ipraalox līdzīgām zām, kas samazina kģa skābi;
 • ja Jums ir jāveic specifiska asinsanalīze (hromogranīna A noteikšanai).

 

Nekavējoties pastāstiet savam ārstam, ja pirms vai pēc šo zāļu lietošanas Jums radies kāds no šiem simptomiem, kas var būt citas, daudz nopietnākas slimības izpausme:

 • neparedzēta ķermeņa masas mazināšanās (kas nav saistīta ar diētu vai fizisko vingrojumu programmu),
 • vemšana, sevišķi tad, ja tā atkārtojas,
 • vemšana ar asinīm – asinis atvemtajā masā var izskatīties pēc tumšiem kafijas biezumiem,
 • asinis izkārnījumos; pēc izskata tie var būt melni vai kā darva,
 • apgrūtināta rīšana vai sāpes rīšanas laikā,
 • esat bāls un jūtat nespēku (anēmija),
 • sāpes krūtīs,
 • sāpes vēderā,
 • smaga un/vai pastāvīga caureja, jo Ipraalox lietošana ir bijusi saistīta ar nedaudz biežāku infekciozas caurejas rašanos.

Ārsts var lemt, vai Jums nepieciešami papildu izmeklējumi.

 

Ja Jums paredzēts veikt asins izmeklējumu, pastāstiet ārstam, ka lietojat šīs zāles.

 

Skābes atviļņa simptomi un dedzināšana aiz krūšu kaula var sākt mazināties jau pēc vienas Ipraalox lietošanas dienas, taču šīs zāles nenodrošina tūlītēju simptomu izzušanu. Tās nedrīkst lietot kā profilaktisku līdzekli.

 

Ja kādu laiku Jums atkārtoti rodas dedzināšana aiz krūšu kaula vai gremošanas traucējumi, regulāri apmeklējiet savu ārstu.

 

Ja Jums uz ādas rodas izsitumi, īpaši vietās, kas ir pakļautas saules gaismas iedarbībai, c iesjas ātrāk konsultējieties ar ārstu, jo var būt nepieciešams pārtraukt ārsšanu ar Ipraalox. Atcerieties pieminēt citas nevēlamas blakusparādības, piemēram, sāpes locītavās.

Форма товара: таблетки
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā lietošanas instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Lietojiet vienu tableti dienā. Nepārsniedziet ieteicamo devu 20 mg pantoprazola dienā. Jums jālieto šīs zāles vismaz 2 - 3 dienas pēc kārtas. Pārtrauciet Ipraalox lietošanu, ja Jūsu simptomi pilnīgi izzuduši. Jūs varat sajust skābes atviļņa un dedzināšanas simptomu mazināšanos pat jau vienu dienu pēc Ipraalox lietošanas, bet šīs zāles nav domātas tūlītējai simptomu mazināšanai. Ja Jūsu simptomi nav izzuduši pēc nepārtrauktas šo zāļu lietošanas 2 nedēļas, konsultējieties ar savu ārstu. Nelietojiet Ipraalox tabletes ilgāk par 4 nedēļām, ja iepriekš neesat konsultējies ar ārstu. Lietojiet tableti pirms ēdienreizes, katru dienu vienā laikā. Jums jānorij tablete vesela, uzdzerot nedaudz ūdens. Tableti nedrīkst sakost vai sasmalcināt.
 • Aktīvā viela ir pantoprazols. Viena tablete satur 20 mg pantoprazola (nātrija seskvihidrāta formā).
 • Citas sastāvdaļas ir:

Tabletes kodols: maltīts (E965), krospovidons B tips, karmelozes nātrija sāls, bezūdens nātrija karbonāts, kalcija stearāts.

Tabletes apvalks: polivinilspirts, talks, titāna dioksīds (E171), makrogols 3350, sojas lecitīns, dzeltenais dzelzs oksīds (E172), bezūdens nātrija karbonāts, metakrilskābes-etilakrilāta kopolimērs (1:1) (dispersija satur polisorbātu 80 un nātrija laurilsulfātu), trietilcitrāts.

Всего куплено товаров

Похожие товары