preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Rīcineļļa, šķidrums iekšķīgai lietošanai, 30 ml, N1

Rīcineļļa, šķidrums iekšķīgai lietošanai, 30 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 14197
Rīcineļļa ir augu izcelsmes zāles, tās 2‑6 stundu laikā izsauc masīvu, pusšķidru vēdera izeju vienu vai vairākas reizes.
€3,62
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Rīcineļļa ir augu izcelsmes zāles, tās 2‑6 stundu laikā izsauc masīvu, pusšķidru vēdera izeju vienu vai vairākas reizes.Rīcineļļa ir augu izcelsmes zāles, ko iegūst no rīcina sēklām. To aktīvais komponents ir ricinolskābestriglicerīds, kas iedarbojas galvenokārt tievajās zarnās.

Rīcineļļa 2‑6 stundu laikā izsauc masīvu, pusšķidru vēdera izeju vienu vai vairākas reizes.

 

Rīcineļļu lieto funkcionālu aizcietējumu gadījumos.

Rīcineļļa efektīgi izsauc zarnu satura iztukšošanos pirms radioloģiskiem izmeklējumiem, ķirurģiskām operācijām un dzemdībām.

Brīdinājumi:

Pirms Rīcineļļas lietošanas konsultējieties ar ārstu, farmaceituvai medmāsu.

Lietojot rīcineļļu ilgstoši, var attīstīties pieradums. Tādēļ rīcineļļa ir indicēta tikai funkcionālu aizcietējumu gadījumos īslaicīgai lietošanai.

Rīcineļļa piesardzīgi jālieto menstruāciju laikā.

 

Ja pēc 6 stundām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: šķidrums iekšķīgai lietošanai
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva pieaugušiem un gados vecākiem cilvēkiem ir 1‑2 ēdamkarotes rīcineļļas iekšķīgi, vēlams lietot tukšā dūšā dienas pirmajā pusē, lai netiktu traucēts naktsmiers. Lietošana bērniem un pusaudžiem Bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem: 1 deserta karote rīcineļļas. Bērniem vecumā no 1 līdz 5 gadiem: 1 tējkarote rīcineļļas. Bērniem līdz 1 gada vecumam rīcineļļu nedrīkst lietot.

Aktīvā viela ir rīcineļļa. Pudelīte satur 30 ml rīcineļļas.

Palīgvielu nav.