preloader

Lūdzu, uzgaidiet

PROSPAN 35mg/5ml šķīdums iekšķīgai lietošanai, 21 paciņa, N21

PROSPAN 35mg/5ml šķīdums iekšķīgai lietošanai, 21 paciņa, N21

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 71322
Augu izcelsmes zāles, ko lieto kā atkrēpošanas līdzekli produktīva klepus gadījumā.
€10,27
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Augu izcelsmes zāles, ko lieto kā atkrēpošanas līdzekli produktīva klepus gadījumā.

Augu izcelsmes zāles, ko lieto kā atkrēpošanas līdzekli produktīva klepus gadījumā. Prospan 35mg/ 5ml šķīdums iekšķīgai lietošanai ir paredzētas lietošanai pieaugušajiem un bērniem vecumā no 6 gadiem. Starptautisks uzņēmums, dibināts 1872. gadā, Vācijā. Uzņēmums koncentrējas uz saaukstēšanās un augšējo elpceļu ārstēšanas līdzekļiem. Ar savu augsto kvalitāti ir tirgus līderis aptuveni 40 valstīs.
Vecums: No 6 g.
Brīdinājumi:

Brīdinājumi un piesardzība lietošanā

Pirms Prospan lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Ievērojiet piesardzību, ja Jums ir gastrīts vai kuņģa čūla.

Ja to nav ieteicis speciālists, lietošana vienlaikus ar pretklepus līdzekļiem, piemēram

kodeīnu vai dekstrometorfānu, nav ieteicama.

Šīs zāles nav paredzētas lietošanai bērniem līdz 6 gadu vecumam.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: šķīdums iekšķīgai lietošanai
Pieaugušie lieto 1 paciņu šķīduma (5 ml) 3 reizes dienā, dienas deva atbilst 105 mg efejas lapu sausā ekstrakta. Bērni vecumā no 6 līdz 11 gadiem lieto 1 paciņu šķīduma (5 ml) 2 reizes dienā, kas atbilst 70 mg efejas lapu sausā ekstrakta. Pusaudži vecāki par 12 gadiem lieto kā pieaugušie 1 paciņu šķīduma (5 ml) 3 reizes dienā. Pirms lietošanas paciņa viegli jāpaloka. Iekšķīgai lietošanai Prospan 35 mg/5ml šķīdums jālieto neatšķaidītā veidā no rīta, (pusdienās) un vakarā. Zāles jālieto pirms/pēc ēšanas vai tukšā dūšā. Ārstēšanas ilgums atkarīgs no simptomu veida un smaguma pakāpes, tomēr pat viegla elpceļu iekaisuma gadījumā ārstēšanai jāilgst vismaz vienu nedēļu. Lai nodrošinātu labu terapeitisko efektu, ārstēšana jāturpina vēl 2 - 3 dienas pēc simptomu izzušanas. Ja lietojot šīs zāles, simptomi neizzūd vienas nedēļas laikā, jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu.
1 ml satur 7 mg efejas lapu sausā ekstrakta. 5 ml šķīduma (1 paciņa) satur 35 mg efejas lapu sausā ekstrakta (Hederae helicis folii extractum siccum)[(5-7,5):1]. Ekstraģents: 30% etilspirts (masas %).