preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
PREGNACARE ORIGINAL tabletes, 30 gab.

PREGNACARE ORIGINAL tabletes, 30 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 69487
Pregnacare original palīdz nodrošināt organismu ar nepieciešamajām uzturvielām jau no paša bērniņa ieņemšanas brīža un visā grūtniecības laikā.
-30%
€11,68
€16,69 *
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 15:00. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Pregnacare original palīdz nodrošināt organismu ar nepieciešamajām uzturvielām jau no paša bērniņa ieņemšanas brīža un visā grūtniecības laikā.

Pregnacare® original Eksperts uztura aprūpē visā grūtniecības laikā. Pregnacare® original ir rūpīgi izstrādāts, lai palīdzētu nodrošināt organismu ar nepieciešamajām uzturvielām jau no paša bērniņa ieņemšanas brīža un visā grūtniecības laikā. 19 rūpīgi līdzsvaroti un minerālvielas, tai skaitā 400 µg folskābes, D, B12 vitamīni, dzelzs un cinks. Uztura aprūpe mātei un bērnam: Pasaulē plaši pētījumi liecina, ka papildus īpašās uzturvielas kā folskābe un D vitamīns var būt nepieciešamas gan pirms, gan grūtniecības laikā. D vitamīns nepieciešams šūnu dalīšanās procesā. Folskābe veicina mātes audu veidošanos grūtniecības laikā, kā arī palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu. Pregnacare® original unikālā formula satur arī cinku, kas veicina normālu auglību un reprodukciju. Vispārējai veselībai visā grūtniecības laikā: Laba uztura uzņemšana sievietēm ir ļoti svarīga visā grūtniecības laikā, ne tikai pirmajās 12 grūtniecības nedēļās. Dzelzs, B grupas vitamīni un folskābe ir nepieciešami asinsradei arī vēlākā grūtniecības periodā. Dzelzs un B grupas vitamīni (B6, B12) veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos. Dzelzs un B grupas vitamīni (B6, B12) veicina arī normālu imūnsistēmas darbību, kas ir svarīgi grūtniecības laikā. Efektīvs atbalsts bez pārmērīgām devām: Pregnacare® original novērš pārmērīgu dzelzs un citu uzturvielu uzņemšanu, lai aizsargātu jūsu augošo bērnu, un nesatur augstas A vitamīna devas, kas nav ieteicams grūtniecības laikā. Ja nepieciešams papildus uzņemt kalciju, to var papildināt ar Osteocare®, ko var lietot kopā ar Pregnacare® Jūs varat sākt lietot Pregnacare® jebkurā grūtniecības laikā. Šī visaptverošā formula aizvieto citus Pregnacare® uztura bagātinātājus. Papildus multivitamīnu lietošana nav nepieciešama.
Vecums: Grūtnieces
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot tukšā dūšā.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: tabletes
Piemērots diabētiķiem:
Piemērots: Grūtniecēm
Pa vienai tabletei dienā, galvenās ēdienreizes laikā, uzdzerot glāzi ūdens vai vēsa dzēriena.
Sastāvs 1 tabletē Magnijs 150 mg C vitamīns 70 mg Niacīns (B3 vitamīns) 20 mg Dzelzs 17 mg Cinks 15 mg B6 vitamīns 10 mg Pantotēnskābe 6 mg E vitamīns 4 mg Tiamīns (B1 vitamīns) 3 mg Beta karotīns 2 mg Riboflavīns (B2 vitamīns) 2 mg Varš 1000 µg Folskābe 400 µg Biotīns 150 µg Jods 150 µg K vitamīns 70 µg Selēns 30 µg D vitamīns (D3 400 SV) 10 µg B12 vitamīns 6 µg