preloader

Lūdzu, uzgaidiet

PHYTO serums hroniskas un smagas matu izkrišanas gadījumā PHYTOLIUM, 3.5 ml

PHYTO serums hroniskas un smagas matu izkrišanas gadījumā PHYTOLIUM, 3.5 ml

Kosmētika un higiēnas preces
Produkta kods: 71276
PHYTO PHYTOLIUM serums hroniskas un smagas matu izkrišanas gadījumā.
€79,99
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Kosmētika un higiēnas preces

PHYTO PHYTOLIUM serums hroniskas un smagas matu izkrišanas gadījumā.

PHYTOLIUM 4 cīnās pret matu izkrišanu 4 dažādos līmeņos (4 patenti sastāvdaļām). 1. PAGARINA MATA DZĪVES CIKLU ar vēl nebijušu biotehnoloģisko inovāciju CAPICELLPRO sistēmu: • šitakē sēņu stimulēto sirtuinu - olbaltumvielu, kas nodrošina šūnu ilgdzīvi; • bioloģiski saderīgas savvaļas ābolu augļu cilmes šūnu ekstraktu, kas aizsargā matu folikulu, un pagarina katra mata dzīves un augšanas ciklu. 2. NOVĒRŠS MATU IZKRIŠANU Serenoa ekstrakts palīdz nomākt 5α - reduktāzes enzīma producēšanos, kas izraisa matu izkrišanu. Ēteriskās eļļas, kam piemīt galvas ādas attīrošas un stimulējošas īpašības, atjauno zonu ap matu sīpola, tā novēršot matu izkrišanu. 3. VEICINA VESELU MATU AUGŠANU Solanum glikoproteīni stimulē keratinocītus, šūnas, kas veido mata stiebru, kā arī veicina mata atjaunošanu un augšanu. 4. PALIELINA MATA BLĪVUMU Vīnogu sēkliņu procianidi un cananga ēteriskā eļļa uzlabo starpšūnu vielmaiņu un padara mata stiebru biezāku, blīvāku, spēcīgāku.
Brīdinājumi:

Tikai ārīgai lietošanai.

Piemērots diabētiķiem:
Uzklāt uz izmazgātiem un dvielī nosusinātiem matiem un galvas ādas, izmantojot aplikatora uzgali. Apļveida kustībām iemasēt galvas ādā. Matus veidojiet kā parasti. NEIZSKALOJIET. Lietot 2 reizes nedēļā 3 mēnešus. 12 flakoni = 1, 5 mēneši.