preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
PHARMACERIS & URGO komplekts - vasaras aizsardzība bērniem

PHARMACERIS & URGO komplekts - vasaras aizsardzība bērniem

Kosmētika un higiēnas preces
Produkta kods: 85869
Pharmaceris & Urgo komplekts - vasaras aizsardzība bērniem - Pharmaceris S līnijas krēms bērniem SPF50+, plāksteri bērniem Urgo Tattoo 8 gab., Urgo Filmogel pēc insektu koduma.
-15%
€24,28
€28,56 *
Prece ir noliktavā

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Kosmētika un higiēnas preces

Pharmaceris & Urgo komplekts - vasaras aizsardzība bērniem - Pharmaceris S līnijas krēms bērniem SPF50+, plāksteri bērniem Urgo Tattoo 8 gab., Urgo Filmogel pēc insektu koduma.Krēms sejas un ķermeņa ādas aizsardzībai pret sauli SPF 50+ bērniem un zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma jutīgās sejas un ķermeņa  ādas spēcīgai aizsardzībai pret intensīvu saules iedarbību. Specializētais krēms satur fotostabilus UVA un UVB filtrus, kas darbojas divos veidos –absorbējot un atstarojot saules starus, nodrošinot ļoti spēcīgu ādas aizsardzību pret saules radiāciju un tās kaitīgo iedarbību. Formula bagātināta ar pasifloras ziedu eļļu, kas novērš kairinājumu un dažādu ārēju faktoru negatīvo ietekmi. Folskābe nodrošina šūnu papildus aizsardzību pret UV staru izraisītiem bojājumiem. Laminārijas eļļas ekstrakts nodrošina ādas hidratāciju, novēršot transepidermālu ūdens zudumu. Ūdensizturīgā formula ātri iesūcas, nepadarot ādu taukainu vai lipīgu.

URGO TATTOO lietošanai gatavi plāksteri virspusēju brūču aizsardzībai. Ūdensizturīgi, nepielīp brūcei. 8 plāksteri 25 x 72 mm.

URGO Filmogel® pēc insektu koduma ir paredzēts lietošanai pēc tādu insektu koduma kā odi, lapsenes, dunduri, zirnekļi, bites un skudras. Pēc uzklāšanas tas veido caurspīdīgu un elastīgu plēvīti (daļēji okluzīvu), kas ir ūdens izturīga. Šī plēvīte aizsargā, pasargā no kasīšanas, kā arī nomierina.

SPF: 50
Brīdinājumi:

Bērnus līdz 3 gadu vecumam nevajadzētu pakļaut saules iedarbībai. Īpaši būtu jāizsargājas no uzturēšanās saulē no pl. 11 līdz 16.

URGO Filmogel® pēc insektu kodumaUzklāt tikai uz ādas. Nenorīt. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Nelietot bērniem līdz 1 gada vecumam. Kairinošs acīm. Neuzklāt uz gļotādām vai acu zonā.

Neuzklāt ādas bojājumiem, ko izraisa dermatoloģiska saslimšana, mikoze un uz brūcēm ar infekciju vai sulošanos.

Pharmaceris S līnijas krēms bērniem SPF50+: uzklājiet krēmu 20 – 30 minūtes pirms ādas pakļaušanas saules stariem. Atkārtojiet uzklāšanu ik pēc 2 stundām vai pēc peldēšanās vai vannas.

Plāksteri bērniem Urgo Tattoo: notīriet, dezinficējiet, noskalojiet un maigi nosusiniet brūci un ādu ap to. Uzklājiet plāksteri, nogludiniet tā malas. Nomainiet vismaz 2 reizes dienā.

URGO Filmogel® pēc insektu koduma

Ja koduma vietā vēl aizvien ir dzelonis, uzmanīgi to izņemiet.

Notīriet, dezinficējiet, noskalojiet un nosusiniet attiecīgo vietu ar sterilu salveti. Uzklājiet un izlīdziniet šķīdumu, lietojot lāpstiņu, lai vienmērīgi noklātu koduma vietu (var rasties dedzināšanas sajūta). Ļaujiet dažas sekundes tam nožūt. Atkārtojiet uzklāšanu pēc nepieciešamības (parasti 2 līdz 3 reizes dienā).

Nav nepieciešams noņemt atlikušo plēvīti pirms jaunas uzklāšanas. Ja vēlaties to noņemt, to var izdarīt 2 veidos:

  • Saņemot aiz plēvītes maliņas;
  • Uzklājot atkārtoti pilienu šķīduma un nekavējoties noslaukot ar sausu, tīru salveti.

Rūpīgi aizveriet vāciņu pēc katras lietošanas. Pēc pirmās atvēršanas produkts ir derīgs lietošanai 6 mēnešus.