preloader

Lūdzu, uzgaidiet

PARACETAMOL-RATIOPHARM 125 mg supozitoriji, 10 supozitoriju, N10

PARACETAMOL-RATIOPHARM 125 mg supozitoriji, 10 supozitoriju, N10

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Paracetamolum
Aktīvās vielas koncentrācija: 125 mg
Produkta kods: 13795
Paracetamol-ratiopharm 125 mg supozitoriji paredzēti bērniem no 6 mēnešu vecuma, lai pazeminātu temperatūru un mazinātu sāpes.
€3,13
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Paracetamol-ratiopharm 125 mg supozitoriji paredzēti bērniem no 6 mēnešu vecuma, lai pazeminātu temperatūru un mazinātu sāpes.

 

Katrs Paracetamol-ratiopharm 125 mg supozitorijs satur 125 mg paracetamola.

Šīs zāles paredzētas bērniem vecumā no 6 mēnešiem līdz 2 gadiem.

 

Katrs Paracetamol-ratiopharm 250 mg supozitorijs satur 250 mg paracetamola.

Šīs zāles paredzētas bērniem vecumā no 2 līdz 8 gadiem.

 

Paracetamol-ratiopharm supozitorijus lieto, lai mazinātu:

  • vieglas un vidēji stipras sāpes,
  • drudzi.

 

Norādījums

Bez konsultēšanās ar ārstu vai zobārstu Paracetamol-ratiopharm drīkst lietot tikai 3 dienas un šajā instrukcijā norādītajās devās.

Vecums: No 6 mēn. līdz 2 g.
Brīdinājumi:

Īpaša piesardzība nepieciešama šādos gadījumos:

  • ja Jūsu bērnam ir aknu darbības traucējumi (piem., aknu iekaisuma rezultātā),
  • ja Jūsu bērnam jau agrāk radušies nieru bojājumi,
  • ja Jūsu bērnam ir iedzimts palielināts bilirubīna saturs asinīs (Žilbēra sindroms vai Meilengrahta slimība).

 

Pacientiem ar glutationa izsīkumu paracetamola lietošana var palielināt metabolās acidozes risku.

Ja paaugstinās ķermeņa temperatūra, pievienojas cita infekcija vai simptomi ilgst vairāk nekā 3 dienas, sazinieties ar ārstu.

Pretsāpju līdzekļus lietojot ilgstoši, lielās devās vai neatbilstoši norādījumiem, var rasties galvassāpes, ko nedrīkst ārstēt, izmantojot palielinātas zāļu devas.

Ierasta pretsāpju līdzekļu lietošana, it īpaši, ja tiek kombinētas vairākas pretsāpju zāles, bieži var izraisīt ilgstošus nieru bojājumus ar nieru mazspējas risku (pretsāpju līdzekļu lietošanas rezultātā radusies nefropātija).

Pārtraucot nepareizu, ilgstošu paracetamola lietošanu lielās devās, var rasties galvassāpes, nogurums, sāpes muskuļos un nervozitāte. Parasti šie simptomi izzūd dažu dienu laikā. Bez ārsta norādījuma līdz tam nedrīkst turpināt pretsāpju līdzekļu lietošanu vai atsākt to.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: supozitoriji
Piemērots: Bērniem
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ja ārsts nav ieteicis citādu Paracetamol-ratiopharm lietošanu, noder sekojoši ieteikumi. Lūdzu, ievērojiet lietošanas norādījumus, jo pretējā gadījumā šo zāļu iedarbība var būt citāda! Paracetamol-ratiopharm ieteicamā deva ir atkarīga no pacienta ķermeņa masas un vecuma. Paracetamol-ratiopharm 125 mg Ķermeņa masa Vecums Reizes deva Maksimālā dienas deva (24 stundās) 7 līdz 8 kg 6 līdz 9 mēn. 1 supozitorijs 3 supozitoriji 9 līdz 12 kg 9 mēn. līdz 2 gadiem 1 supozitorijs 4 supozitoriji Paracetamol-ratiopharm 250 mg Ķermeņa masa Vecums Reizes deva Maksimālā dienas deva (24 stundās) 13 līdz 16 kg 2 līdz 4 gadi 1 supozitorijs 3 supozitoriji 17 līdz 25 kg 4 līdz 8 gadi 1 supozitorijs 4 supozitoriji Maksimālo dienas devu (24 stundās) nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt, un laika intervālam līdz nākamā supozitorija lietošanai (ja tas ir nepieciešams) jābūt vismaz 6 stundas. Lietošana bērniem un pusaudžiem ar samazinātu ķermeņa masu Paracetamol-ratiopharm 125 mg nav ieteicams lietot bērniem, kuri jaunāki par 6 mēnešiem un kuru ķermeņa masa ir mazāka par 7 kg. Paracetamol-ratiopharm 250 mg nav ieteicams lietot bērniem, kuri jaunāki par 2 gadiem un kuru ķermeņa masa ir mazāka par 13 kg. Šiem pacientiem jālieto citas zāļu formas ar mazāku aktīvās vielas saturu. Norādījums Aknu un nieru darbības traucējumu gadījumos, ja ir iedzimts palielināts bilirubīna saturs asinīs (Žilbēra sindroms vai Meilengrahta slimība), Paracetamol-ratiopharm jālieto ar lielākiem intervāliem starp lietošanas reizēm vai mazākās devās. Kā un kad jālieto Paracetamol-ratiopharm Supozitoriju ievada dziļi taisnajā zarnā, vēlams pēc vēdera izejas. Lai uzlabotu supozitorija slīdamību, to sasilda rokās vai uz īsu brīdi iegremdē karstā ūdenī.

 

  • Aktīvā viela ir paracetamols.

 

  • Citas sastāvdaļas ir

Paracetamol-ratiopharm 125 mg supozitoriji

Silīcija dioksīds, makrogola stearāts 2000, cietie tauki.

Paracetamol-ratiopharm 250 mg supozitoriji

Silīcija dioksīds, makrogola stearāts 2000, cietie tauki, sojas lecitīns.