preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti

Nutriless - kāpēc ar to ir viegli tievēt!

Nutriless - kāpēc ar to ir viegli tievēt!

Mūsdienās daudziem aktuāla ir tēma par svara samazināšanu, notievēšanu, kas liedz izskatīties un justies labi savā ķermenī. Nevienam nav noslēpums, ka aptaukošanās ir akūta problēma, ko apliecina tik daudz un dažādās diētas, ko cilvēki ievēro brīžiem neizprotot sava organisma vajadzībās un tādējādi tikai kaitējot tam.

Nutriless diētas efektivitātes atslēga ir sabalansēta un veselīga ēdienkarte, kurā ir iekļautas visas organismam nepieciešamās uzturvielas. Tikai tad diēta sniegs vēlamo efektu - drošu un stabilu svara samazināšanos. Visu diētu pamatprincips ir - organismam jāsadedzina vairāk enerģijas nekā tas uzņem no pārtikas. Tāpēc ievērojot diētu nedrīkst aizmirst arī par fiziskām aktivitātēm. Ja liekais svars ir pavisam minimāls jābūt pacietīgai, jo pēdējie liekie kilogrami pazūd nelabprāt. Tieši šī iemesla dēļ, bieži vien cilvēki padodas pusceļā un zaudē jau iegūto rezultātu. Cīņa ar lieko svaru tiek zaudēta slinkuma un laika trūkuma dēļ.

Skandināvijas valstīs ļoti populāri ir Nutriless produkti, jo tos var pagatavot ātri un ļoti vienkārši. Šobrīd tie pieejami arī Latvijā. Šī ir lieliska alternatīva aizņemtiem cilvēkiem. Nutriless ir uztura sistēma svara samazināšanai, svara uzturēšanai un kontrolei, izmantojot diētiskus mazkaloriju produktus, kas organismu nodrošina ar visām nepieciešamām uzturvielām. Diētu izstrādāja norvēģu ārsts-kardiologs Lars Hoije, kurš vēlējās saviem pacientiem piedāvāt iespēju palīdzēt atbrīvoties no liekā svara. Nutriless produkti satur daudz šķiedrvielu un olbaltumvielu, kā arī neaizstājamās taukskābes un bagātīgu vitamīnu un minerālvielu klāstu.

Uztura speciālisti brīdina, ka ēdienam jābūt pilnvērtīgam un jānodrošina visas vajadzīgas uzturvielas. Nutriless produkti to spēj. Svara samazināšanai ieteicami ļoti zemas kalorāžas produkti – vaniļas garšas (viena ēdienreize satur 117 kilokalorijas (kcal)), melleņu garšas (115kcal),  šokolādes garšas (122 kcal) un zemeņu garšas (122 kcal) kokteiļi, vistas garšas (120 kcal) un dārzeņu garšas (120 kcal) krēmzupas. Svara stabilizēšanai un uzturēšanai paredzēti zemas kalorāžas produkti - 5 veidu batoniņi, kuri katrs satur ap 200kcal. Batoniņi gatavi lietošanai uzreiz. Tos iecienījuši aktīvi cilvēki, kuri grib būt droši, ka svars paliks esošajās robežās. Tie glābj arī situācijās, kad citādi nav iespējams ieturēt veselīgu un sabalansētu maltīti.

Ar šiem produktiem var aizstāt visas vai tikai dažas maltītes dienā, kombinējot tās ar tradicionāliem mazkaloriju ēdieniem, kā iesaka uztura speciālisti. Sievietēm dienā ieteicamas piecas, bet vīriešiem – sešas ēdienreizes pa vienam Nutriless produktam ik pēc 3 stundām. Šie produkti ir ērti lietošanā un katrā ēdienreizē cilvēks uzņem precīzi aprēķinātu sabalansētu uzturvielu daudzumu ar precīzi noteiktām kalorijām. Lietojot ļoti zemas kalorāžas produktus katrā maltītē organisms saņem aptuveni 600-800kcal dienā. Ar Nutriless svara samazināšana ir viegla un patīkama.

To, cik ēdienreizes aizstāt ar Nutriless produktiem, katrs izvēlas atbilstoši situācijai. Ja priekšroku dod nesteidzīgam svara zudumam, tad var aizstāt vienu - divas ēdienreizes dienā. Ir cilvēki, kuri, ēdot šos produktus 3 – 4 reizes nedēļā, pusgada laikā zaudējuši 12 kg.  Šī uztura sistēma arī rosina vairāk interesēties par veselīgas ēšanas principiem kopumā, izzināt produktu sastāvu, ievērot regulāras ēdienreizes, pamazām pierast pie kaloriju skaitīšanas un veidot jaunus veselīgus uztura paradumus ilgtermiņā. Pētījumi apstiprina, ka lietojot ļoti zemas kalorāžas produktus (kokteiļi un zupas) līdz 6 nedēļām, ķermeņa svars samazinās vidēji līdz 10 kg; un svarīgi, ka tievēšanas laikā nesamazinājās muskuļu masa. Fiziska slodze, lietojot tikai Nutriless produktus, ir vēlama, bet nevajag pārspīlēt. Par labu nāks mērenas aktivitātes, piemēram, pastaigas vai nūjošana, bet nav obligāti intensīvi treniņi sporta zālē vai maratoni. Bez ārsta konsultācijas nevajadzētu izmantot Nutriless ļoti zemas kalorāžas metodi ilgāk par 3 nedēļām. Ļoti svarīgi dzert daudz tīra ūdens (vismaz 2 litrus dienā) vai citu mazkaloriju dzērienu.

 

Skandināvijas valstīs Nutriless (tur pazīst kā Nutrilett) produkti popularitātes ziņā ieņem pirmo vietu starp līdzīgiem un vairāk nekā 30 gadu laikā tūkstošiem pateicīgu klientu ir ieguvuši savu sapņu figūru ar Nutriless un nav saņemta neviena sūdzība par produkta izraisītām blaknēm.