preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti

NORSAN augstas koncentrācijas Omega-3 produkti bērniem un pieaugušajiem

NORSAN augstas koncentrācijas Omega-3 produkti bērniem un pieaugušajiem

NORSAN ir Norvēģijas uzņēmums, kas ražo augstas klases Omega-3 produktus bērniem un pieaugušajiem. NORSAN piedāvājumā pieejams novatorisks diagnostikas tests individuālai taukskābju līmeņa noteikšanai. NORSAN ir specializēts Omega-3 zīmols, ko iesaka ārsti un uztura speciālisti. Papildus Premium kvalitātes Omega-3 produktu piedāvājumam, uzņēmums  izglīto sabiedrību par taukskābju pareizas attiecības nozīmi organismā.

NORSAN Omega-3 eļļas un kapsulas ir augstas koncentrācijas, attīrītas no smagajiem metāliem un parabēniem. Tām ir patīkama garša, nodrošinot jūs ar premium kvalitātes Omega-3 nepiesātinātajām taukskābēm. Lai produkta lietošana būtu patīkama, mēs izvērtējam klienta vēlmes un individuāli piedāvājam atbilstošu Omega-3 produktu. Neatkarīgi no tā, vai Norsan dabiskā zivju eļļa ir šķidrā veidā, kapsulās vai pastilās, mēs garantējam visaugstāko kvalitāti un patīkamu garšu. Norsan Omega-3 eļļu var viegli un garšīgi iekļaut uzturā un ikdienas dzīvē.


Augstas koncentrācijas Omega-3 deva

Lietojot Norsan Omega-3 produktus mēs garantējam augstas koncentrācijas, dabisku Omega-3 (EPA un DHA) uzņemšanu. Vairāk nekā 3000 taukskābju analīzes rāda, ka 2000 mg Omega-3 taukskābes dienā līdzsvaro Omega-6/3 attiecību. Lietojot tikai vienu ēdamkaroti Omega-3 Total vai vienu tējkaroti Omega-3 Vegan dienā, jūs uzņemat atbilstošu, medicīniski efektīvu dienas devu.Ilgtspēja un sociālā atbildība

Norsan uzņēmums produkcijas ražošanai izmanto tikai ilgtspējīgu, ekoloģisko zvejniecību ražotu produkciju no ūdeņiem, kas ir sertificēti ar „Friends of the Sea” sertifikātu. Mums ir svarīgi, lai produktu ieguves veids ir dabai draudzīgs un ilgtspējīgs.

Protams - bez koncentrāta

Visi NORSAN Omega-3 produkti ir dabiskas izcelsmes. Sakarā ar dabiski augsto Omega-3 saturu zivju eļļā un aļģu eļļā nav nepieciešama turpmāka ķīmiska apstrāde, lai iegūtu augstāku koncentrāciju. Tikai dabiskas izcelsmes, augstas koncentrācijas Omega-3 eļļas, piemēram, NORSAN zivju eļļa un aļģu eļļa, satur plašu 50 dažādu taukskābju spektru, tāpēc Norsan Omega-3 produktu lietošana ir līdzvērtīga trekno zivju lietošanai uzturā.

Patīkama garša

NORSAN produkcijai ir patīkama garša, kas tiek iegūta izmantojot tikai augstvērtīgas izejvielas un kvalitatīvu ražošanas procesu. Turklāt, mūsu Omega-3 eļļām ir pievienota dabiska citronu eļļa, vai apelsīnu eļļa, kas garšu noapaļo ar maigu augļu piezīmi. Norsan eļļu patīkamā garša un svaigums ļauj to viegli integrēt ikdienas uzturā.


Attīrīta no smagajiem metāliem un parabēniem

NORSAN Omega-3 eļļas tiek attīrītas no smago metālu piesārņojuma un parabēniem ražošanas laikā. Omega-3 Vegan produkts tiek kultivēts baseinos ar mākslīgo jūras ūdeni, tāpēc tam ir zems izmešu daudzums.