preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Kā atbalstīt savu imunitāti?

Imunitāte jeb organisma neuzņēmība pret infekcijas slimību ierosinātajiem ir mūsu galvenais aizsargs pret saaukstēšanos un vīrusu apdraudējumiem. Parasti tieši pavasarī pēc garās rudens un ziemas sezonas, kad organisms dzīvojis vitamīnu deficītā, novērojama imunitātes novājināšanās. Tās stiprināšanai pieejami visdažādākie līdzekļi, bet jāņem vērā fakts, ka imūnsistēma jāstiprina regulāri visa gada garumā. Tomēr imunitāti iespējams stimulēt, uzņemot dažādus vitamīnus un uztura bagātinātājus koncentrētā daudzumā, kas palielinās organisma aizsargspējas pret vīrusiem, veicinās un uzturēs normālu organiska darbību.


Kas visbiežāk grauj mūsu imunitāti?

Imunitāti ietekmē vairāki faktori, kā, piemēram, neizgulēšanās, nepilnvērtīgs uzturs, pastāvīgs stress, uzturēšanās tikai telpās un nepietiekams fizisko aktivitāšu daudzums. Arī pārlieku liela fiziskā slodze sagraus organisma aizsargspējas.


Kas palīdzēs stiprināt organisma aizsargspējas?

AFLUBIN pilieni iekšķīgai lietošanai - tās ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas, gripai līdzīgu infekciju un saaukstēšanās profilaksei un ārstēšanai, kā arī locītavu sāpju un citu pavadošo reimatisko simptomu papildus terapijai.

Lietojot Aflubin pilienus regulāri, tie stiprina organisma aizsargspējas, tādējādi atvieglojot un ārstējot akūtus un hroniskus stāvokļus.

Šie pilieni piemēroti visai ģimenei, bērniem sākot no 1 gada vecuma.

Lietošana: profilaktiskos nolūkos - pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecuma 10 pilieni 2 reizes dienā 2 dienas, bērniem no 1 gada vecuma 5 pilieni 2 dienas. Šos homeopātiskos pilienus var lietot neatšķaidītus vai atšķaidītus nelielā ūdens daudzumā.

Uzglabāšana: uzglabāt temperatūrā līdz 30°C un oriģinālā iepakojumā, lai pasargātu no gaismas ietekmes.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Spēcini organismu ar C vitamīnu!

ApCvit 1000 mg + Rosehip - jeb C vitamīns ar mežrozīšu ekstraktu.

C vitamīns ir jāuzņem katru dienu, jo tas pats organismā neveidojas. Dienā ieteicams uzņemt 1000-2000 miligramus C vitamīna. nevajag baidīties no pārlieku lielas C vitamīna uzņemšanas, jo šis vitamīns ir ūdeni šķīstošais un tiek ātri izvadīts no organisma. Šis vitamīns labvēlīgi ietekmē vielmaiņā notiekošos procesus, stiprina imunitāti, kā arī veicina kolagēna sintēzi, kas ir svarīgs process locītavām un  ādai. Vēl C vitamīns aizsargā šūnas no brīvajiem radikāļiem, veicina brūču sadzīšanu un stiprina asinsvadu sieniņas. Tas piedalās arī dažādu minerālvielu, piemēram, dzelzs uzsūkšanā.

Atceries - lai organisms uzņemtu pietiekami daudz C vitamīna, kuņģim un zarnu traktam jābūt veselam, jādarbojas bez traucējumiem (nestabilas vēdera izejas un aizcietējumiem), pretējā gadījumā vitamīni neuzsūksies.

Šis ApCvit C vitamīns piemērots visai ģimenei imunitātes stiprināšanai.

Lietošana: 1 tablete dienā ēšanas laikā.

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU


Uzturi imūnsistēmas aizsargspējas!

LACTOBEX Viena paciņa satur ne mazāk kā 1,0 miljardu (1x109) pienskābo un bifidobaktēriju kolonijas formējošās L. acidophilus, B. longum, S. thermophilus, B. lactis, L. rhamnosus - aizsargātas ar unikālu patentētu tehnoloģiju Duolac, kas būtiski uzlabo baktēriju kultūru stabilitāti un nokļūšanu zarnu traktā, aizsargājot tās no ārējās vides negatīvās ietekmes, kā arī no kuņģa skābes.

Probiotiķi ir dzīvi mikroorganismi, kas uzņemti atbilstošā daudzumā, labvēlīgi ietekmē gremošanas traktu un visa organisma veselību kopumā, tad kopā ar "LACTOBEX" pulverī sastāvā esošajiem prebiotiķiem, tiem ir vēl spēcīgāka iedarbība. Produkta sastāvā ir iekļautas tās pašas baktērijas, kas mīt cilvēka kuņģa-zarnu traktā. "LACTOBEX" kompleksa pieaugušajiem sastāvā ir 5 probiotikas jeb organismam nepieciešamas vērtīgās baktērijas, kurām attīstoties zarnu traktā, tiek producēta pienskābe, vitamīni un antibakteriālas vielas, kas nomāc patogēno baktēriju veidošanos. LACTOBEX pulveris īpaši ieteicams pēc antibiotiku kursa iziešanas, jo tie ir medikamenti, kas ne vien palīdz atveseļoties, bet arī negatīvi iedarbojas uz cilvēka gremošanas traktā dzīvojošajām "labajām" un organismam nepieciešamajām baktērijām. Rezultātā tiek izjaukts imūnsistēmas aizsardzības spēju līdzsvars un to ir nepieciešams atjaunot, organismā ievadot tam nepieciešamās pienskābās un bifidobaktērijas.

Lietošana: produktu ieteicams lietot tīrā veidā vai izšķīdināt vēsā šķidrumā (ūdenī, sulā, pienā) vai pievienot ēdienam (piemēram, - jogurtam vai sausajām brokastīm). Rekomendēts ilgstošai lietošanai. Bērniem līdz 5 gadu vecumam lietot produktu Lactobex baby.

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU


Palielini koncentrācijas spējas, samazini nervozitāti, tādejādi atbalstot imunitātes aizsargbarjeru

MAGNE B6 PREMIUM uztura bagātinātājs - labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu sistēmu, baro nervu šūnas, palīdz novērst depresiju un mazina stresa negatīvo ietekmi uz organismu. Tas palīdz saglabāt E vitamīnu, nostiprina kalcija iedarbību, mazina ādas alerģiskumu. Pietiekama magnija uzņemšana sekmē koncentrēšanos, tāpat samazina nervozitāti un atslābina muskuļus, tādējādi sekmējot iekšējo līdzsvarotību. Svarīgi zināt, ka stresa stāvoklī palielinās magnija izvadīšana ar urīnu, ko īpaši pastiprina adrenalīns un kortizons (virsnieru hormons), kuri stresa laikā veidojas pastiprināti.

Tā kā magnijs no organisma tiek izvadīts arī ar sviedriem, šis uztura bagātinātājs īpaši ieteicams sportistiem.

Lietošana: pieaugušajiem ieteicamā deva ir pa 3 - 4 tabletēm dienā, dienas devu dalot 2 vai 3 devās un lietojot ēšanas laikā. Par 6 gadiem vecākiem bērniem (aptuveni 20 kg) ieteicamā deva ir pa 2 - 4 tabletēm dienā, dienas devu dalot 2 vai 3 devās un lietojot ēšanas laikā. Tabletes jānorij nesasmalcinātā veidā, uzdzerot lielu glāzi ūdens.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI