preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Pastāvīgas ādas kopšanas spēks: jūsu vakara rituāls ar Alma K

Efektīva ādas kopšana sākas ar piemērotu līdzekļu izvēli. Ar vienu ādas kopšanas līdzekli nav pietiekami, ir svarīgi izveidot visaptverošu komplektu procedūrām, kas ietvertu visus ādas kopšanas aspektus un būtu piemērots lietošanai katru dienu. Tikai pastāvīgi un dabiski kopta un pabarota āda var būt pienācīgi mitrināta un gluda.

 

Pirmais solis: Ļaujiet sev dažus mirkļus atpūsties

Zinātniskie pētījumi liecina, ka stresa samazināšana palīdz līdzsvarot hormonus, uzlabot veselību un nodrošināt labu pašsajūtu. Tātad pirms ādas kopšanas procedūras sākšanas radiet relaksējošu atmosfēru, kas ļaus vieglāk nomierināties. Sagatavojiet tasīti zāļu tējas, ieslēdziet savu mīļāko mūziku vai iededziet aromātisko sveci.

 

Otrais posms: maiga attīrīšana

Pirmkārt, ir ļoti svarīgi attīrīt ādu, noņemt netīrumus un atmirušās šūnas, kas dienas laikā uzkrājas uz ādas virsmas. Pārliecinieties, ka Jūsu tīrīšanas līdzeklis nesausina ādu un tā sastāvā nav spēcīgu vai kaitīgu sastāvdaļu. Alma K maiga attīrošā želeja – viegls maigu augu izcelsmes vielu maisījums, kas nesausina ādu. Želejas sastāvā ir gurķu un vīnogu sēklu ekstrakti, kas ādu nomierina un atjauno. Tādā veidā tīrīšanas laikā dabiski maigās sastāvdaļas līdzsvaro ādu.

 

Trešais posms: rūpīga tīrīšana

Pēc ādas galvenā attīrīšanas posma ir pienācis laiks rūpīgi notīrīt kosmētiku un noņemt netīrumus no grūti sasniedzamām vietām. Iepazīstieties ar jauno Alma K līdzekli– attīrošo micelāro ūdeni. Sastāvā esošās attīrošās eļļas mikrogranulas piesaista un absorbē pat vismazākos netīrumus un kosmētikas atlikumus. Šis līdzeklis ir ideāli piemērots acu kosmētikas noņemšanai un tajās vietās, kur netīrumi uzkrājas visbiežāk.

 

Ceturtais posms: barošana un papildināšana

Āda ir tīra un sagatavota barojošai mitrināšanai un nakts atjaunināšanas efektam. Ir pienācis laiks sniegt ādai papildu dziļi mitrinošu efektu, izmantojot nakts krēmu, kas ir speciāli izstrādāts no mitrinošām augu eļļām, kas nodrošina ilgstošu ādas mitrināšanu. Alma K barojošais nakts krēms ir īpaši bagātīgs, un tā sastāvā esošā vīnogu sēklu un jojoba eļļa intensīvi mitrina. Rezultāts ir pabarotas, mitrinātas un gludas ādas sajūta, kas saglabājas visu nakti.

 

Piektais posms: uzmanības pievēršana acīm

Ir pienācis laiks pievērst uzmanību maigajai ādai ap acīm, kur novecošanās pazīmes ir vispamanāmākās. Iesakām izmantot krēmu, piemēram, Alma K atsvaidzinošo krēmu ādai ap acīm, kas ir papildināts ar E vitamīnu, lieliski atjaunina šūnas un palīdz ādai ātrāk absorbēt krēmu. Alma K līdzekļa sastāvā ir arī peptīdi, kas palīdz samazināt pietūkumu, avokado eļļa sterolīnu koncentrācijas palielināšanai, un olbaltumvielas, kas met izaicinājumu novecošanās procesiem un palīdz slēpt ādas defektus un smalkās grumbiņas. Līdzeklis ir papildināts arī ar antioksidantiem bagāto ingveru. Šis līdzeklis ādai ap acīm palīdz to atjaunot, atslābināt un nomierināt.

 

Sestais posms: intensīva iedarbība reizi nedēļā

Reizi nedēļā ir ieteicams izmantot līdzekļus ar spēcīgāku efektu, kas dziļi atjauno ādu, ko nevar garantēt ikdienas kopšana. Reizi nedēļā, pēc trešā posma (rūpīga tīrīšana ar micelāro ūdeni), izvēlēties Alma K attīrošo dubļu masku, kas papildināta ar Nāves jūras dubļiem, kam raksturīgas dziļas attīrīšanas un ādas barošanas īpašības. Pēc tam izmantojiet Alma K pīlinga minerālu masku, kas noņem netīrumus un atmirušās ādas šūnas un piepilda atvērtās poras ar vitamīniem un minerālvielām. Šī iknedēļas divpakāpju procedūra ar masku ir efektīvs veids, lai nodrošinātu augstas intensitātes ādas tīrīšanu un pienācīgu barošanu, lai tā izskatītos un būtu veselīgāka un gludāka.

 

Papildu padoms: vai vēlaties, lai īpašā pasākumā āda izskatītos ļoti starojoša? Svētku rītā vai vakarā veltiet laiku sestajam posmam-intensīvai procedūrai ar divu veidu maskām, lai piešķirtu papildu starojumu un mirdzumu, un lai pasākuma laikā Jūsu āda būtu visskaistākā.

 

Pastāvīgi rūpējieties par ādu: attīriet, mitriniet un pabarojiet līdz ādas dziļākajiem slāņiem. Tas ir vienīgais veids, kā nodrošināt, lai āda būtu veselīga, gluda, ļoti jauneklīga, un sajūta – vispatīkamākā.