preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti

Kā padarīt matus kuplākus?

Kā padarīt matus kuplākus?

Kā iegūt noturīgu matu kuplumu? Šis ir jautājums uz kuru meklējušas atbildes vairums sieviešu. Matu kuplums ir saistīts ar to veselīgumu. Veseli un elastīgi mati vienmēr izskatīsies kuplāki nekā trausli un bojāti. Ja no dabas mati nav apveltīti ar kuplumu, ir dažādi paņēmieni un līdzekļi kā to piešķirt.

Sāc ar galvas ādas attīrīšanu

Izvēloties matu kopšanas līdzekļus pievērs uzmanību to sastāvam, svarīgi, lai tajos ir B5, C un E, saulespuķu, mandeļu vai kokosriekstu eļļa. Šīs sastāvdaļas ne tikai matiem piešķirs kuplumu un apjomu, bet arī parūpēsies par veselīgu galvas ādu.

Izvēlies piemērotākos matu kopšanas līdzekļus

Lai piešķirtu matiem kuplumu attiecīgi jāizvēlās tam paredzētie līdzekļi. Pievērs uzmanību vai matu kopšanas produktu sastāvā ir keratīns, keramīdi vai pantenols, jo tie padara matus kuplākus.

Izvairieties no produktiem ar formulu “Divi vienā”

Šādos apvienotajos produktos, piemēram, šampūns un kondicionieris ir vielas kas no daudzkārtējas mazgāšanas sāk nosēsties uz matiem, tādējādi, mati kļūst smagāki un burtiski pieplok pie galvas.

Pievērs uzmanību matu saknēm

Lai matus padarītu kuplākus tie jāsāk ieveidot no matu saknēm. Šis princips jāievēro sākot no matu mazgāšanas, lai piešķirtu kuplumu, izvēlies dziļi attīrošu matu kosmētiku. Ieteicams arī ik pa laikam ierastos līdzekļus nomainīt pret citiem.

Matu žāvēšana

Žāvē matus noliecot galvu uz leju, tas piešķirs tūlītēju kupluma efektu. Kad tie ir gandrīz sausi pabeidz žāvēšanu kā ierasts. Vari matos ieklāt putas, kas piešķirs papildus apjomu matiem.

Izvēlies pareizo matu griezumu

Ar matu griezumu var panākt kupluma efektu, piemēram, nogriežot tos pakāpeniski , matiem brīvi krītot vairākās kārtās. Ieteicams arī regulāri apgriezt sašķēlušos matu galiņus, jo tie matus padara vizuāli plānākus.

Izmēģini matu gofrētāju

Populārs un efektīvs triks ātrai kupluma piešķiršanai ir matu gofrētājs. To izmanto pie matu saknēm tās viegli gofrējot un virzoties līdz matu vidum.

Izmanto sauso šampūnu

Sausais šampūns patiesībā ir universāls produkts, ko var izmantot arī apjoma piešķiršanai iepūšot pie saknēm. Acumirklī tiks panākts tūlītējs apjoma efekts.