preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Ādas kopšana ziemas laikā

Ādas kopšana ziemas laikā

Nelabvēlīgie laikapstākļi negatīvi ietekmē ādas barjeru. Tā tiek bojāta, kā rezultātā āda zaudē mitrumu, kļūst sausa, raupja, var saplaisāt, kā arī kļūst jutīgāka pret kairinātājiem, piemēram, aukstumu. Āda jāaizsargā ne tikai ar biezu ziemas krēmu vai ziedi, bet arī jāatceras valkāt atbilstošu apģērbu (cimdus, cepuri, šalli utt.), kā arī jāievēro atbilstošu uzturu un fizisko slodzi.

Izvēloties krēmu ziemai, mūsu eksperti iesaka meklēt produktu ar bagātīgāku un biezāku konsistenci, nekā parasti lieto siltajā sezonā, un pievērst uzmanību krēma sastāvam.

Aukstajā sezonā ir svarīgi izvēlēties krēmu, kas satur ne tikai mitrinošus līdzekļus ādai (hialuronskābe, urīnviela, alveja, glicerīns, aminoskābes, skvalēns, naicinamīds), bet arī uzturvielu un vitamīnu sastāvdaļas (šī sviests, avokado eļļa, mandeļu eļļa, aļģes). Roku krēmam vajadzētu būt minerāleļļai (parafinum liquidum), neskatoties uz dabīgās kosmētikas atbalstītāju pretrunīgajiem uzskatiem. Medicīniskos pētījumos gūtie pierādījumi uzsver šīs eļļas efektivitāti, barojot un mīkstinot ādu, palīdzot dziedēt mazas brūces. Tas ir drošs jutīgai ādai un nenosprosto ādas poras.

Ir svarīgi ne tikai mitrināt un barot ādu, bet arī aizsargāt tās barjeras funkciju, kas novērš mitruma iztvaikošanu. Ja tiek bojāta ādas hidrolipīdā barjera, pat rūpīgi izvēlētas krēma sastāvdaļas nespēs nodrošināt optimālu mitrumu un elastību. Dermatologi iesaka izvēlēties krēmu, kas satur keramīdus. Šie ir galvenie ādas ārējā slāņa strukturālie komponenti, kas saglabā mitrumu ādā un ir svarīgi ādas atjaunošanās procesam. Daudzi pētījumi ir parādījuši, ka kosmētikā esošie keramīdi palīdz atjaunot bojātās ādas aizsargbarjeru. Tas tiks norādīts uz produkta etiķetes: ceramide AP, ceramide EOP, ceramide NG, ceramide NP, ceramide NS.

Ziemā jūs varat izmantot vienu produktu, lai mitrinātu un barotu ādu, vai arī pēc tam, kad ir uzklāts mitrinošs krēms un tas ir iesūcies ādā, uzklājiet dažus pilienus eļļas vai taukainu, poras neaizsprostojošu krēmu.

Sastāvdaļas, kurām krēmā jābūt, lai pasargātu no aukstuma :

Sastāvdaļas, kas uz ādas veido gaisu caurlaidīgu aizsargājošu lipīdu plēvi, kas novērš mitruma iztvaikošanu, visvairāk aizsargā ādu aukstajā sezonā. Tas var būt šī sviests, mandeļu vasks / sviests, avokado eļļa, minerāleļļa (parafinum liquidum).

Laba cena
Laba cena
BIODERMA krēms sausai un bojātai roku ādai un nagiem ATODERM MAINS AND ONGLES...
€3,61
€4,82
www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas
€3,61
€4,82
www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas
€11,59
Laba cena
-30%
Laba cena
BIO-OIL eļļa ādas kopšanai, 60 ml
Prece ir noliktavā
€8,74
€12,49
www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas
-30%
€8,74
€12,49
www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas