preloader

Lūdzu, uzgaidiet

TOP Dāvanu idejas mammai, māsai vai labākajai draudzenei

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks un bieži vien perfektās dāvanas sameklēšana prasa daudz laika un enerģijas. Lai mazliet atvieglotu dāvanu meklēšanu apkopojām TOP dāvanas skaistumam, kas būs lieliski piemērotas ne tikai mammai, bet arī māsai vai labākajai draudzenei.

SPA komplekti, vannas bumbas, sāls, putas

Ikvienai sievietei ir vajadzīgs laiks tikai sev un to vislabāk pavadīt veicot ķermeņa kopšanas procedūras. Lieliska dāvana būs dažādi relaksācijai paredzēti produkti kā, piemēram, vannas bumbas, putas vai sāls nesteidzīgai iešanai vannā.

Salvešveida sejas maskas

Kā papildus dāvaniņu kas noteikti iepriecinās jebkuru sievieti var pievienot salvešveida sejas masku, kas īpaši noderēs pēc svētku spa procedūrās vai palīdzēs sagatavoties pirms balles.

Serumi un ampulas

Katrai sievietei ir savi skaistumkopšanas rituāli un serumi vai ampulas ir būtiska to sastāvdaļa. Serumi ar pretnovecošanās efektu būs piemēroti mammai, mitrinošie un barojošie māsai un draudzenei.

Produktu komplekti

Šis ir lielisks veids kā iepriecināt jebkuru sievieti – vairāku produktu komplekts, piemēram, sejas kopšanas līdzekļi, ko lietojot kopā tiek sasniegts efektīvāks rezultāts, vai produktu miniatūru komplekts kas noderēs ceļojumos vai sen kāroto produktu izmēģināšanai.

Mājas aromāti

Patīkams mājas aromāts uzlabos garastāvokli ikvienam, komplektā ar difuzori tā būs lieliska un noderīga dāvana.

Matu kopšanas līdzekļi

Varbūt mamma vai draudzene jau sen vēlas iegādāties konkrētu šampūnu, kondicionieri vai matu laku. Ziemassvētku dāvana iegūs pavisam citu vērtību, ja tieši kārotais produkts būs kā dāvana zem eglītes.

Elektriskā zobu birste

Šīs zobu birstes kļūst arvien populārākas un varbūt ir nonākušas arī mammas vai māsas vēlmju sarakstā. Elektriskā zobu birste noteikti būs ļoti noderīga un pārdomāta dāvana ikvienam.