preloader

Lūdzu, uzgaidiet

OTRIVIN MENTHOL 0,1% deguna aerosols, šķīdums, 10 ml, N1
OTRIVIN MENTHOL 0,1% deguna aerosols, šķīdums, 10 ml, N1

OTRIVIN MENTHOL 0,1% deguna aerosols, šķīdums, 10 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 13723
  Otrivin Menthol 1 mg/ml lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīt...
€4,99
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

 

Otrivin Menthol 1 mg/ml lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts. 

Otrivin Menthol 1 mg/ml ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Papildus tas satur atvēsinošu mentola un eikalipta aromātu. Otrivin Menthol 1 mg/ml indicēts lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem.

 

Otrivin Menthol 1 mg/ml satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu, padarot elpošanu vieglāku.

 

Otrivin Menthol 1 mg/ml lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts.

 

Otrivin Menthol 1 mg/ml iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu.

 

Otrivin Menthol 1 mg/ml var tikt lietots arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā.

 

Laboratorijas pārbaudēs novērots, ka ksilometazolīns samazina cilvēka rinovīrusu infekciozo aktivitāti, kas izpaužas kā vispārēja saaukstēšanās.

 

Turklāt tas nesatur konservantus, tāpēc līdz minimumam ir samazināts alerģijas un kairinājuma rašanās risks.

Brīdinājumi:

Pirms Otrivin Menthol 1 mg/ml lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, ja:

  • Jums ir paaugstināts asinsspiediens,
  • Jums ir sirds slimības (piemēram, pagarināta QT intervāla sindroms),
  • Jums ir pārmērīgi aktīvs vairogdziedzeris (hipertireoze),
  • Jums ir diabēts,
  • Jums ir palielināta prostata (prostatas hipertrofija),
  • Jums ir labdabīgs virsnieru dziedzera audzējs, kas ražo lielu daudzumu adrenalīna un noradrenalīna (feohromocitoma),
  • lietojat antidepresantus, kas zināmi kā monoamīnoksidāzes inhibitori (MAOI), vai esat tos lietojuši pēdējo 2 nedēļu laikā.

 

Ja kaut kas no augstāk minētā attiecas uz Jums, nelietojiet Otrivin Menthol 1 mg/ml pirms konsultācijas ar ārstu vai farmaceitu.

 

Līdzīgi kā citi līdzekļi pret deguna aizlikumu, ļoti jutīgiem pacientiem Otrivin Menthol 1 mg/ml var izraisīt miega traucējumus, reiboni vai trīsas. Ja šīs pazīmes kļūst traucējošas, konsultējieties ar ārstu.

 

Līdzīgi kā citus vietējus, tūsku mazinošus līdzekļus, Otrivin Menthol 1 mg/ml bez pārtraukuma nedrīkst lietot ilgāk kā 7 dienas. Ja slimības simptomi saglabājas, konsultējieties ar ārstu. Pārmērīga lietošana var izraisīt atgriezenisku deguna nosprostojumu vai pasliktināt to.

 

Otrivin Menthol 1 mg/ml nav paredzēts lietošanai acīs vai mutē.

 

Nepārsniedziet rekomendēto devu, īpaši tas attiecas uz bērniem un veciem cilvēkiem.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: deguna aerosols, šķīdums
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Otrivin Menthol 1 mg/ml lietošana nav ieteicama bērniem jaunākiem par 12 gadiem. Pieaugušajiem un par 12 gadiem vecākiem pusaudžiem: 1 aerosola deva katrā nāsī 3 reizes dienā pēc nepieciešamības. Nelietot vairāk par 3 devām dienā katrā nāsī. Pēdējo devu var lietot pirms nakts miera.
  •  Aktīvā viela ir ksilometazolīna hidrohlorīds. 1 ml satur 1 mg ksilometazolīna hidrohlorīda. Katra dozētā sūkņa deva (0,14 ml) satur 0,14 mg ksilometazolīna hidrohlorīda.
  •  Citas sastāvdaļas: nātrija dihidrogēnfosfāta dihidrāts, nātrija hidrogēnfosfāta dodekahidrāts, nātrija hlorīds, dinātrija edetāts, levomentols, eikaliptols, makrogolglicerīna hidroksistearāts, sorbīts, attīrīts ūdens.