preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
OLIMP LABS B12 MAX tabletes, 60 gab.
OLIMP LABS B12 MAX tabletes, 60 gab.

OLIMP LABS B12 MAX tabletes, 60 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
2
Parādīt atsauksmes
Produkta kods: 83577
Produkta zīmols: OLIMP LABS
B vitamīnu un organisko kalcija un dzelzs helātu bioaktīvs komplekss.
14,69 €
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

B vitamīnu un organisko kalcija un dzelzs helātu bioaktīvs komplekss.


Jaunākās paaudzes B vitamīnu un organisko kalcija un dzelzs helātu bioaktīvs komplekss ar augstu uzsūkšanās spēju. B12, B6 vitamīni un folskābe palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu. Homocisteīns ir sēru saturoša aminoskābe, kas normāli ir asins sastāvā. Paaugstināts homocisteīna līmenis ir viens no riska faktoriem sirds-asinsvadu slimību attīstībai, tādēļ svarīgi ir uzturēt normālu homocisteīna līmeni asinīs. B6, B12 vitamīni sekmē sarkano asinsķermenīšu veidošanos un veicina normālu nervu sistēmas darbību, savukārt folskābe veicina normālu asinsradi. Dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos un nodrošina normālu skābekļa transportēšanu organismā, kompleksā ar folskābi, B6, B12 veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku, savukārt kalcijs palīdz nodrošināt normālu asinsreci un normālu nervu impulsu pārvadi. Ferrochel® un Albical ® ir unikāli organiski dzelzs un kalcija - aminoskābes savienojumi - helāti, kam piemīt ļoti augsta bioaktivitāte - ievērojami efektīvāka uzsūkšanās spēja un kontrolēta izmantošana visā organismā, laba panesamība - neizraisa gremošanas trakta kairinājumu, droši lietošanā - neizraisa alerģiskas reakcijas. Uzņemtā pārtika neietekmē to uzsūkšanās spēju. Ieteicams normāla B12 vitamīna līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai, normāla homocisteīna līmeņa uzturēšanai asinīs, kā arī normālai sirds un asinsvadu sistēmas, asinsrites un nervu sistēmu funkcionēšanai.
OLIMP LABS B12 MAX tabletes, 60 gab.
OLIMP LABS B12 MAX tabletes, 60 gab.
14,69 €
14,69 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi: Nelietot pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot, ja ir palielināta jutība, pret kādu no sastāvdaļām.
Preču forma: tabletes
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
Pa 1 kapsulai dienā pēc ēšanas vai pēc ārsta norādījumiem.
B12 vitamīns, Mikrokristāliskā celuloze (E 460), Šķērsšūtā nātrija karboksimetilceluloze (E 468), Taukskābju magnija sāļi (E 470b), Silīcija dioksīds (E 551).
Klientu vērtējums (2):
(5/5)
2
0
0
0
0

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti