preloader

Lūdzu, uzgaidiet

OLFEN 140 mg ārstnieciskais plāksteris, 5 gab., N5

OLFEN 140 mg ārstnieciskais plāksteris, 5 gab., N5

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Diclofenacum natricum
Aktīvās vielas koncentrācija: 140 mg
Produkta kods: 17698
Olfen plāksterim piemīt pretsāpju un iekaisumu mazinoša darbība.
Paziņot, kad produkts būs pieejams pasūtīšanai
Pievienot vēlmju sarakstam

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Olfen plāksterim piemīt pretsāpju un iekaisumu mazinoša darbība.Olfen plāksterim piemīt pretsāpju un iekaisumu mazinoša darbība. Tas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu grupai.

Vietējai simptomātiskai sāpju ārstēšanai akūtas pārpūles, saišu sastiepumu, izmežģījumu vai ekstremitāšu sasitumu gadījumos pēc traumām, piem., sportojot.

Vecums: No 15 gadu vecuma
Brīdinājumi:

Jāievēro piesardzība pacientiem ar bronhiālo astmu vai alerģiju (tagad vai iepriekš), jo iespējamas bronhu spazmas (apgrūtināta elpošana).

Ja Jums parādās ādas izsitumi nekavējoties noņemiet plāksteri un pārtrauciet tā lietošanu.

Jāizvairās no sauļošanās tiešā saulē vai solārijā plākstera lietošanas laikā un vismaz 1 dienu pēc tā noņemšanas, lai samazinātu paaugstinātas jutības pret saules gaismu rašanās risku.

Olfen plāksteri jālieto ar piesardzību pacientiem ar nieru, sirds vai aknu darbības traucējumiem, kā arī pacientiem ar kuņģa-zarnu trakta čūlu, zarnu iekaisumu vai noslieci uz asiņošanu (tagad vai iepriekš).

Zāļu nevēlamo blakusiedarbību var mazināt, lietojot mazāko efektīvo devu iespējami īsāku laiku.

Ja simptomi nepāriet 3 dienu laikā, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Olfen plāksteri nedrīkst lietot uz acīm un gļotādām un nedrīkst pieļaut tā saskari ar acīm un gļotādām.

Ar piesardzību jālieto gados vecākiem pacientiem, jo ir lielāka varbūtība, ka parādīsies nevēlamas blakusparādības. 

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: ārstnieciskais plāksteris
Mērķis: Pret sāpēm
Piemērots: Pusaudžiem un pieaugušajiem
Pieaugušajiem Vienu pašpielīpošo plāksteri uzliek uz slimās vietas divas reizes dienā - no rīta un vakarā. Maksimālā dienas deva ir 2 plāksteri, pat ja ir vairākas traumētas vietas, kurām nepieciešama ārstēšana. Plāksteri vienlaicīgi drīkst likt tikai uz vienas traumētas vietas. Bērniem un pusaudžiem līdz 15 gadu vecumam. Nedrīkst lietot bez ārsta ieteikuma lietošanas pieredzes trūkuma dēļ. Lietošanas veids Tikai ārīgai lietošanai. Nelietot iekšķīgi! Maisiņu pārgriezt pa marķēto līniju. Izņemt vienu plāksteri un maisiņu cieši aizvērt. Noņemt aizsargplēvi. Uzlīmēt plāksteri sāpošai vietai. Ja nepieciešams, plāksteri var fiksēt ar elastīgo saiti. Plāksteri nedrīkst lietot kopā ar gaisu necaurlaidīgu pārsēju. Plāksteri nav ieteicams dalīt. Izlietoto plāksteri salocīt uz pusēm, ar līmējošo daļu uz iekšpusi, un izmest.

Aktīvā viela ir diklofenaka nātrijs.

Katrs plāksteris satur 140 mg diklofenaka nātrija (Diclofenacum natricum).

Citas sastāvdaļas ir makrogola laurilēteris, diizopropiladipāts, glicerīns (E 422),     

propilēnglikols, sorbitola šķīdums (E420), nātrija poliakrilāts, nātrija karmeloze (E 466), bāzisks butilēts metakrilāta kopolimērs (Eudragits E100), bezūdens koloidālais silīcija dioksīds, dabiskais gaišais kaolīns, bezūdens nātrija sulfīts (E221), dinātrija edetāts, butilēts hidroksitoluols (E321), žāvēts alumīnija kālija sulfāts, vīnskābe (E 334), mentols, attīrīts ūdens, neausts poliestera audekls, polipropilēna aizsargplēve.