preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
NUX VOMICA-HOMACCORD pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 30 ml, N1
NUX VOMICA-HOMACCORD pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 30 ml, N1

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

NUX VOMICA-HOMACCORD pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 30 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 13597
Produkta zīmols: HEEL
Nux vomica-Homaccord pilieni iekšķīgai lietošanai ir homeopātiskas zāles, ko lieto kuņģa-zarnu un aknu funkcionālu traucējumu un meteorisma gadījumā.
8,29 €
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Nux vomica-Homaccord pilieni iekšķīgai lietošanai ir homeopātiskas zāles, ko lieto kuņģa-zarnu un aknu funkcionālu traucējumu un meteorisma gadījumā.


Nux vomica-Homaccord pilieni iekšķīgai lietošanai ir homeopātiskas zāles, ko lieto kuņģa-zarnu un aknu funkcionālu traujumu un meteorisma gadījumā,  kā arī traucējumu gadījumā pēc nikotīna, alkohola un kafijas lietošanas.

Nelietojiet Nux vomica-Homaccord pilieni iekšķīgai lietošanai šādos gadījumos:

  • ja Jums ir alerģija pret aktīvajām vielām vai kādu citu šo zāļu sastāvdaļu.

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcjā vai kā ārsts, vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaijiet ārstam vai farmaceitam.

 

Ieteicamā deva ir:

Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: parasti lieto pa 10 pilieniem 3 reizes dienā. Akūtu traucējumu sākuma terapijā pa 10 pilieniem ik pēc 15 minūtēm (2 stundu laika posmā).

rniem no 2 dz 5 gadu vecumam: jālieto pa 5 pilieniem 3 reizes dienā. Akūtu traucējumu sākuma terapijā jālieto pa 5 pilieniem ik pēc 15 minūtēm (2 stundu laika posmā).

rniem no 6 dz 11 gadu vecumam: jālieto pa 7 pilieniem 3 reizes dienā. Akūtu traucējumu sākuma terapijā jālieto pa 7 pilieniem ik pēc 15 minūtēm (2 stundu laika posmā).

Dodot bērniem, pilienus var piepilināt nelielam ūdens daudzumam.

 

Ilgstoši (vairākus mēnešus) zāles drīkst lietot tikai ārsta uzraudzībā.

Tāpat kā visas zāles, šīs zāles var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas.

Ir saņemti ziņojumi par atsevišķiem pārejošiem ādas reakciju gadījumiem, piem., izsitumiem, niezi. Šo blakusparādību biežums nav zināms (nevar noteikt pēc pieejamiem datiem).

Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.

Nelietot šīs zāles pēc derīguma termiņa beigām, kas nodīts uz kastītes un pudeles uzlīmes pēc «Derīgs līdz:». Derīguma termiņš attiecas uz norādītā mēneša pēdējo dienu.

 

Zālēm nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi.

 

Neizmetiet zāles kanalizācijā vai sadzīves atkritumos. Vaicājiet farmaceitam, kā izmest zāles, kuras vairs nelietojat. Šie pasākumi palīdzēs aizsargāt apkārtējo vidi.

NUX VOMICA-HOMACCORD pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 30 ml, N1
NUX VOMICA-HOMACCORD pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 30 ml, N1
8,29 €
8,29 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi:

Nux vomica-Homaccord pilieni iekšķīgai lietošanai satur etilspirtu

Šīs zāles satur 35 tilp.% etilspirta (alkohola) vai devā (10 pilienos) līdz 150,2 mg, kas ir ekvivalents 3 ml alus vai 1,27 ml vīna. Kaitīgs cilvēkiem, kuriem ir atkarība no alkohola.   Jāpievērš uzmanība grūtniecēm vai ar krūti barojošām sievietēm, bērniem, kā arī paaugstināta riska grupām: pacientiem ar aknu slimību vai epilepsiju.

Preču forma: pilieni iekšķīgai lietošanai
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcjā vai kā ārsts, vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir: Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: parasti lieto pa 10 pilieniem 3 reizes dienā. Akūtu traucējumu sākuma terapijā pa 10 pilieniem ik pēc 15 minūtēm (2 stundu laika posmā). Bērniem no 2 līdz 5 gadu vecumam: jālieto pa 5 pilieniem 3 reizes dienā. Akūtu traucējumu sākuma terapijā jālieto pa 5 pilieniem ik pēc 15 minūtēm (2 stundu laika posmā). Bērniem no 6 līdz 11 gadu vecumam: jālieto pa 7 pilieniem 3 reizes dienā. Akūtu traucējumu sākuma terapijā jālieto pa 7 pilieniem ik pēc 15 minūtēm (2 stundu laika posmā). Dodot bērniem, pilienus var piepilināt nelielam ūdens daudzumam. Ilgstoši (vairākus mēnešus) zāles drīkst lietot tikai ārsta uzraudzībā.
  • 100 g šķīduma satur akvās vielas:

Nux vomica D 2  0,2 g, Nux vomica D 10  0,2 g, Nux vomica D 15  0,2 g, Nux vomica D 30  0,2 g, Nux vomica D 200  0,2 g, Nux vomica D 1000  0,2 g, Bryonia cretica D 2  0,2 g, Bryonia cretica D 6  0,2 g, Bryonia cretica D 10  0,2 g, Bryonia cretica D 15  0,2 g, Bryonia cretica D 30 0,2 g, Bryonia cretica D 200  0,2 g, Bryonia cretica D 1000  0,2 g, Lycopodium clavatum D 3  0,3 g, Lycopodium clavatum D 10  0,3 g, Lycopodium clavatum D 30  0,3 g, Lycopodium clavatum D 200  0,3 g, Lycopodium clavatum D 1000  0,3 g, Citrullus colocynthis D 3  0,3 g, Citrullus colocynthis D 10  0,3 g, Citrullus colocynthis D 30  0,3 g, Citrullus colocynthis D 200  0,3 g.

  • Citas sastāvdaļas ir: etilspirts, attīrīts ūdens.

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti