preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
NUTRICIA CUBITAN ar vaniļas garšu, 4 gab., 200 ml
NUTRICIA CUBITAN ar vaniļas garšu, 4 gab., 200 ml

NUTRICIA CUBITAN ar vaniļas garšu, 4 gab., 200 ml

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
0
Produkta kods: 73430
Produkta zīmols: CUBITAN
Cubitan ir produkts ar augstu enerģētisko vērtību un augstu olbaltumvielu saturu. Satur arginīnu un īpašus mikroelementus un vitamīnus.

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Cubitan ir produkts ar augstu enerģētisko vērtību un augstu olbaltumvielu saturu. Satur arginīnu un īpašus mikroelementus un vitamīnus.


Cubitan ir produkts ar augstu enerģētisko vērtību un augstu olbaltumvielu saturu. Satur arginīnu un īpašus mikroelementus un vitamīnus. Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika. Uztura režīms dažāda veida hronisku un nedzīstošu čūlu, brūču gadījumos. Nesatur lipekli. Iepakots aizsargatmosfērā. Apstrādāts īpaši augstā temperatūrā (UHT).
Brīdinājumi: Tikai enterālai lietošanai. Nav paredzēts parenterālai lietošanai. Produkts lietojams mediķu uzraudzībā. Produktu nedrīkst lietot kā vienīgo uztura avotu. Nav izmantojams bērniem līdz 3 gadu vecumam. 3-17 gadu veciem bērniem un pusaudžiem lietot piesardzīgi. Nav ieteicams izmantot kritiski slimiem pacientiem.
Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Preču forma: lietošanai gatavs, dzeršanai paredzēts produkts
Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt. Lietošanai gatavs, dzeršanai paredzēts produkts. Ieteicams lietot atdzesētu. Lietošanas deva 1-3 pudeles dienā vai kā norādījis ārsts vai dietologs.
ūdens, maltodekstrīns, govs piena olbaltumvielas,cukurs, augu eļļa (rapšu eļļa un saulespuķu eļļa), kālija citrāts, emulgators (sojas lecitīni), aromatizētājs, magnija hlorīds, kalcija fosfāts, skābuma regulētājs (citronskābe), holīna hlorīds, karotinoīdi (satur soju): beta karotīns, luteīns, likopēns; kalcija hidroksīds, nātrija L-askorbāts, kālija hidroksīds, dzelzs(II) laktāts, cinka sulfāts, krāsviela (kurkumīns), magnija hidroksīds, nikotīnamīds, retinilacetāts, vara glikonāts, DL-alfa-tokoferilacetāts, nātrija selenīts, mangāna sulfāts, kalcija D-pantotenāts, hroma(III) hlorīds, D-biotīns, holekalciferols, tiamīna hidrohlorīds, pteroilmonoglutamīnskābe, piridoksīna hidrohlorīds, ciānkobalamīns, nātrija (VI) molibdāts, riboflavīns, kālija jodīds, nātrija fluorīds, fitomenadions.
Klientu vērtējums (0):

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti