preloader

Lūdzu, uzgaidiet

NUROFEN bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai, 100 ml, N1

NUROFEN bērniem 100 mg/5 ml suspensija iekšķīgai lietošanai, 100 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 13599
Nurofen satur aktīvo vielu ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tā darbība ir mērķēta uz drudža un sāpju rašanās avotu....
€5,78
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Nurofen satur aktīvo vielu ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tā darbība ir mērķēta uz drudža un sāpju rašanās avotu. Paredzēts zīdaiņiem no 3 mēnešu vecuma un bērniem. 

Nurofen atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret augstu temperatūru, sāpēm un pietūkumu.

Nurofen satur aktīvo vielu ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tā darbība ir mērķēta uz drudža un sāpju rašanās avotu.

 

Nurofen ir paredzēts zīdaiņiem no 3 mēnešu vecuma un bērniem.

To lieto iekšķīgi, lai

*    bērnam ātri un efektīvi pazeminātu temperatūru (tai skaitā imunizācijas izraisītu drudzi),

*    remdētu zobu šķilšanās sāpes, zobu sāpes, ausu sāpes, kakla sāpes, galvassāpes un vieglas sastiepuma radītas sāpes.

 

Ārsts var izrakstīt šīs zāles arī citu veselības traucējumu gadījumā. Ievērojiet ārsta norādījumus par to, cik bieži un kādā daudzumā zāles jādod bērnam.

Brīdinājumi:

Pirms Nurofen lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

Tādu zāļu lietošana, kā, piemēram, Nurofen, var būt saistīta ar nedaudz palielinātu sirdslēkmes (miokarda infarkta) vai galvas smadzeņu asinsrites traucējumu (insulta) risku. Ja zāles tiek lietotas lielā devā un ilgstoši, iespējams lielāks minēto traucējumu risks. Nelietojiet zāles lielākā devā un ilgāk, nekā ieteikts.

Ja Jums ir sirdsdarbības traucējumi, esat pārcietis insultu vai uzskatāt, ka Jums ir minēto traucējumu risks (piemēram, paaugstināts asinsspiediens, cukura diabēts, augsts holesterīna līmenis vai esat smēķētājs), noteikti konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: suspensija iekšķīgai lietošanai
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Noņemiet vāciņu (spiediet to uz leju un skrūvējiet pretēji pulksteņa rādītāja virzienam). Kā lietot 5 ml dozēšanas šļirci: 1. Stingri iespiediet šļirci pudelītes kakla aizbāznī (atverē). 2. Labi sakratiet pudelīti. 3. Piepildiet šļirci, apgriežot pudelīti otrādi. Neizņemot šļirci, uzmanīgi velciet virzuli uz leju līdz pareizajai atzīmei uz šļirces. 4. Pagrieziet pudelīti atpakaļ un, uzmanīgi skrūvējot, izņemiet šļirci no pudelītes aizbāžņa. 5. Ielieciet šļirci bērnam mutē. Saudzīgi spiežot virzuli uz leju, izspiediet šķidrumu. Pēc zāļu lietošanas uzskrūvējiet pudelītei vāciņu. Izmazgājiet šļirci ar siltu ūdeni un nosusiniet. Uzglabājiet bērniem neredzamā un nepieejamā vietā! Imunizācijas izraisīts drudzis: Ja vien zāles nav ieteicis ārsts, zīdaiņiem līdz 3 mēnešu vecumam tas nav piemērots. Viena 2,5 ml deva, kam, ja nepieciešams, pēc 6 stundām seko vēl viena 2,5 ml deva. 24 stundu laikā nav atļauts dot vairāk kā 5 ml. Ja drudzis nemazinās, nedodiet trešo devu, bet konsultējieties ar ārstu. Pret sāpēm un drudzi: Zāles paredzētas tikai īslaicīgai lietošanai. Bērni, kas sver mazāk par 5 kg, šīs zāles nedrīkst lietot. Zīdaiņiem no 3 līdz 5 mēnešu vecumam ārsta padoms nepieciešams tad, ja simptomi pastiprinās vai nav izzuduši pēc 24 stundām. Ja bērniem no 6 mēnešu vecuma un pusaudžiem zāles jālieto ilgāk kā 3 dienas vai simptomi pastiprinās, jākonsultējas ar ārstu. 3-6 mēnešus veci zīdaiņi, kuru ķermeņa masa pārsniedz 5 kg: dot 2,5 ml trīs reizes dienā 24 stundu laikā. 6 - 12 mēnešus veci zīdaiņi: dot pa 2,5 ml trīs līdz četras reizes 24 stundu laikā. 1 - 3 gadus veci bērni: dot pa 5 ml trīs reizes 24 stundu laikā. 4 - 6 gadus veci bērni: dot pa 7,5 ml (5 ml + 2,5 ml) trīs reizes 24 stundu laikā. 7 - 9 gadus veci bērni: dot pa 10 ml (2x5ml) trīs reizes 24 stundu laikā. 10 - 12 gadus veci bērni: dot pa 15 ml (3x5ml) trīs reizes 24 stundu laikā. Devas jādod aptuveni ik pēc 6 - 8 stundām (starp devām ir nepieciešams vismaz 4 stundas ilgs starplaiks). Brīdinājums: Nepārsniegt norādīto devu.

- Aktīvā viela ir  ibuprofēns. 5 ml suspensijas iekšķīgai lietošanai satur 100 mg ibuprofēna jeb 1 ml suspensijas iekšķīgai lietošanai satur 20 mg ibuprofēna.

 

- Citas sastāvdaļas ir maltīta sīrups, attīrīts ūdens, glicerīns, citronskābe, nātrija citrāts, nātrija hlorīds, saharīna nātrija sāls, apelsīnu aromatizētājs, ksantāna sveķi, polisorbāts 80, domifēna bromīds.