preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
NUK rokas piena pumpis SOFT AND EASY, 1 gab.

NUK rokas piena pumpis SOFT AND EASY, 1 gab.

Rūpnieciskas preces
Produkta kods: 64850
NUK rokas piena pumpis SOFT AND EASY.
-30%
€11,79
€16,85 *
Prece ir noliktavā

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Rūpnieciskas preces

NUK rokas piena pumpis SOFT AND EASY.

Mātes piens ir labākais uzturs mazulim pirmajā dzīves pusgadā, tāpēc NUK ir izstrādājis barojošo māmiņu atbalsta programmu, kurā ietilpst ērti un praktiski produkti dažādām dzīves situācijām, lai Jūs un Jūsu mazulis varētu izbaudīt šo skaisto dzīves laiku. NUK rokas piena pumpis Soft and Easy ir palīgierīce, kas palīdzēs Jums nodrošināt mazulim krūts pienu tad, kad zīdīšana nav iespējama ilgāku vai īsāku laiku. Soft and Easy ir ar roku darbināms piena pumpis. Īpaši piemērots gadījumos, kad māmiņai ir ļoti maz piena, kā arī tad, kad krūtis ir pilnas un piebriedušas. Piena pumpis var palīdzēt krūtīm ar ievilktiem krūšu galiem, ar vakuuma palīdzību atgūt to formu pirms mazuļa barošanas ar krūti. Silikona uzmava maigi piekļaujas krūtij, kā arī tai piemīt masējošs efekts. Ērti kopjams un viegli izjaucams. Lietošanas laikā atgādina dabīgu sūkšanas procesu. Plata pamatne stabilitātei. NUK Filozofija - izprotot dzīvi. Izprotot dzīvi - ko tas nozīmē ikdienā? NUK cieši sadarbojas ar ekspertiem, kuriem ir nozīmīga loma mazās dzīvības attīstībā: vecmātēm, ārstiem, uztura speciālistiem un, protams, Jums, vecākiem. Mūsu paraugs ir dabas labākās idejas: kā piemērs ir mūsu mānekļu un knupju forma, kas atgādina māmiņas krūtsgala formu zīdīšanas laikā. Un tomēr, kā pirmais un svarīgākais, izprotot dzīvi, ir novērtēt mums vissvarīgāko cilvēku - bērnu - vajadzības. Mēs pētām dažādos attīstības periodus un tiem raksturīgās vajadzības, lai varētu atbilstoši pilnveidot mūsu produktus. Ikviens NUK produkts seko iepriekšējam, lai Jūs vienmēr varētu būt pārliecināti, ka rīkojaties pareizi - jau no paša sākuma.
Brīdinājumi: Lūdzam pirms pirmās lietošanas reizes uzmanīgi iepazīties ar pievienoto instrukciju.
Piemērots: Grūtniecēm un barojošām māmiņām
Lietošanai: Pēc nepieciešamības
Uzlieciet silikona gredzenu uz pumpja konusveida atveres, pēc tam uz tās uzspiežot nostipriniet to. Uzlieciet pumpja uzmavas daļu uz krūts, pārliecināties, ka krūts gals atrodas pašā centrā. Piltuves daļu turiet cieši pie krūts, tajā pašā laikā veiciet pumpēšanu turot aiz cilindra daļas, to lēnām kustinot uz augšu un leju. Tiklīdz sāk tecēt piens, samaziniet pumpēšanas ātrumu.
Nesatur BPA