preloader

Lūdzu, uzgaidiet

NOVO-PASSIT šķīdums iekšķīgai lietošanai, 100 ml, N1

NOVO-PASSIT šķīdums iekšķīgai lietošanai, 100 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 13589
Ārstniecības augu komplekss ar nomierinošu iedarbību. 
€4,50
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Ārstniecības augu komplekss ar nomierinošu iedarbību. Šīs zāles ir gvaifenezīna un ārstniecības augu komplekss ar nomierinošu iedarbību. Gvaifenezīns likvidē bailes un uztraukumu un atslābina skeleta (šķērssvītroto) muskulatūru.

Novo-Passit lieto vieglu neirastēnijas sindroma formu gadījumā, it īpaši, kad tās ir saistītas ar trauksmi, bailēm, skumjām, nemieru, paaugstinātu uzbudināmību, samazinātām koncentrēšanās spējām vai nogurumu. To lieto arī viegla bezmiega, nespēka vai atmiņas traucējumu gadījumā, kas saistīti ar neirozi un kā papildlīdzekli migrēnas terapijā, nervu sistēmas pārslodzes izraisītu vazomotro galvassāpju, psihosomatisku asinsvadu traucējumu ar neirocirkulāru distoniju, neirogēnas tetānijas, sejas sāpju un klimaktēriskā sindroma gadījumā.

Novo-Passit lieto funkcionālu kuņģa-zarnu trakta traucējumu, dispeptiska sindroma bez organiskiem bojājumiem, kairinātas resnās zarnas sindroma gadījumā un gremošanas trakta organisku slimību, ar acīmredzamām neirozes pazīmēm, papildterapijā.

Novo-Passit lieto arī psihosomatisko dermatožu ar niezi (atopiska ekzēma, nātrene u.c.) papildterapijai.

Vecums: No 12 gadu vecuma
Brīdinājumi:

Īpaša piesardzība, lietojot Novo-Passit, nepieciešama šādos gadījumos:

  • ja Jums ir smagas aknu slimības;
  • ja Jums ir smagas nieru slimības;
  • ja Jūs esat grūtniece (it īpaši grūtniecības pirmais trimestris);
  • ja Jūs barojat bērnu ar krūti;
  • ja Jums ir intoksikācija ar CNS (centrālā nervu sistēma) darbību nomācošiem līdzekļiem;
  • ja Jums ir paaugstināta jutība pret saules starojumu. Šo zāļu lietošanas laikā pacientiem, it īpaši ar bālu, jutīgu ādu, jāizvairās no intensīvas ultravioleto staru ietekmes (sauļošanās, diatermija, solārijs);
  • ja Jūs pārmērīgi lietojat alkoholu. Šķīdums iekšķīgai lietošanai satur 12,19% (tilp./v.) etilspirta, viena deva satur 481 mg etilspirta.

 

Ja uz Jums attiecas iepriekš minētais, pirms Novo-Passit lietošanas, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: šķīdums iekšķīgai lietošanai
Mērķis: Nervu sistēmai
Mērķis: Miegam
Piemērots: Pusaudžiem un pieaugušajiem
Pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem Ieteicamā deva ir 5 ml 3 reizes dienā. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 10 ml 3 reizes dienā. Lai izvairītos no aizkavētas reakcijas efekta, ieteicams samazināt rīta un dienas devu uz pusi - līdz 2,5 ml, bet vakarā lietot 5 ml. Devu var mainīt atkarībā no pacienta atbildes reakcijas. Starplaiks starp lietošanas reizēm ir 4 - 6 stundas. Maksimālā dienas deva ir 30 ml (2,3 g Novo Passit šķidrā ekstrakta/1,2 g gvaifenezīna). Šķīdumu, kas iepakots paciņās pa 5 ml jālieto visu uzreiz, šis iepakojums nav paredzēts atkārtotai lietošanai. Lai lietotu devas, kas lielākas/mazākas par 5 ml, jāizmanto šķīdums pudelēs (100 ml vai 200 ml), kur pievienota mērglāzīte. Ja Jums liekas, ka Novo-Passit iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

  • Aktīvās vielas ir Novo Passit šķidrais augu ekstrakts un gvaifenezīns. 1 ml šķīduma satur 77,5 mg Novo Passit šķidrā augu ekstrakta, kas sastāv no parastā apiņa, divirbuļu vilkābeles, divšķautņu asinszāles, ārstniecības melisas, oranžsārtās passifloras, melnā plūškoka un ārstniecības baldriāna, un 40 mg gvaifenezīna.
  • Citas sastāvdaļas ir nātrija ciklamāts, ksantāna sveķi, invertcukurs, nātrija benzoāts, saharīna nātrija sāls monohidrāts, 96% etilspirts, apelsīnu aromatizētājs, nātrija citrāts, maltodekstrīns, propilēnglikols un attīrīts ūdens.