preloader

Lūdzu, uzgaidiet

NOVO-PASSIT apvalkotās tabletes, 10 apvalkotās tabletes, N10

NOVO-PASSIT apvalkotās tabletes, 10 apvalkotās tabletes, N10

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 13588
Ārstniecības augu komplekss ar nomierinošu iedarbību.
€4,35
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Ārstniecības augu komplekss ar nomierinošu iedarbību.Šīs zāles ir gvaifenezīna un ārstniecības augu komplekss ar nomierinošu iedarbību.

 

Gvaifenezīns likvidē bailes un uztraukumu un atslābina skeleta (šķērssvītroto) muskulatūru.

Novo-Passit lieto, lai ārstētu nemieru, bailes, grūtsirdību, nogurumu, paaugstinātu uzbudināmību, samazinātu koncentrēšanās spēju, bezmiegu un nespēku; atmiņas traucējumus.

Novo-Passit var lietot kā papildlīdzekli migrēnas terapijā, nervu sistēmas pārslodzes izraisītu galvassāpju, psihosomatisku asinsvadu traucējumu ar neirocirkulāru distoniju, neirogēnas dabas krampju un klimaktēriskā sindroma gadījumā.

Novo-Passit lieto funkcionālu kuņģa-zarnu trakta traucējumu, dispeptiska sindroma bez organiskiem bojājumiem, kairinātas resnās zarnas sindroma un organisku slimību, ar acīmredzamām neirozes pazīmēm, papildterapijā.

Novo-Passit lieto ādas slimību ar niezi (atopiska ekzēma, nātrene u.c.) gadījumā.

Vecums: No 12 gadu vecuma
Brīdinājumi:

 

Īpaša piesardzība, lietojot Novo-Passit, nepieciešama šādos gadījumos;

  • ja Jums ir smaga aknu slimība;
  • ja Jums ir intoksikācija ar centrālās nervu sistēmas darbību nomācošiem līdzekļiem (piemēram, nomierinošās vai miega zāles);
  • ja Jums ir smaga nieru slimība;
  • ja Jūs esat grūtniece (it īpaši grūtniecības pirmais trimestris);
  • ja Jūs barojat bērnu ar krūti;
  • ja Jums ir paaugstināta jutība pret saules radiāciju. Šo zāļu lietošanas laikā pacientiem, it īpaši ar bālu, jutīgu ādu, jāizvairās no intensīvas ultravioleto staru radiācijas (sauļošanās, diatermija, solārijs).

 

Ja uz Jums attiecas iepriekš minētais, pirms Novo-Passit lietošanas, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Mērķis: Nervu sistēmai
Mērķis: Miegam
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: apvalkotās tabletes
Piemērots: Pusaudžiem un pieaugušajiem
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem Ja ārsts nav noteicis savādāk, tad ieteicamā deva ir 1 apvalkotā tablete 3 reizes dienā. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 2 tabletēm 3 reizes dienā. Ja ir stiprs nogurums un miegainība, ieteicams samazināt rīta un dienas devu uz pusi - līdz 1/2 tabletei, bet vakarā lietot 1 tableti. Devu var mainīt atkarībā no pacienta atbildes reakcijas. Starplaiks starp lietošanas reizēm 4‑6 stundas. Ja Jums liekas, ka Novo-Passit iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Ja 7 dienu laikā Jūsu stāvoklis pasliktinās un simptomi nesamazinās, lūdzu, konsultējieties ar ārstu. Zāles jānorij, uzderot ūdeni, tēju vai augļu sulu, bet ne greipfrūtu sulu.

 

  • Aktīvās vielas ir Novo Passit sausais ekstrakts un gvaifenezīns. Katra tablete satur 157,5 mg Novo Passit sausā ekstrakta, kas sastāv no parastā apiņa, divirbuļu vilkābeles, divšķautņu asinszāles, ārstniecības melisas, melnā plūškoka un ārstniecības baldriāna, un 200 mg gvaifenezīna.

-        Citas sastāvdaļas ir silīcija dioksīds, mikrokristāliskā celuloze, glicerīna behenāts, magnija stearāts, laktozes monohidrāts un Opadry AMB80W31115 (zaļš) (polivinilalkohols, titāna dioksīds (E171), talks, sojas lecitīns, ksantāna gumija, hinolīna dzeltenā alumīnija laka (E104), dzeltenais dzelzs oksīds (E172), indigo karmīna alumīnija laka (E132)).