preloader

Lūdzu, uzgaidiet

NOVA VERDE 1,5 mg/ml aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā, šķīdums, N1

NOVA VERDE 1,5 mg/ml aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā, šķīdums, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 81435
NOVA VERDE izmanto lokālai mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu novēršanai. 
€6,14
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

NOVA VERDE izmanto lokālai mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu novēršanai. NOVA VERDE ir nesteroīdais pretiekaisuma līdzeklis ar analgētiskām īpašībām. Lokāli lietojot, tam piemīt arī antiseptiskas īpašības.

Aktīvā viela benzidamīna hidrohlorīds nomāc iekaisumu un mazina sāpes. Tas ātri iesūcas un uzkrājas iekaisušajos audos, ātri novēršot iekaisuma radītos simptomus.

 

NOVA VERDE izmanto lokālai mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu (sāpju, apsarkuma vai tūskas) novēršanai, ārstējot, piemēram, faringītu (rīkles iekaisumu), tonsilītu (mandeļu iekaisumu), glosītu (mēles iekaisumu), gingivītu (smaganu iekaisumu), stomatītu (mutes dobuma gļotādas iekaisumu), periodontītu (zoba saknes kaulplēves iekaisumu).

Vecums: Pieaugušiem un bērniem no 3 g.v.
Brīdinājumi:

Pirms NOVA VERDE lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

NOVA VERDE nedrīkst lietot bērni līdz 3 gadu vecumam.

NOVA VERDE lietošana ir jāpārtrauc, ja tiek novērota jebkāda no 4. punktā aprakstītajām nevēlamajām blakusparādībām.

 

Ja Jūsu simptomi pasliktinās vai neuzlabojas 3 dienu laikā kopš ārstēšanas uzsākšanas, sazinieties ar ārstu, jo retos gadījumos čūlas mutes dobumā vai rīklē var būt izraisījusi nopietna pamatslimība.

 

Iespējamu paaugstinātas jutības reakciju riska dēļ konsultējieties ar ārstu, ja Jums ir vai ir bijusi bronhiālā astma vai alerģiska slimība.

 

Jāizvairās no jebkāda kontakta ar acīm.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: aerosols
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Devas un lietošanas veids Katrs aerosola izsmidzinājums satur 0,17 ml šķīduma ar 0,255 mg benzidamīna hidrohlorīda, kas atbilst 0,228 mg benzidamīna. Pieaugušie un bērni no 12 gadu vecuma 4 līdz 8 aerosola izsmidzinājumi (1,02 mg līdz 2,04 mg benzidamīna hidrohlorīda, kas atbilst 0,91 mg līdz 1,82 mg benzidamīna) 2 līdz 6 reizes dienā, ne biežāk kā ik pēc 1,5 - 3 stundām. Lietošana bērniem Bērni no 6 līdz 12 gadiem 4 aerosola izsmidzinājumi (1,02 mg benzidamīna hidrohlorīda, kas atbilst 0,91 mg benzidamīna) 2 līdz 6 reizes dienā, ne biežāk kā ik pēc 1,5 - 3 stundām. Bērni no 3 līdz 6 gadiem 1 aerosola izsmidzinājums uz 4 kg ķermeņa masas (0,255 mg benzidamīna hidrohlorīda, kas atbilst 0,228 mg benzidamīna uz katriem 4 kg ķermeņa masas) 2 līdz 6 reizes dienā, ne biežāk kā ik pēc 1,5 - 3 stundām. Nedrīkst pārsniegt maksimums 4 aerosola izsmidzinājumus (1,02 mg benzidamīna hidrohlorīda, kas atbilst 0,91 mg benzidamīna) vienā lietošanas reizē.

Aktīvā viela: benzidamīna hidrohlorīds. Viens ml aerosola izsmidzināšanai mutes dobumā satur 1,5 mg benzidamīna hidrohlorīda. Katrs aerosola izsmidzinājums satur 0,17 ml šķīduma ar 0,255 mg benzidamīna hidrohlorīda, kas atbilst 0,228 mg benzidamīna.

Citas sastāvdaļas: saharīns, metil-p-hidroksibenzoāts (E218), etilspirts 96%, glicerīns, nātrija hidrogēnkarbonāts, polisorbāts 20, piparmētru aromatizētājs, attīrīts ūdens.