preloader

Lūdzu, uzgaidiet

NEURORUBINE FORTE LACTAB apvalkotās tabletes, 20 apvalkotās tabletes, N20

NEURORUBINE FORTE LACTAB apvalkotās tabletes, 20 apvalkotās tabletes, N20

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 13424
Neurorubine Forte Lactab apvalkotās tabletes satur lielās devās trīs B grupas vitamīnus, kas ir nozīmīgi nervu sistēmas normālai darbībai.
€6,58
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Neurorubine Forte Lactab apvalkotās tabletes satur lielās devās trīs B grupas vitamīnus, kas ir nozīmīgi nervu sistēmas normālai darbībai.Neurorubine Forte Lactab apvalkotās tabletes satur lielās devās trīs B grupas vitamīnus, kas ir nozīmīgi nervu sistēmas normālai darbībai. Katrs no šiem vitamīniem nepieciešams normālai vielmaiņai nervu šūnās. To nepietiekams daudzums var izpausties perifēro nervu iekaisuma un funkcijas traucējumu veidā, kā arī pavājinātā smadzeņu darbībā. Lieto kā palīglīdzekli akūtu vai hronisku neirītu un polineirītu, neiralģijas un toksisku nervu sistēmas bojājumu (alkoholisma, diabētiskas polineiropātijas, medikamentu intoksikācijas) gadījumā.

Brīdinājumi:

Terapijas laikā var rasties alerģiskas ādas reakcijas kā pacienta paaugstinātas jutības izpausme pret vitamīniem B1, B6 vai B12.

Jāizvairās no piridoksīna ilgstošas lietošanas lielās devās (> 500 mg/dienā), kas var izraisīt pārejošu perifēru sensoru neiropātiju, kas tomēr parasti bija pārejoša pēc zāļu atcelšanas. 

Neurorubine Forte Lactab lietošana var pastiprināt Acne (pinnes, pūtītes) slimības gaitu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: apvalkotās tabletes
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir 1-2 tabletes dienā.

Aktīvās vielas ir tiamīna nitrāts (vitamīns B1, Thiamini nitras), 

                          piridoksīna hidrohlorīds (vitamīns B6, Pyridoxini hydrochloridum),

                          ciānkobalamīns (vitamīns B12, Cyanocobalaminum).   

Katra Neurorubine Forte Lactab satur 200 mg tiamīna nitrāta, 50 mg piridoksīna hidrohlorīda, 1 mg ciānkobalamīna.

Citas sastāvdaļas ir hipromeloze, preželatinizēta ciete, mannīts, mikrokristāliska celuloze, pulverizēta celuloze, koloidāls bezūdens silīcija dioksīds, talks, magnija stearāts, titāna dioksīds (E171), makrogols 6000, eritrozīns (E127).