preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
MOLLERS zivju eļļa ar dabīgu garšu, 250 ml

MOLLERS zivju eļļa ar dabīgu garšu, 250 ml

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 68367
D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Omega-3 taukskābes veicina normālu sirds darbību.
-30%
€7,97
€11,39 *
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Cienījamie klienti, vēršam Jūsu uzmanību, ka visi mūsu mājas lapā veiktie pasūtījumi, kuri apstiprināti pēc plkst. 14:00 29.09.2020, tiks piegādāti sākot no 05.10.2020 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Omega-3 taukskābes veicina normālu sirds darbību.

Norvēģijas augstākā kvalitāte kopš 1854. 100% ORIĢINĀLS NO NORVĒĢIJAS MÖLLER'S ZIVJU EĻĻA Kvalitāte vienmēr ir bijusi un joprojām ir Möller's galvenā vērtība. Mūsu zivju eļļa gatavota no svaigām Norvēģijas arktiskām savvaļas mencām, kas dzīvojušas tīrajos Ziemeļjūras ūdeņos pie Lofotenas un Vesteralenas arhipelāga. Mēs darām visu, lai jūsu veselībai sniegtu tos labākos produktus. Tādēļ tagad, pateicoties dabīgajiem antioksidantiem, zivju eļļa ilgāk saglabājas svaiga no pirmās līdz pēdējai lāsei! • Veselībai visa mūža garumā. Viena tējkarote Möller's zivju eļļas satur 1,2 g dabīgas omega-3 taukskābes un A, D3 un E vitamīnus. A un D3 vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību. D3 vitamīns palīdz uzturēt kaulu, zobu veselību un muskuļu darbību. A vitamīns palīdz uzturēt ādas, gļotādas veselību un normālu redzi. E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Omega-3 taukskābes DHS un EPS veicina normālu sirds darbību 1. • Pilnvērtīgai augšanai un attīstībai! Möller's zivju eļļā ir daudz taukskābes DHS. DHS taukskābes palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un normālu redzi. DHS taukskābes veicina normālu redzes attīstību zīdaiņiem līdz 12 mēnešiem3. D3 vitamīns veicina normālu kalcija, fosfora uzsūkšanos un izmantošanu. Tas ir ļoti svarīgi kaulu augšanas periodā. Labvēlīgo ietekmi uz veselību panāk, ikdienas uzņemot vismaz: 1250 mg DHS/EPS; 2250 mg DHS; 3100 mg DHS. Ir svarīgi ievērot veselīgu dzīvesveidu un rūpēties par sabalansētu uzturu.
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: šķidrums
Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Ekoloģisks:
Pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma - 5 ml (1 tējkarote) pēc ēšanas. Zīdaiņiem ieteicamā diennakts deva no 12 nedēļu vecuma 2,5 ml, devu pakāpeniski palielinot līdz 5 ml.
E vitamīns, Tokoferolu ekstrakts (E 306), Zivju (mencu aknu) eļļa