preloader

Lūdzu, uzgaidiet

MARTIDERM ampulas pret matu izkrišanu ANTICAIDA, 28 gab.

MARTIDERM ampulas pret matu izkrišanu ANTICAIDA, 28 gab.

Kosmētika un higiēnas preces
Produkta kods: 83960
Palīdz apturēt matu izkrišanu un veicina jaunu matu augšanu.
€97,99
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Kosmētika un higiēnas preces

Palīdz apturēt matu izkrišanu un veicina jaunu matu augšanu.

APSTĀDINA - STIMULĒ – PADARA BIEZĀKUS – STIPRINA. Matu augšanas faktori • CLA-Glutācijas komplekss • Sēra savienojums AA + vitamīni. Hair System ir inovatīva biotehnoloģiska sistēma, kas balstīta uz 3 ekskluzīviem matu augšanas faktoriem HGFx3®. Tie palīdz apturēt matu izkrišanu un veicina jaunu matu augšanu. Ampulas pret matu izkrišanu iedarbojas kapilāru līmenī matu augšanas anagēnās fāzes laikā, palielinot matu biezumu un stiprinot matus. Hroniskas un neregulāras matu izkrišanas gadījumā. Dermatoloģiski pārbaudīts.
Brīdinājumi: Tikai lokālai lietošanai. Neinjicēt. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no saskares ar acīm un gļotādu.
Lietot uz galvas ādas, maigi iemasējot, līdz produkts pilnībā uzsūcas. Pirmajā mēnesī lietojiet 1 ampulu dienā un nākamo 2-3 mēnešu laikā - vienu ampulu trīs reizes dienā. Ātri uzsūcoša formula bez taukainas tekstūras. 1. Atveriet ampulu un pagrieziet aplikatoru. 2. Sniedziet galvas ādai skābekli, maigi ķemmējot matus aptuveni 2 minūtes. 3. Uzklājiet visu ampulas saturu un ieziediet to vienmērīgi visā galvas ādā. 4. Ar pirkstu galiem viegli iemasējiet, lai nodrošinātu pilnīgu produkta iesūkšanos. Atstājiet matos. Neizskalojiet.