preloader

Lūdzu, uzgaidiet

MAGNE B6 SLEEP kapsulas, 30 gab.

MAGNE B6 SLEEP kapsulas, 30 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 77611
Magne B6 Sleep sastāvā ietilpst īpaši izvēlēti augu ekstrakti, magnijs un B6 vitamīns. Apiņiem piemīt nomierinoša iedarbība.
€9,99
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Magne B6 Sleep sastāvā ietilpst īpaši izvēlēti augu ekstrakti, magnijs un B6 vitamīns. Apiņiem piemīt nomierinoša iedarbība.

Magne B6 Sleep sastāvā ietilpst īpaši izvēlēti augu ekstrakti, magnijs un B6 vitamīns. Apiņiem piemīt nomierinoša iedarbība. Tie palīdz nodrošināt ciešu un veselīgu miegu. Ārstniecības melisa palīdz atslābināties un uztur veselīgu miegu. Tā palīdz nodrošināt pilnvērtīgu un mierīgu atpūtu, uzlabojot miega kvalitāti. Magne B6 Sleep ir arī magnija un B6 vitamīna avots, un tie abi palīdz samazināt nogurumu.
Vecums: No 18 g.
Brīdinājumi: Grūtniecības laikā un, barojot bērnu ar krūti, uztura bagātinātāju drīkst lietot tikai pēc konsultācijas ar ārstu. Var ietekmēt spēju vadīt transportlīdzekļus un apkalpot mehānismus. Lietojot produktu, nevajadzētu vadīt transportlīdzekli vai rīkoties ar mehānismiem. Ja bezmiegs saglabājas ilgāk kā 3 nedēļas, jākonsultējas ar ārstu vai kvalificētu veselības aprūpes speciālistu.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: kapsulas
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
Ieteicamā diennakts deva 2 kapsulas vakaros. Magne B6 Sleep ir piemērots pieaugušajiem.
Magnija citrāts; kapsulas materiāls: želatīns; apjoma palielinātājs: ciete; apiņu (Humulus lupulus) augļkopu ekstrakts; ārstniecības melisas (Melissa officinalis) ekstrakts; nesējviela: kviešu maltodekstrīns; taukskābju magnija sāļi (E470b); pretsalipes viela: talks (E553b); nesējviela: kukurūzas maltodekstrīns; krāsviela: titāna dioksīds (E171); piridoksīna hidrohlorīds (B6 vitamīns); krāsviela: indigotīns (E132).