preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Top
LYL LOVE YOUR LIFE KRILA EĻĻA WINTER kapsulas, 30 gab.

LYL LOVE YOUR LIFE KRILA EĻĻA WINTER kapsulas, 30 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 72292
Krila eļļa palīdz organisma šūnām uzņemt omega 3 taukskābes daudzkārt efektīvāk nekā citi omega 3 nesēji.
Paziņot, kad produkts būs pieejams pasūtīšanai
Pievienot vēlmju sarakstam

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Krila eļļa palīdz organisma šūnām uzņemt omega 3 taukskābes daudzkārt efektīvāk nekā citi omega 3 nesēji.

Krila eļļa ir viens no vispilnīgākajiem omega 3 avotiem dabā, jo augstā koncentrācijā satur ārkārtīgi vērtīgās omega 3 taukskābes – eikozapentaēnskābi (EPS) un dokozaheksaēnskābi (DHS), kā arī dabisko antioksidantu astaksantīnu. Krila eļļai ir unikāla molekulārā struktūra jūras fosfolipīdu formā. Tā palīdz organisma šūnām uzņemt omega 3 taukskābes daudzkārt efektīvāk nekā citi omega 3 nesēji. Krila eļļa plašāku atzinību pasaulē ieguva no 2005. līdz 2008. gadam, un kopš tā brīža tiek izmantota, jo ir vislabākais, efektīvākais un bioloģiski pieejamākais omega 3 avots. Omega 3 ir neaizstājamas garo ķēžu polinepiesātinātās taukskābes, kuras organisms pats neveido, tāpēc šīs taukskābes ir obligāti jāuzņem ar uzturu regulāri visa mūža garumā. EPS un DHS veicina normālu sirds darbību. Labvēlīgu ietekmi uz veselību panāk, ik dienas uzņemot 250 mg EPS un DHS. D3 vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību, normālu muskuļu darbību un normālu kalcija līmeni asinīs. Jāņem vērā, ka omega 3 taukskābes ir galvenā sastāvdaļa, no kā veidojas mūsu organisma šūnu apvalks, tātad tās ir neatsveramas visu šūnu jaunradē un neaizstājamas gandrīz jebkura mūsu orgāna pilnvērtīgai darbībai. Omega 3 taukskābes ir bijusi vitāla uzturviela jau kopš cilvēces pirmsākumiem. Neaizstājamo taukskābju omega 6 un omega 3 attiecība pirmatnējo cilvēku uzturā bija 1:1. Mūsdienās šī attiecība ir 10:1, jo būtiski palielinājies omega 6 saturošo produktu īpatsvars uzturā – tajā skaitā augu eļļu, gaļas, graudaugu lietošana, bet samazinājies omega 3 taukskābēm bagāto produktu daudzums. Izteiktais omega 6 un omega 3 disbalanss, kas ir iemesls dažādām organisma saslimšanām, ir vēl viens svarīgs arguments, kāpēc tiek rekomendēts pievērst uzmanību omega 3 papildu uzņemšanai. Viens no vadošajiem uztura bagātinātāju zīmoliem Latvijā, kas tirgū ienāca 2013.gada rudenī un jau savas darbības pirmajos mēnešos ieguva rekord - augstu atpazīstamību un popularitāti speciālistu un iedzīvotāju vidū ar pirmo no produktiem – LYL Krila eļļa. Zīmola pamatuzdevums ir gādāt par Latvijas iedzīvotāju veselību, dodot patērētajam iespēju papildināt vai pat novērst mūsu platuma grādos organismam tik nepieciešamo uzturvielu trūkumu. LYL love your life patērētājam piedāvā augstvērtīgu un kvalitatīvu uztura bagātinātāju klāstu. Zīmola produkti ir ne tikai guvuši atzinību, bet arī spēj noturēt līdera pozīcijas pēc starptautiskās farmācijas tirgus izpētes IMS datiem, ierindojoties Latvijas aptiekās pirktāko uztura bagātinātāju TOP augšgalā katrs savā kategorijā. Turpinot pilnveidoties un paplašinot piedāvājuma klāstu, papildus tirgū kopš 2014.gada esošam LYL produktam - uztura bagātinātājam LYL ASTAXANthin, kas kapsulu formā satur spēcīgāko no dabiskajiem antioksidantiem astaksantīnu, ir tapis Latvijā pirmais augstas koncentrācijas atjaunojošs un mitrinošs antioksidantu krēms pret sejas ādas un acu zonas novecošanos.
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Ja pastāv jebkāds medicīnisks stāvoklis vai alerģija pret vēžveidīgiem, zivīm vai zivju blakusproduktiem, pirms krila eļļas lietošanas konsultējaties ar savu ārstu.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: kapsulas
Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Garša: bez specifiskas garšas
Piemērots alerģiskiem cilvēkiem:
Pieaugušajiem: 1-2 kapsulas dienā vai kā ieteicis ārsts. Bērniem - 1 kapsula dienā, ja bērns ir atbilstošā vecumā, lai norītu kapsulu.
Vēžveidīgo sugas Krila (Euphausia superba) lipīdu ekstrakts , D vitamīns, želatīns, sorbīts (E 420), glicerīns (E 422), ūdens.