preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
LYL LOVE YOUR LIFE KRILA EĻĻA kapsulas, 60 gab.

LYL LOVE YOUR LIFE KRILA EĻĻA kapsulas, 60 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 72123
Krila eļļa palīdz organisma šūnām uzņemt omega 3 taukskābes daudzkārt efektīvāk nekā citi omega 3 nesēji.
-40%
€17,69
€29,49 *
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Cienījamie klienti, vēršam Jūsu uzmanību, ka visi mūsu mājas lapā veiktie pasūtījumi, kuri apstiprināti pēc plkst. 14:00 29.09.2020, tiks piegādāti sākot no 05.10.2020 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Krila eļļa palīdz organisma šūnām uzņemt omega 3 taukskābes daudzkārt efektīvāk nekā citi omega 3 nesēji.

Dabīgi iegūts Antarktiskais krils (Euphausia Superba) Omega 3 pilnīgākajā formā. Produkts ir bez specifiskā aromāta, ko nodrošina jaunā patentētā SUPERBA 2O tehnoloģija. Piemērots cilvēkiem, kuri sevišķi jutīgi reaģē uz smaržām. Krila eļļa ir viens no vispilnīgākajiem omega 3 avotiem dabā, jo augstā koncentrācijā satur ārkārtīgi vērtīgās omega 3 taukskābes – eikozapentaēnskābi (EPS) un dokozaheksaēnskābi (DHS), kā arī dabisko antioksidantu astaksantīnu. Krila eļļai ir unikāla molekulārā struktūra jūras fosfolipīdu formā. Tā palīdz organisma šūnām uzņemt omega 3 taukskābes daudzkārt efektīvāk nekā citi omega 3 nesēji. Krila eļļa plašāku atzinību pasaulē ieguva no 2005. līdz 2008. gadam, un kopš tā brīža tiek izmantota, jo ir vislabākais, efektīvākais un bioloģiski pieejamākais omega 3 avots. Omega 3 ir neaizstājamas garo ķēžu polinepiesātinātās taukskābes, kuras organisms pats neveido, tāpēc šīs taukskābes ir obligāti jāuzņem ar uzturu regulāri visa mūža garumā. Jāņem vērā, ka omega 3 taukskābes ir galvenā sastāvdaļa, no kā veidojas mūsu organisma šūnu apvalks, tātad tās ir neatsveramas visu šūnu jaunradē un neaizstājamas gandrīz jebkura mūsu orgāna pilnvērtīgai darbībai. Omega 3 taukskābes ir bijusi vitāla uzturviela jau kopš cilvēces pirmsākumiem. Neaizstājamo taukskābju omega 6 un omega 3 attiecība pirmatnējo cilvēku uzturā bija 1:1. Mūsdienās šī attiecība ir 10:1, jo būtiski palielinājies omega 6 saturošo produktu īpatsvars uzturā – tajā skaitā augu eļļu, gaļas, graudaugu lietošana, bet samazinājies omega 3 taukskābēm bagāto produktu daudzums. Izteiktais omega 6 un omega 3 disbalanss, kas ir iemesls dažādām organisma saslimšanām, ir vēl viens svarīgs arguments, kāpēc tiek rekomendēts pievērst uzmanību omega 3 papildu uzņemšanai. Viens no vadošajiem uztura bagātinātāju zīmoliem Latvijā, kas tirgū ienāca 2013.gada rudenī un jau savas darbības pirmajos mēnešos ieguva rekord - augstu atpazīstamību un popularitāti speciālistu un iedzīvotāju vidū ar pirmo no produktiem – LYL Krila eļļa. Zīmola pamatuzdevums ir gādāt par Latvijas iedzīvotāju veselību, dodot patērētajam iespēju papildināt vai pat novērst mūsu platuma grādos organismam tik nepieciešamo uzturvielu trūkumu. LYL love your life patērētājam piedāvā augstvērtīgu un kvalitatīvu uztura bagātinātāju klāstu. Zīmola produkti ir ne tikai guvuši atzinību, bet arī spēj noturēt līdera pozīcijas pēc starptautiskās farmācijas tirgus izpētes IMS datiem, ierindojoties Latvijas aptiekās pirktāko uztura bagātinātāju TOP augšgalā katrs savā kategorijā. Turpinot pilnveidoties un paplašinot piedāvājuma klāstu, papildus tirgū kopš 2014.gada esošam LYL produktam - uztura bagātinātājam LYL ASTAXANthin, kas kapsulu formā satur spēcīgāko no dabiskajiem antioksidantiem astaksantīnu, ir tapis Latvijā pirmais augstas koncentrācijas atjaunojošs un mitrinošs antioksidantu krēms pret sejas ādas un acu zonas novecošanos.
Brīdinājumi: Ja pastāv jebkāds medicīnisks stāvoklis vai alerģija pret vēžveidīgiem, zivīm vai zivju blakusproduktiem, pirms krila eļļas lietošanas konsultējieties ar savu ārstu. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: kapsulas
Garša: bez specifiskas garšas
Piemērots: Pusaudžiem un pieaugušajiem
Ekoloģisks:
Piemērots diabētiķiem:
Pieaugušajiem: 1-2 kapsulas dienā vai kā ieteicis ārsts. Bērniem: 1 kapsula dienā, ja bērns ir atbilstošā vecumā, lai norītu kapsulu.
Sorbīts (E 420), glicerīns (E 422), ūdens, holīns, liellopu vai zivju želatīns, vēžveidīgo sugas krila lipīdu ekstrakts.