preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
LIVE WELL MAGNESIUM + B6, putojošās tabletes, 20 gab.
LIVE WELL MAGNESIUM + B6, putojošās tabletes, 20 gab.

LIVE WELL MAGNESIUM + B6, putojošās tabletes, 20 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 72389
Magnijs kopā ar B6 vitamīnu palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas.
-35%
€2,59
€3,99 *
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Magnijs kopā ar B6 vitamīnu palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas.

Live Well Magnijs + B6 sastāvā esošās vielas palīdz cīņā pret muskuļu krampjiem un sāpēm, pastāvīgu nogurumu, stresu, nervozitāti, iekšējo nemieru. Magnija un B6 vitamīna kombinācija. Savas iedarbības uz organismu dēļ šīs vielas ir īpaši piemērotas cilvēkiem, kas piedzīvo stresu, ir aktīvi un sporto. Trūkstot magnijam, sāk mocīt nogurums, muskuļu sāpes, krampji, tiek traucēta sirds un gremošanas trakta muskuļu darbība, tāpēc ir svarīgi, lai Jūsu organismam nepietrūktu šī mikroelementa. Magnijs – viens no svarīgākajiem cilvēka organisma mikroelementiem. Tas aktivizē vairāk nekā 300 fermentu darbību, tāpēc palīdz uzturēt normālu enerģijas ieguves (olbaltumvielu, ogļhidrātu, tauku) vielmaiņu. Preparāta sastāvā esošais magnijs veicina muskuļu darbību un kaulu veselību. Magnijs kopā ar B6 vitamīnu palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas. B6 vitamīns iekļūst nervu šūnās un palīdz organismam labāk uzsūkt magniju. B6 vitamīns arī veicina normālu imūnsistēmas darbību, veicina hormonu darbības regulāciju, kas ir īpaši aktuāli sievietēm, kuras piedzīvo hormonu traucējumus (PMS, menopauze) vai lietojot orālo kontracepciju. Live Well Magnijs + B6 šķīdināmās magnija tabletes ir ar patīkamu citronu garšu, ātri izšķīst ūdenī, tāpēc tiek gūts ātrs efekts. Sastāvā esošais magnijs lieliski uzsūcas, ir drošs lietošanai, nekairina gremošanas traktu. LIVE WELL līnija ir radīta, lai sniegtu cilvēkiem viegli lietojamus, labāk uzsūcošos un efektīvi iedarbojošos uztura bagātinātājus.
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: putojošās tabletes
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
1 putojošo tableti izšķīdina 200ml ūdens. Ieteicams lietot pa 1 tabletei dienā.
B6 vitamīns, magnijs, citronskābe (E 330), hidrogēnkarbonāts (E 500(ii)), sorbīts (E 420), aromatizētājs (citronu), nātrija ciklamāts (E 952), nātrija saharīns (E 954), polivinilpirolidons (E 1201), beta karotīns (E 160a).