Kā piešķirt apjomu plāniem matiem

Kā piešķirt apjomu plāniem matiem

Matu kopšanas un veidošanas noslēpumi, līdzekļu atlases noteikumi – mēs saprotam visas plānu matu kopšanas nianses.

Kā rūpēties par plāniem matiem?

Plānu matu kopšana sākas ar to pareizu mazgāšanu un matu sakārtojumu. Plāni mati ir trausli. Mazgāšanai nepieciešams kārtīgi saputot šampūnu matu sakņu zonā, un pēc tam ar masējošām kustībām putas sadalīt visā matu garumā. Pēc tam izmantojiet kondicionieri vai balzamu. Bieži vien šo posmu ignorē, jo pastāv mīts, ka kondicionieris pārslogo plānus matus, kas, starp citu, nav taisnība. Mūsdienās ir īpašas līnijas novājinātu matu kopšanai, kuras tiek izveidotas, ņemot vērā matu struktūras īpatnības.

Svarīgs posms plānu matu kopšanā ir matu ķemmēšana. Vispirms jāizsusina mati ar dvieli vai fēnu. Ieteicams sākt ķemmēt no matu galiem, tas nebojās matu saknes un to stāvokli. Turklāt šī tehnika atvieglo ķemmēšanu un novērš matu "pinkāšanos".

Matu kopšanai ir svarīgi izmantot līdzekļus, kas ir speciāli izstrādāti plāniem un novājinātiem matiem. Parasti tiem ir kustīga fiksācija un tie ir vērsti uz matu apjoma saglabāšanu. Lietojot fēnu, izmantojiet vidējo gaisa temperatūru un pakāpeniski izžāvējiet matus, tas prasīs nedaudz ilgāku laiku, taču tas saglabās matu veselību.

Vai tā ir taisnība, ka plānus un novājinātus matus jāmazgā retāk?

Tas nav atkarīgs no matu struktūras. Jums jāmazgā mati, ja tie kļūst netīri (tā ir trihologu rekomendācija). Taču jautājums ir pilnīgi loģisks, jo plānu matu īpašnieki ir spiesti vēl biežāk mazgāt matus, jo nākamajā dienā tiek zaudēts matu apjoms un tīrības sajūta. Par matu veselību varat uztraukties tikai tad, ja mazgāšanas līdzekļi netika izvēlēti pareizi. Pārliecinieties, vai Jūsu izvēlētie šampūni un balzami ir paredzēti ikdienas lietošanai, kā arī atbilst visām Jūsu matu vajadzībām - neatkarīgi no tā, vai tie ir krāsoti, plāni vai biezi, gaiši vai tumši, vai tiem nepieciešama UV aizsardzība, un tā tālāk.

Kā izvēlēties līdzekļus matu apjomam?

Praktiski visi līdzekļi matu apjomam ir vērsti uz mata diametra palielināšanu, nevis uz matu sakņu apjoma veidošanu, ko gaida daudzi klienti. Protams, izmantojot tikai vienu šampūnu apjomam, pretēji televīzijas reklāmai, nav iespējams sasniegt vēlamo apjomu vai kaut kā ietekmēt matu struktūru.

Labāk, ja līdzekļos ar kupluma efektu ietilptu tādi noderīgi komponenti kā aminoskābes, betaīns, B vitamīni, keratīns, koenzīms Q10, cukura ekstrakti, niacinamīds, kofeīns un pantenols. Visi šie elementi ir vērsti uz ilgstošu darbību: komponenti dziļi iesūcas matu struktūrā, kā arī apņem tos virspusē, kas ļauj pastāvīgi palielināt katra mata apjomu, stiprinot to struktūru.

Kā ieveidot plānus matus?

Ir daudz veidu, kā radīt apjomu plāniem matiem. Tam ir ideāli piemēroti produkti ar kupluma efektu, kuriem nav negatīvas kumulatīvās ietekmes, tas ir, noskalojas no galvas un galvas ādas pirmajā mazgāšanas reizē. Līdzekļu sastāvā jābūt polimēru kompleksam, mitrinošiem un kondicionējošiem komponentiem, kas palīdz uzturēt matu kvalitāti. Protams, ir nepieciešama arī siltuma aizsardzība un UV filtri.

Uzkasīšana” ir labs veids, kā pacelt matus, bet ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo tas var sabojāt trauslus matus. Arī sausie šampūni nav slikts variants, viņi labi absorbē sebumu un piešķir apjomu. Bet šeit atkal ir nepieciešama piesardzība, pārmērīga un regulāra šī produkta uzklāšana uz galvas ādas var pasliktināt ādas stāvokli, kas novedīs pie jaunu matu vājināšanās.

Plāniem matiem nav ieteicams izvēlēties frizūras ar taisnu matu celiņu, tas uzsvērs kupluma trūkumu. Labi, ja matu celiņš ir pretējā pusē no dabiskā matu celiņa, tad mati acumirklī saņem apjomu pie saknēm.

Tas var būt matu griezums, kur nav matu celiņa, bet ir “čolka”, vienalga, kāda veidā, jebkurā gadījumā, tas radīs biezu matu efektu. Tāpat nav jātiecas pēc augstās frizūras, labāk piešķirt apjomu ar tekstūras elementu palīdzību (cirtas, sprogas, viļņi).

Žāvējot matus, mitros matos uzklājiet līdzekli apjomam un pēc tam nožāvējiet matus ar matu suku, perpendikulāri matu augšanai vai vienkārši nolaižot galvu. Labi izžāvējiet sakņu zonu un pēc tam pabeidziet matu galu kopšanu ar apaļu matu suku vai lokušķērēm.