preloader

Lūdzu, uzgaidiet

IMODIUM 2 mg cietās kapsulas, 6 gab., N6

IMODIUM 2 mg cietās kapsulas, 6 gab., N6

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 12209
Imodium ir loperamīda hidrohlorīdu saturošs pretcaurejas līdzeklis.
€4,90
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Imodium ir loperamīda hidrohlorīdu saturošs pretcaurejas līdzeklis.Imodium ir loperamīda hidrohlorīdu saturošs pretcaurejas līdzeklis.

Lietojot Imodium caurejas gadījumā, izkārnījumi kļūst cietāki un vēdera izeja retāka.

Imodium var lietotakūtas (pēkšņas) caurejassimptomātiskai ārstēšanaipieaugušajiem unbērniem no 12 gadu vecuma.Imodium var lietot arī gadījumos, kad operācijas rezultātā izņemta kāda zarnu daļa, jo tas bieži rada caureju. Imodium lieto caurejas, kura ilgst  līdz 48 stundām, ārstēšanai. Ja caureja ir ilgāka par 48 stundām, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Brīdinājumi:
  • Lai gan Imodium pārtrauc caureju, tas neizārstēs tās cēloni. Tāpēc, ja vien iespējams, vajadzētu ārstēt arī caurejas cēloni.
  • Caurejas gadījumā Jūs zaudējat daudz šķidruma un sāļu. Tāpēc Jums vajadzētu aizstāt zudušo šķidrumu daudz dzerot. Tas ir īpaši svarīgi bērniem. Jūsu farmaceits varēs sagādāt īpašu pulveri, kas satur cukuru un sāļus. Pievienots ūdenim, tas aizstās caurejas laikā zudušos sāļus. Šis šķīdums ir īpaši piemērots bērniem.
  • Akūtas (pēkšņas) caurejas gadījumā Imodium parasti pārtrauks simptomus 48 stundu laikā. Ja tā nenotiek, pārtrauciet lietot zāles un griezieties pie sava ārsta.
  • Ja Jums ir AIDS un Jūs tiekat ārstēts ar Imodium, parādoties vēdera uzpūšanās pazīmēm, nekavējoties pārtrauciet Imodium lietošanu un konsultējieties ar savu ārstu.

 


Ir aprakstīti gadījumi par Imodium aktīvās vielas loperamīda ļaunprātīguun nepareizu lietošanu. Nelietojiet zāles nekam citam kā tikai tam, kam tās ir paredzētas  un nekad nelietojiet tās vairāk kā norādīts. 

Pirms Imodium lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

Aknu darbības traucējumi

Ja Jums ir aknu darbības traucējumi, pastāstiet par to savam ārstam, jo Jums var būt nepieciešama rūpīga medicīniska uzraudzība Imodium lietošanas laikā.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: kapsulas
Vienmēr lietojietšīs zāles saskaņā ar šo instrukciju vaitieši tā, kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Imodium ir pieejams kapsulu veidā, kas jālieto iekšķīgi. Jūs varat lietot Imodium jebkurā diennakts laikā. Kapsulas jānorij, uzdzerot ūdeni. Akūta (pēkšņa) caureja Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus pacientus) un bērni, kuri vecāki par 12 gadiem Akūtas (pēkšņas) caurejas gadījumā sākuma deva ir 2 kapsulas (4 mg), pēc tam pa 1 kapsulai (2 mg) pēc katras šķidras vēdera izejas. Ja Jums ir blīvi vai cieti izkārnījumi vai vēdera izeja nav bijusi 24 stundas, kapsulu lietošana jāpārtrauc. Nelietojiet vairāk par 6 kapsulām (12 mg) 24 stundu laikā! Ja simptomi nemazinās 2 dienu laikā, tad caurejas cēlonis ir jāizmeklē papildus. Lietošana bērniem Akūtas caurejas gadījumā Imodium nedrīkst lietot bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem .
  • Aktīvā viela ir loperamīds. Viena kapsula satur 2 mg loperamīda hidrohlorīda.
  • Citas sastāvdaļas ir laktozes monohidrāts, kukurūzas ciete, talks, magnija stearāts (sastāvs F10). Pati kapsula satur titāna dioksīdu, dzelteno dzelzs oksīdu, nātrija indigotindisulfātu, želatīnu, melno dzelzs oksīdu un nātrija eritrozīnu.