preloader

Lūdzu, uzgaidiet

IBUMETIN 400 mg apvalkotās tabletes, 100 gab., N100

IBUMETIN 400 mg apvalkotās tabletes, 100 gab., N100

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Ibuprofenum
Aktīvās vielas koncentrācija: 400 mg
Produkta kods: 55297
Ibumetin 400 lieto īslaicīgai sāpju ārstēšanai un kā pretdrudža līdzekli. Var lietot arī hronisku stāvokļu ārstēšanai.
€7,99
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Ibumetin 400 lieto īslaicīgai sāpju ārstēšanai un kā pretdrudža līdzekli. Var lietot arī hronisku stāvokļu ārstēšanai.Ibumetin 400 lieto īslaicīgai sāpju ārstēšanai (piemēram, galvassāpes, migrēna, zobu sāpes, menstruālās sāpes, muskuļu sāpes, akūts artrīts un pēcoperāciju vai pēctraumu sāpes) un kā pretdrudža līdzekli.

 

Ibumetin 400 var lietot arī hronisku stāvokļu ārstēšanai, piemēram, reimatoīdā artrīta, osteoartrīta un mīksto audu reimatisma gadījumā.

Brīdinājumi:

Pirms Ibumetin lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu:

  • ja Jums ir aknu, nieru vai sirds slimības;
  • ja Jums ir iekaisīgas zarnu slimības;
  • ja Jūs esat gados vecāks pacients;
  • ja Jums ir asinsreces traucējumi vai lietojat antikoagulantus.

 

Tādu zāļu lietošana kā, piemēram, Ibumetin 400, var būt saistīta ar nedaudz palielinātu sirdslēkmes (miokarda infarkta) vai galvas smadzeņu asinsrites traucējumu (insulta) risku. Ja zāles tiek lietotas lielā devā un ilgstoši, iespējams lielāks minēto traucējumu risks. Nelietojiet zāles lielākā devā un

ilgāk, nekā ieteikts. Ja Jums ir sirdsdarbības traucējumi, esat pārcietis insultu vai uzskatāt, ka Jums

ir minēto traucējumu risks (piemēram, paaugstināts asinsspiediens, cukura diabēts, augsts holesterīna līmenis vai esat smēķētājs), noteikti konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

Tādu pretiekaisuma/pretsāpju zāļu kā ibuprofēns lietošana var tikt saistīta ar nelielu paaugstinātu

sirdstriekas vai triekas (insulta) risku, it īpaši lietojot lielās devās. Nepārsniedziet ieteikto devu vai

ārstēšanas ilgumu.

Pirms Ibumetin 400 lietošanas pārrunājiet ārstēšanu ar ārstu vai farmaceitu, ja Jums:

-        ir sirdsdarbības traucējumi, piemēram, sirds mazspēja, stenokardija (sāpes krūšu kurvī), vai ir bijusi sirdstrieka, šunta operācija, perifēro artēriju slimība (slikta asins cirkulācija kājās vai pēdās šauru vai bloķētu artēriju dēļ) vai jebkāda veida trieka (insults) (tostarp “mini trieka” jeb pārejošas išēmiskas lēkmes (TIA)).

-        ir paaugstināts asinsspiediens, diabēts, augsts holesterīna līmenis, ģimenes anamnēzē ir bijušas sirds slimības vai insults vai smēķējat.

 

Ibumetin pieder to zāļu grupai, kas var samazināt sieviešu auglību. Pārtraucot terapiju, efekts ir atgriezenisks. Maz ticams, ka, īslaicīgi lietojot, šīs zāles ietekmēs iespēju palikt stāvoklī. Tomēr pirms šo zāļu lietošanas, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir grūtības palikt stāvoklī.

 

Dehidrētiem bērniem un pusaudžiem pastāv nieru mazspējas risks.

 

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: apvalkotās tabletes
Vienmēr lietojiet Ibumetin 400 tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva īslaicīgai sāpju ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem vecākiem par 15 gadiem ir 1-3 tabletes (400-1200 mg), maksimāli 3 tabletes (1200 mg) dienā.
  • Aktīvā viela ir ibuprofēns (ibuprofenum)
  •   Citas sastāvdaļas ir laktozes monohidrāts, mikrokristāliska celuloze, kartupeļu ciete, koloidāls bezūdens silīcija dioksīds, talks, kroskaramelozes nātrija sāls, magnija stearāts, hipromeloze, propilēnglikols, talks.