preloader

Lūdzu, uzgaidiet

RU
Bezmaksas tālrunis I - V, 9:00 -18:00
HYPROMELOZA-P acu pilieni, 10 ml
HYPROMELOZA-P acu pilieni, 10 ml

HYPROMELOZA-P acu pilieni, 10 ml

Medicīnas preces
Produkta kods: 12152
Produkta zīmols: HYPROMELOZA
Unikāla kombinācija ar dekspantenolu sausās acs gadījumā. Mazina niezi un citus vides radītos simptomus. Var lietot bērniem un grūtniecēm.
5,09 €
509,00 €/l
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Medicīnas preces

Unikāla kombinācija ar dekspantenolu sausās acs gadījumā. Mazina niezi un citus vides radītos simptomus. Var lietot bērniem un grūtniecēm.


Preparātam HYPROMELOZA-P® piemīt sargājoša — epitelizējoša un mitrinoša iedarbība. Uz radzenes un konjunktīvas virsmas hipromeloze (hidroksipropilmetilceluloze) uz laiku veido aizsargājošu kārtiņu, tādējādi mitrinot acs ārējo virsmu; tā izmantojama kā aizstājējs gadījumos, kad ir nepietiekama asaru veidošanās. Tā sniedz ātru atvieglojumu neliela acs kairinājuma gadījumā, kad tā cēlonis nav infekcija. Tā likvidē “acs sausuma” sajūtu. Preparāta sastāvā esošais dekspantenols veicina radzenes virsmas šūnu ātrāku reģenerāciju (epitelizāciju). HYPROMELOZA-P® preparātu izmanto pie nepietiekamas asaru produkcijas un sausās acs sindroma (Keratoconjunctivitis sicca), piemēram, Šegrēna sindroma saskaņā ar ārsta rekomendācijām. HYPROMELOZA-P® var lietot ja ir nelielas radzenes erozijas, konjunktīvas maisiņā iekļuvuši sīki svešķermeņi vai pēc acs operācijas. Turklāt tas palīdz mazināt niezi un nepatīkamas sajūtas, ko rada vēja, putekļu, dūmu, atmosfēras piesārņojuma, kontaktlēcu u. tml. izraisīts viegls acu kairinājums, kā arī acu nogurumu, ko izraisa ilgāka lasīšana, transportlīdzekļa vadīšana, TV skatīšanās vai lūkošanās datora monitora ekrānā. Preparātu var lietot pieaugušie, bērni un pusaudži. Preparātu nedrīkst lietot, ja ir paaugstināta jutība pret tā sastāvdaļām, kā arī vienlaikus valkājot mīkstās kontaktlēcas. To nedrīkst lietot arī tad, ja acī ir akūts kodīgas vielas izraisīts bojājums, kamēr kodīgā viela un bojātie audi nav pilnībā izņemti no konjunktīvas maisiņa. Ja rodas neparastas reakcijas, par preparāta turpmāku lietošanu konsultējieties ar oftalmologu. Preparātu HYPROMELOZA-P® nedrīkst lietot vienlaikus ar acu preparātiem, kas satur metālu sāļus. Ja lietojat arī citus acu preparātus, konsultējieties ar oftalmologu, lai noskaidrotu to piemērotību vienlaicīgai lietošanai. Tomēr vispār ieteicams starp citu acu preparātu un HYPROMELOZA-P® lietošanu ievērot 5 minūšu starplaiku. Ja traucējumi, kuru dēļ lietojat acu pilienus, neizzūd divu dienu laikā vai stāvoklis kļūst sliktāks, vērsieties pie acu ārsta, kurš veiks izmeklēšanu un, iespējams, ieteiks cita veida ārstēšanu. Pēc preparāta lietošanas iespējama redzes miglošanas, kas var apgrūtināt transportlīdzekļu vadīšanu un mehānismu apkalpošanu, tāpēc šīs darbības ieteicams veikt ne ātrāk kā divdesmit minūtes pēc acu pilienu iepilināšanas. Preparāta lietošanas laikā nav atļauts valkāt mīkstās kontaktlēcas. Pirms preparāta lietošanas tās jāizņem un atpakaļ jāievieto ne ātrāk kā 30 minūtes pēc preparāta lietošanas. Ja preparāts nejauši tiek norīts, blakusparādības nav sagaidāmas — pat ne bērniem. Ieteicams iedzert lielu daudzumu šķidruma, bet bērnu izmeklēt arī pie pediatra, ja rodas kādas problēmas.
HYPROMELOZA-P acu pilieni, 10 ml
HYPROMELOZA-P acu pilieni, 10 ml
5,09 €
5,09 €
Prece ir noliktavā
Parasti konjunktīvas maisiņā pilina 1–2 pilienus 2–3 reizes dienā. Ja vajadzīgs, var lietot arī 1–2 pilienus katru stundu. Pēc atvēršanas preparāts paredzēts okulārai lietošanai. Jānoskrūvē aizsargājošais vāciņš; pacients nedaudz atliec galvu atpakaļ, apgriež pudelīti ar augšu uz leju un, saspiežot plastmasas pudelīti, iepilina apakšējā konjunktīvas maisiņā vajadzīgo daudzumu pilienu. Pilinātāja gals nedrīkst saskarties ar aci vai plakstiņiem. Visbeidzot, vāciņš cieši jāuzskrūvē atpakaļ, lai izvairītos no šķīduma inficēšanas. Pudelīte jāuzglabā vertikālā pozīcijā.
1 ml šķīduma satur 5 mg hipromelozes. Palīgvielas: dekspantenols, benzalkonija hlorīds, nātrija hlorīds, dinātrija edetāts, ūdens injekcijām.

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti

Ainavas (horizontālais) skats netiek atbalstīts. Lūdzu, pagrieziet ierīci portreta (vertikālajā) skatā.