preloader

Lūdzu, uzgaidiet

HYPNOSOLS šķidrums, 25 ml

HYPNOSOLS šķidrums, 25 ml

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 75575
HYPNOSOLS SLEEP SUPPORT sastāvā esošie pasifloras un baldriāna ekstrakti mazina nervu spriedzi, veicina relaksāciju un nodrošina veselīgu miegu.
€9,09
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

HYPNOSOLS SLEEP SUPPORT sastāvā esošie pasifloras un baldriāna ekstrakti mazina nervu spriedzi, veicina relaksāciju un nodrošina veselīgu miegu.

HYPNOSOLS sastāvā esošie pasifloras un baldriāna ekstrakti mazina nervu spriedzi, veicina relaksāciju un nodrošina veselīgu miegu. Melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku. Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot 1 mg melatonīna neilgi pirms gulētiešanas. Melatonīns palīdz arī atvieglot ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās sajūtas. Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot vismaz 0,5 mg melatonīna ceļojuma pirmajā dienā neilgi pirms gulētiešanas un pirmajās dienās pēc nonākšanas galamērķī.
Vecums: No 18 g.
Brīdinājumi: Nelietot, ja ir paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām. Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Cilvēkiem ar autoimūnu saslimšanu, aknu un nieru slimībām pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Nelietot pirms transportlīdzekļu vadīšanas un mehānismu apkalpošanas, jo produkts izraisa miegainību. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Nelietot pēc derīguma termiņa beigām!
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: pilieni iekšķīgai lietošanai
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
Piemērots diabētiķiem:
5 pilienus atšķaida ar nelielu daudzumu ūdens un iedzer neilgi pirms gulētiešanas.
melatonīns, glicerīns (E 422), kālija sorbāts (E 202), attīrīts ūdens, Pasifloras lakstu ekstrakts 1:1, Baldriāna sakņu ekstrakts