preloader

Lūdzu, uzgaidiet

GUTTALAX 7,5 mg/ml pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 30 ml, N1

GUTTALAX 7,5 mg/ml pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 30 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 11994
  Guttalax ir vietējas darbības vēdera izeju veicinošs līdzeklis, kurš stimulē resnās zarnas darbību un mīkstina vēdera izeju.
€6,89
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

 

Guttalax ir vietējas darbības vēdera izeju veicinošs līdzeklis, kurš stimulē resnās zarnas darbību un mīkstina vēdera izeju.Guttalax ir vietējas darbības vēdera izeju veicinošs līdzeklis, kurš stimulē resnās zarnas darbību un mīkstina vēdera izeju.

 

Kā laksatīvs līdzeklis ar zarnu iedarbību, Guttalax specifiski stimulē kuņģa-zarnu trakta zemāko daļu (resno zarnu) iztīrīšanos dabiskā veidā. Tādēļ, Guttalax neietekmē gremošanu vai kaloriju un vērtīgu uzturvielu uzsūkšanos tievajās zarnās.

 

Guttalax lieto:

  • aizcietējumu gadījumos,
  • situācijās, kad nepieciešams atvieglot vēdera izeju.
Brīdinājumi:

Pirms Guttalax lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu 

-        ja Jums nepieciešamas vēdera izeju veicinošas zāles katru dienu vai ilgstošā laika periodā, Jums jākonsultējas ar ārstu, lai noskaidrotu aizcietējuma cēloni, jo ilgstoša pārmērīga zāļu lietošana var radīt šķidruma un elektrolītu līdzsvara traucējumus un pazemināt kālija līmeni asinīs (hipokaliēmija).

 

Ir saņemti ziņojumi par reiboni un/vai ģīboni no pacientiem, kuri lietojuši Guttalax. Šie notikumi varētu būt saistīti ar vēdera aizcietējumu (piepūli vēdera izejas laikā, vēdera sāpēm) un nav obligāti saistāmi ar nātrija pikosulfāta lietošanu.

 

Bērniem nevajadzētu lietot Guttalax, ja to nav ieteicis ārsts.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: pilieni iekšķīgai lietošanai
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts, vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamās devas ir: Pieaugušiem 10-20 pilieni (5-10 mg) dienā. Sāciet ar 10 pilieniem. Devu var paaugstināt līdz maksimāli 20 pilieniem. Nepārsniedziet maksimālo 20 pilienu dienas devu. Bērni un pusaudži Bērniem no 10 gadu vecuma 10-20 pilieni (5-10 mg) dienā. Sāciet ar 10 pilieniem. Devu var paaugstināt līdz maksimāli 20 pilieniem. Nepārsniedziet maksimālo 20 pilienu dienas devu. Bērniem no 4 līdz 10 gadu vecumam 5-10 pilieni (2,5-5 mg) dienā. Sāciet ar 5 pilieniem. Devu var paaugstināt līdz maksimāli 10 pilieniem. Nepārsniedziet maksimālo 10 pilienu dienas devu. Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieteicamā dienas deva ir 1 piliens uz 2 kg ķermeņa masas (0,25 mg/dienā uz ķermeņa masas kilogramu).
  • Aktīvā viela ir nātrija pikosulfāts. 1 ml (=15 pilieni) satur 7,5 mg nātrija pikosulfāta
  • Citas sastāvdaļas ir nātrija benzoāts, 70% sorbīta šķīdums, nātrija citrāta dihidrāts, citronskābes monohidrāts, attīrīts ūdens.