preloader

Lūdzu, uzgaidiet

GRIPOFLEKS 750 pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, 5 paciņas, N5

GRIPOFLEKS 750 pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, 5 paciņas, N5

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 11985
Gripofleks 750 ir kombinēts pretsāpju un pretdrudža līdzeklis, kas satur trīs aktīvās vielas – paracetamolu, askorbīnskābi (C vitamīnu) un fenil...
€4,45
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Gripofleks 750 ir kombinēts pretsāpju un pretdrudža līdzeklis, kas satur trīs aktīvās vielas – paracetamolu, askorbīnskābi (C vitamīnu) un fenilefrīna hidrohlorīdu. Gripofleks 750 ir kombinēts pretsāpju un pretdrudža līdzeklis, kas satur trīs aktīvās vielas – paracetamolu, askorbīnskābi (C vitamīnu) un fenilefrīna hidrohlorīdu.

To lieto gripas, saaukstēšanās un augšējo elpceļu iekaisuma simptomu mazināšanai, ieskaitot galvassāpes, sāpes ķermenī, drudzi, deguna un tā blakusdobumu aizsprostojumu, iesnas un šķaudīšanu.

 

Brīdinājumi:

Pirms Gripofleks 750 lietošanas konsultējieties ar ārstu, jo šajos gadījumos jāievēro piesardzība:

  • ja Jums ir nieru un/vai aknu darbības traucējumi (ja traucējumi ir smagi, šīs zāles nedrīkst lietot);
  • ja Jums ir asinsrades traucējumi;
  • ja Jums ir vairāk par 65 gadiem;
  • ja pārmērīgi lietojat alkoholu.

 

Pārtrauciet zāļu lietošanu un nekavējoties konsultējieties ar ārstu, ja ir slikta dūša, vemšana, sāpes vēderā, ēstgribas trūkums, reibonis, troksnis ausīs, dzirdes pasliktināšanās, pārmērīga nervozitāte.

Nepārsniegt norādītās devas!

Ja 3 dienu laikā drudzis un sāpes nemazinās vai parādās jauni slimības simptomi, rodas kakla apsārtums vai pietūkums, konsultējieties ar ārstu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: pulveris
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ārstēšana jāsāk pēc iespējas ātrāk, parādoties pirmajiem slimības simptomiem. Pirms lietošanas paciņas saturu izšķīdina glāzē karsta ūdens un dzer siltu. Pieaugušie un pusaudži no 15 gadu vecuma: viena paciņa 3 reizes dienā. Nepārsniedziet maksimālo dienas devu 3 paciņas! Starp zāļu lietošanas reizēm jāievēro vismaz 4 stundu intervāls. Pacientiem ar nieru mazspēju - vismaz 8 stundu intervāls. Ja esat lietojis Gripofleks 750 vairāk nekā noteikts Paracetamola pārdozēšana ir bīstama. Pārdozēšanas gadījumā nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību arī tad, ja nejūtaties slikti, jo saindēšanās simptomi var parādīties vēlāk. Simptomi: slikta dūša, vemšana, sāpes pakrūtē vai vēderā, ēstgribas trūkums, reibonis, troksnis ausīs, dzirdes pasliktināšanās (īpaši vecāka gadagājuma pacientiem), vispārējs vājums. Ja esat aizmirsis lietot Gripofleks 750 Nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu aizmirsto devu.
  • Aktīvās vielas.

Katra pulvera paciņa satur:

Paracetamols (Paracetamolum)                                             750 mg

Askorbīnskābe (Acidum ascorbicum)                                      70 mg

Fenilefrīna hidrohlorīds (Phenylephrini hydrochloridum)       10 mg

  • Citas sastāvdaļas ir aspartāms, mannīts, apelsīna aromatizētājs, krāsviela saulrieta dzeltenais FCF (E110).