preloader

Lūdzu, uzgaidiet

GO-ON šķīdums injekcijām šļircē, 2.5 ml

GO-ON šķīdums injekcijām šļircē, 2.5 ml

Medicīnas preces
Produkta kods: 62601
Nātrija hialuronāts ir viskozi-elastīgs papildinājums ceļu un plecu locītavu sinoviālajam šķidrumam.
€29,99
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Medicīnas preces

Nātrija hialuronāts ir viskozi-elastīgs papildinājums ceļu un plecu locītavu sinoviālajam šķidrumam.

1% nātrija hialuronāta šķīdums, kas ir iegūts Streptococcus Equi fermentācijas procesos. Viskozi-elastīgs papildinājums ceļu un plecu locītavu sinoviālajam šķidrumam. Indicēts arī injekcijām citās locītavās, kuras satur sinoviālu šķidrumu. Preparāts nodrošina locītavas ieeļļošanu un mehānisku atbalstu, kā arī piemērots osteoartrīta simptomu ārstēšanai. Nedrīkst lietot, ja pacientam ir paaugstināta jutība pret preparāta aktīvo vielu vai jebkuru tā ingredientu, kā arī locītavas iekaisuma gadījumā, piemēram, reimatiskais artrīts vai Behtereva slimība.
Injicē 5 reizes skartajā locītavā ar nedēļas intervālu. Vairākas locītavas var tikt ārstētas vienlaicīgi. Atkarībā no locītavas slimības smaguma, piecu injekciju ārstniecības kursa efekts var ilgt pat ilgāk nekā 6 mēnešus. Ja nepieciešams, ārstniecības kursu var atkārtot. Asinsizplūduma gadījumā locītavā ir ieteicams veikt asinsizplūduma punkciju, imobilizēt locītavu, uzlikt ledus maisiņu un/vai pielietot kortikosteroīdu intraartikulāras injekcijas. Ārstēšanu var atkārtot pēc 2 - 3 dienām.
GO-ON® viena šļirce satur 2,5 ml 1% nātrija hialuronāta šķīduma, arī nātrija, nātrija monohidrogēna, nātrija dihidrogēna un ūdeni injekcijām.

Ainavas (horizontālais) skats netiek atbalstīts. Lūdzu, pagriziet ierīci portreta (vertikālajā) skatā.