preloader

Lūdzu, uzgaidiet

FURASOL 100 mg pulveris ārīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, 15 paciņas, N15

FURASOL 100 mg pulveris ārīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, 15 paciņas, N15

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 11815
Furasol lieto mutes dobuma un rīkles iekaisuma ārstēšanai, brūču un apdegumu apstrādei
€8,84
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Furasol lieto mutes dobuma un rīkles iekaisuma ārstēšanai, brūču un apdegumu apstrādeiZāļu Furasol aktīvā viela šķīstošais furagīns ir antibakteriāls līdzeklis (nitrofurāna atvasinājums). To lieto ārīgi lietojama šķīduma pagatavošanai mutes dobuma un rīkles iekaisuma, inficētu brūču, apdegumu un strutainu iekaisumu ārstēšanai.

Brīdinājumi:

Zāļu šķīdums krāso ādu dzeltenā krāsā.

 

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: pulveris
Piemērots diabētiķiem:
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Šķīdumu gatavo pirms lietošanas. Pagatavoto šķīdumu nedrīkst glabāt! Mutes dobuma un rīkles iekaisums Paciņas saturu izšķīdina glāzē (200 ml) karsta novārīta ūdens. Siltu šķīdumu lieto mutes dobuma un rīkles skalošanai 2‑3 reizes dienā. Inficētas brūces, apdegumi un strutaini iekaisumi Paciņas saturu izšķīdina glāzē (200 ml) karsta novārīta ūdens vai destilēta ūdens. Šķīdumu lieto inficētu brūču, apdegumu un strutainu iekaisumu apstrādei 1‑2 reizes dienā.
  • Aktīvā viela ir šķīstošais furagīns (Furaginum solubile).

Katra pulvera paciņa satur 100,0 mg šķīstošā furagīna, kas atbilst 87,4 mg furagīna.

  • Cita sastāvdaļa (palīgviela) ir nātrija hlorīds.