preloader

Lūdzu, uzgaidiet

FRISOLAC GOLD PEP mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem, 0-12 mēn., 400 g

FRISOLAC GOLD PEP mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem, 0-12 mēn., 400 g

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 77095
FRISOLAC Gold PEP mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas līdz 12 mēnešu vecumam.
€12,99
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

FRISOLAC Gold PEP mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas līdz 12 mēnešu vecumam.

Mākslīgais piena maisījums Frisolac Gold Pep zīdaiņiem no dzimšanas. Diētiskais uzturs paredzēts jauktai un mākslīgai ēdināšanai zīdaiņiem no dzimšanas līdz 12 mēnešu vecumam, kuriem ir diagnosticēta viegla govs piena olbaltumvielu alerģija. Sastāva pamatā ir intensīvi hidrolizētas sūkalu olbaltumvielas ar samazinātu laktozes saturu (50%). Salīdzinoši labās garšas īpašības atvieglo maisījuma ieviešanu zīdaiņa ēdienkartē. Sastāvā sekojošas uzturvielas: intensīvi hidrolizētas sūkalu olbaltumvielas Galaktooligosaharīdi (GOS); nukleotīdi. Hidrolizētas olbaltumvielas ietekmē maisījuma pulvera īpašības, maisījuma garšu un smaržu. Zīmols Friso pieder FrieslandCampina vienai no pasaulē vadošajām piena pārstrādes kompānijām ar vairāk kā 140 gadu ilgu pieredzi. Friso ir starptautisks zīmols, kas pārstāvēts vairāk kā 25 pasaules valstīs.
Vecums: 0-12 mēn.
Uzglabāšana: SVARĪGI ZINĀT: - Nepareiza Frisolac Gold Pep sagatavošana, lietošana un uzglabāšana var kaitēt bērna veselībai. - Vienmēr uzglabājiet ēdiena traukus tīrus un sausus. - Pirms ēdiena pagatavošanas sterilizējiet nepieciešamos traukus vismaz 3 minūtes. - Vienmēr uzglabājiet tīru un sausu mērkaroti iepakojuma iekšpusē. - Cieši aizveriet iepakojumu ar oriģinālo vāciņu. - Atvērtu iepakojumu uzglabājiet sausā, vēsā vietā (līdz 25°C). - Atvērtu iepakojumu izlietojiet 4 nedēļu laikā pēc atvēršanas.
Brīdinājumi: Svarīga norāde: Zīdīšana ir labākais uzturs bērna augšanai un attīstībai. Ekskluzīva zīdīšana līdz sešu mēnešu vecumam ir labākais zīdaiņu ēdināšanas veids. Pēc tam viņiem vajadzētu saņemt papildēdienu, vienlaikus turpinot zīdīšanu līdz divu gadu vecumam un ilgāk. Labs uzturs māmiņai palīdz saglabāt krūts piena pietiekamu daudzumu un kvalitāti. Nepamatoti uzsākot ēdināšanu no pudelītes, daļēji vai pilnīgi, vai citu papildēdienu un dzērienu ieviešana var negatīvi ietekmēt zīdīšanu, iespējams, neatgriezeniski. Gadījumos, kad rodas problēmas ar zīdīšanu, vai pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgā piena maisījuma lietošanu, konsultējieties ar ārstu un ņemiet vērā sociālās un finansiālās sekas. Ievērojiet mākslīgo piena maisījumu un papildēdienu pagatavošanas, lietošanas un uzglabāšanas instrukcijas, jo nepareiza un nevajadzīga to lietošana var apdraudēt bērna veselību. Konsultējieties ar ārstu pirms uzsākt Frisolac Gold Pep lietošanu. šo produktu lietot tikai saskaņā ar medicīnas darbinieku rekomendācijām un ārstniecības personas uzraudzībā. Frisolac Gold Pep ir pilnvērtīga diētiskā pārtika zīdaiņiem ar diagnosticētu, viegli izteiktu govs piena olbaltumvielu alerģiju. Frisolac Gold Pep var izmantot kā vienīgo uzturu zīdaiņiem no dzimšanas līdz 6 mēnešu vecumam. Sākot ar 6 mēnešu vecumu, bērniem ir nepieciešams saņemt arī papildēdienu, ne tikai mākslīgo maisījumu.
Piemērots: Bērniem
Ekoloģisks:
Piemērots diabētiķiem:
Jūsu bērna veselībai ir svarīgi, lai Jūs ievērotu šos norādījumus: 1. Vienmēr rūpīgi nomazgājiet rokas un traukus, lietojiet tīru ūdeni. 2. Vāriet dzeramo ūdeni 5 minūtes. Atdzesējiet vārīto ūdeni līdz 40°C (remdens) pirms maisījuma pagatavošanas. 3. Tieši pirms lietošanas noskalojiet pudeli un knupi ar karstu ūdeni. 4. Ielejiet nepieciešamo ūdens daudzumu pudelītē. 5. Izmantojot pievienoto mērkaroti, pievienojiet 1 līdzenu mērkaroti uz katriem 30 ml ūdens. 6. Aizvākojiet pudelīti un sakratiet, līdz pulveris pilnībā izšķīdis. 7. Pārbaudiet maisījuma temperatūru un ēdiniet savu mazuli, kad Frisolac® Gold Pep ir remdens. 8. Izlietojiet sagatavoto maisījumu vēlākais 1 stundas laikā pēc pagatavošanas. 9. Izmetiet ēdiena pārpalikumus. Uzmanību: Izlietojiet sagatavoto maisījumu Frisolac® Gold Pep vēlākais stundas laikā pēc pagatavošanas
Augu eļļas (palmu, rapšu (ar zemu erukskābes līmeni), palmu kodolu, saulespuķu), glikozes sausais sīrups, LAKTOZE, sūkalu olbaltumvielu hidrolizāts (NO PIENA), galaktooligosaharīdi (NO PIENA), emulgators (taukskābju mono- un diglicerīdu citronskābes esteri), kalcija fosfāts, magnija hlorīds, nātrija citrāts, kālija hlorīds, holīna hlorīds, nātrija L-askorbāts, L-tirozīns, nātrija hlorīds, kālija citrāts, L-fenilalanīns, taurīns, mezoinozīts, dzelzs sulfāts, emulgators (saulespuķu lecitīns), cinka sulfāts, L-karnitīns, citidīn-5-monofosfāts (CMF), DL--tokoferilacetāts, L-askorbil-6-palmitāts, uridīna-5-monofosfāts (UMF), nikotīnamīds, kalcija D-pantotenāts, adenozīn-5-monofosfāts (AMF), guanozīna-5-monofosfāts (GMF), inozīna-5-monofosfāts (IMF), vara sulfāts, riboflavīns, retinilacetāts, tiamīna hidrohlorīds, piridoksīna hidrohlorīds, mangāna sulfāts, folijskābe, kālija jodīds, fitomenadions, nātrija selenīts, D-biotīns, holekalciferols, ciānkobalamīns.