preloader

Lūdzu, uzgaidiet

FRISOLAC GOLD PEP AC speciāls pilnvērtīgs piena maisījums zīdaiņiem, no dzimšanas, 400 g

FRISOLAC GOLD PEP AC speciāls pilnvērtīgs piena maisījums zīdaiņiem, no dzimšanas, 400 g

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 77096
FRISOLAC Gold PEP AC speciāls pilnvērtīgs maisījums zīdaiņiem no dzimšanas.
Paziņot, kad produkts būs pieejams pasūtīšanai
Pievienot vēlmju sarakstam

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

FRISOLAC Gold PEP AC speciāls pilnvērtīgs maisījums zīdaiņiem no dzimšanas.

Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Frisolac Gold Pep AC ir speciāls pilnvērtīgs maisījums, kas paredzēts diētiskai lietošanai zīdaiņiem ar diagnosticētu izteiktu un smagu govs piena olbaltumvielu alerģiju, ja tie netiek ēdināti ar mātes pienu. Frisolac Gold Pep AC ir pilnvērtīgā diētiskā pārtika zīdaiņiem no dzimšanas līdz 12 mēnešu vecumam. Tas nesatur laktozi un sastāvā ir sekojošas uzturvielas: ekstensīvi hidrolizētas kazeīna olbaltumvielas; nukleotīdi salīdzinoši labās garšas īpašības atvieglo maisījuma ieviešanu zīdaiņa ēdienkartē. Zīmols Friso pieder FrieslandCampina vienai no pasaulē vadošajām piena pārstrādes kompānijām ar vairāk kā 140 gadu ilgu pieredzi. Friso ir starptautisks zīmols, kas pārstāvēts vairāk kā 25 pasaules valstīs.
Vecums: 0-12 mēn.
Uzglabāšana: SVARĪGI ZINĀT: - Nepareiza Frisolac Gold Pep AC sagatavošana, lietošana un uzglabāšana var kaitēt bērna veselībai. - Vienmēr uzglabājiet ēdiena traukus tīrus un sausus. - Pirms ēdiena pagatavošanas sterilizējiet nepieciešamos traukus vismaz 3 minūtes. - Vienmēr uzglabājiet tīru un sausu mērkaroti iepakojuma iekšpusē. - Cieši aizveriet iepakojumu ar oriģinālo vāciņu. - Atvērtu iepakojumu uzglabājiet sausā, vēsā vietā (līdz 25°C). - Atvērtu iepakojumu izlietojiet 4 nedēļu laikā pēc atvēršanas.
Brīdinājumi: Svarīga norāde: Zīdīšana ir labākais uzturs bērna augšanai un attīstībai. Ekskluzīva zīdīšana līdz sešu mēnešu vecumam ir labākais zīdaiņu ēdināšanas veids. Pēc tam viņiem vajadzētu saņemt papildēdienu, vienlaikus turpinot zīdīšanu līdz divu gadu vecumam un ilgāk. Labs uzturs māmiņai palīdz saglabāt krūts piena pietiekamu daudzumu un kvalitāti. Nepamatoti uzsākot ēdināšanu no pudelītes, daļēji vai pilnīgi, vai citu papildēdienu un dzērienu ieviešana var negatīvi ietekmēt zīdīšanu, iespējams, neatgriezeniski. Gadījumos, kad rodas problēmas ar zīdīšanu, vai pirms lēmuma pieņemšanas par mākslīgā piena maisījuma lietošanu, konsultējieties ar ārstu un ņemiet vērā sociālās un finansiālās sekas. Ievērojiet mākslīgo piena maisījumu un papildēdienu pagatavošanas, lietošanas un uzglabāšanas instrukcijas, jo nepareiza un nevajadzīga to lietošana var apdraudēt bērna veselību.
Piemērots: Bērniem
Ekoloģisks:
Piemērots diabētiķiem:
Jūsu bērna veselībai ir svarīgi, lai Jūs ievērotu šos norādījumus: 1. Vienmēr rūpīgi nomazgājiet rokas un traukus, lietojiet tīru ūdeni. 2. Vāriet dzeramo ūdeni 5 minūtes. Atdzesējiet vārīto ūdeni līdz 40°C (remdens) pirms maisījuma pagatavošanas. 3. Tieši pirms lietošanas noskalojiet pudeli un knupi ar karstu ūdeni. 4. Ielejiet nepieciešamo ūdens daudzumu pudelītē. 5. Izmantojot pievienoto mērkaroti, pievienojiet 1 līdzenu mērkaroti uz katriem 30 ml ūdens. 6. Aizvākojiet pudelīti un sakratiet, līdz pulveris pilnībā izšķīdis. 7. Pārbaudiet maisījuma temperatūru un ēdiniet savu mazuli, kad Frisolac® Gold Pep AC ir remdens. 8. Izlietojiet sagatavoto maisījumu vēlākais 1 stundas laikā pēc pagatavošanas. 9. Izmetiet ēdiena pārpalikumus. Uzmanību: Izlietojiet sagatavoto maisījumu Frisolac® Gold Pep AC vēlākais stundas laikā pēc pagatavošanas.
Glikozes sausais sīrups, augu eļļas (palmu, rapšu (ar zemu erukskābes līmeni), palmu kodolu, saulespuķu), kazeīna hidrolizāts (NO PIENA), emulgators E472c (taukskābju mono- un diglicerīdu citronskābes esteri), kalcija fosfāts, magnija hlorīds, kalcija karbonāts, kālija hlorīds, L-cisteīns, nātrija L-askorbāts, holīna hlorīds, L-triptofāns, kālija hidroksīds, taurīns, mezoinozīts, dzelzs sulfāts, cinka sulfāts, L-karnitīns, citidīn-5-monofosfāts (CMP), DL--tokoferilacetāts, uridīna-5-monofosfāts (UMF), L-askorbil-6-palmitāts, nikotīnamīds, kalcija D-pantotenāts, adenozīn-5-monofosfāts (AMF), guanozīna-5-monofosfāts (GMF), inozīna-5-monofosfāts (IMF), vara sulfāts, riboflavīns, tiamīna hidrohlorīds, retinilacetāts, piridoksīna hidrohlorīds, folijskābe, kālija jodīds, mangāna sulfāts, fitomenadions, nātrija selenīts, D-Biotīns, holekalciferols, ciānkobalamīns.