preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
FRISOLAC GOLD PEP AC piena maisījums, 400 g
FRISOLAC GOLD PEP AC piena maisījums, 400 g

FRISOLAC GOLD PEP AC piena maisījums, 400 g

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
2
Parādīt atsauksmes
Produkta kods: 87020
Produkta zīmols: FRISO
Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika.

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika.


Frisolac Gold Pep AC zīdaiņiem no dzimšanas

Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika. 

Frisolac Gold Pep AC ir maisījums zīdaiņiem ar īpaši hidrolizētām kazeīna olbaltumvielām zīdaiņiem ar diagnosticētu smagu govs piena olbaltumvielu alerģiju. Frisolac Gold Pep AC var izmantot kā vienīgo uzturu zīdaiņiem no dzimšanas līdz 6 mēnešu vecumam, ja tos nebaro ar krūti. Sākot ar 6 mēnešu vecumu, bērniem ir nepieciešams saņemt arī papildēdienu, ne tikai maisījumu. Pirms sāciet lietot papildēdienu, konsultējieties ar ārstu. Īpaši hidrolizētās kazeīna olbaltumvielas ietekmē maisījuma konsistenci, garšu un smaržu. Produkts paredzēts lietošanai medicīnas personāla uzraudzībā.

Konsultējieties ar ģimenes ārstu vai pediatru pirms uzsākt maisījuma lietošanu. Lietojiet maisījumu tikai saskaņā ar medicīnas speciālistu ieteikumiem. Mātes piens ir labākais uzturs zīdainim. 

Uzglabāšana:
  • Vienmēr uzglabājiet ēdiena traukus tīrus un sausus.
  • Sterilizējiet nepieciešamos traukus vismaz 3 minūtes vienu reizi dienā.
  • Vienmēr uzglabājiet tīru un sausu mērkaroti iepakojuma iekšpusē.
  • Cieši aizveriet iepakojumu ar oriģinālo vāciņu.
  • Atvērtu iepakojumu uzglabājiet sausā, vēsā vietā (līdz 25 °C).
  • Atvērtu iepakojumu izlietojiet 4 nedēļu laikā pēc atvēršanas.
Brīdinājumi:

Nepareiza Frisolac Gold Pep AC sagatavošana, lietošana un uzglabāšana var kaitēt bērna veselībai.

Vecums: No dzimšanas

Zīdaiņiem no dzimšanas līdz 12 mēnešu vecumam, kuriem ir diagnosticēta smaga govs piena olbaltumvielu alerģija. Uztura režīms diagnosticētas smagas govs piena olbaltumvielu alerģijas gadījumā. Sastāva pamatā ir ekstensīvi hidrolizētas kazeīna olbaltumvielas. Var izmantot kā vienīgo uzturu zīdaiņiem no dzimšanas līdz 6 mēnešu vecumam, ja zīdīšana nav iespējama vai ir nepietiekoša. Sākot ar 6 mēnešu vecumu, zīdaiņiem papildus maisījumam ir nepieciešams saņemt arī papildēdienu.

Glikozes sausais sīrups, augu eļļas (palmu, palmu kodolu, rapšu (ar zemu erukskābes līmeni), saulespuķu), kazeīna hidrolizāts (no piena), emulgators (taukskābju mono un diglicerīdu citronskābes esteri), ortofosforskābes kalcija sāļi, kālija hlorīds, magnija hlorīds, kalcija karbonāts, DHA no mikroaļģu eļļas (Crypthecodinium cohnii), holīna hlorīds, L-cistīns, L-triptofāns, nātrija L-askorbāts, Mortierella alpina eļļa, inozitols, taurīns, dzelzs sulfāts, nukleotīdi (uridīna-5'-monofosfāts (UMF), citidīna-5'-monofosfāts (CMF), inozīna-5'-monofosfāts (IMF), adenozīna-5'-monofosfāts (AMF), guanozīna-5'-monofosfāts (GMF)), emulgators (saulespuķu lecitīns), L-karnitīna tartrāts, cinka sulfāts, kalcija D-pantotenāts, DL-α-tokoferilacetāts, L-askorbil-6-palmitāts, antioksidanti (tokoferola ekstrakts), nikotīnamīds, tiamīna hidrohlorīds, vara sulfāts, riboflavīns, piridoksīna hidrohlorīds, retinilacetāts, mangāna sulfāts, kālija jodīds, folijskābe, fitomenadions, nātrija selenīts, D-biotīns, holekalciferols, ciānkobalamīns.

Klientu vērtējums (2):
(5/5)
2
0
0
0
0

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti