preloader

Lūdzu, uzgaidiet

FRISOLAC GOLD COMFORT 1 mākslīgais piena maisījums, no dzimšanas, 400 g

FRISOLAC GOLD COMFORT 1 mākslīgais piena maisījums, no dzimšanas, 400 g

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 74156
Speciālais piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas.
€6,99
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Speciālais piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas.

Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Speciālais piena maisījums, kas paredzēts diētiskai lietošanai zīdaiņiem ar atgrūšanu vai nelielām kuņģa-zarnu trakta problēmām, ja tie netiek ēdināti ar mātes pienu. Tas satur Ceratonijas augļu polisaharīdus, kas ir dabiskas izcelsmes biezinātājs. Pateicoties īpašajam olbaltumvielu apstrādes procesam, tas viegli uzsūcas. Tas satur sekojošas uzturvielas: - Biezinātāju (Ceratonijas augļu sveķi). - Polinepiesātinātās taukskābes (DHS). - Nukleotīdus. Pateicoties Ceratoniju augļu sveķiem Frisolac Gold Comfort 1 ir biezākas konsistences. Frisolac Gold Comfort 1 var izmantot kā vienīgo uzturu zīdaiņiem no dzimšanas līdz 6 mēnešu vecumam. Sākot ar 6 mēnešu vecumu, bērniem ir nepieciešams saņemt arī papildēdienu, ne tikai mākslīgo piena maisījumu. Friesland Campina vienai no pasaulē vadošajām piena pārstrādes kompānijām ar vairāk kā 140 gadu ilgu pieredzi. Friso ir starptautisks zīmols, kas pārstāvēts vairāk kā 25 pasaules valstīs.
Vecums: 0-6 mēn.
Uzglabāšana: Atvērtu iepakojumu uzglabājiet sausā, vēsā vietā (līdz 25°C).
Brīdinājumi: Nepareiza Frisolac Gold Comfort 1 sagatavošana, lietošana un uzglabāšana var kaitēt bērna veselībai. Vienmēr uzglabājiet ēdiena traukus tīrus un sausus. Pirms ēdiena pagatavošanas sterilizējiet nepieciešamos traukus vismaz 3 minūtes. Vienmēr uzglabājiet tīru un sausu mērkaroti iepakojuma iekšpusē. Cieši aizveriet iepakojumu ar oriģinālo vāciņu. Atvērtu iepakojumu izlietojiet 4 nedēļu laikā pēc atvēršanas. Ievērojiet mākslīgo piena maisījumu un papildēdienu pagatavošanas, lietošanas un uzglabāšanas instrukcijas, jo nepareiza un nevajadzīga to lietošana var apdraudēt bērna veselību. Frisolac Gold Comfort 1 ir jālieto saskaņā ar pediatra rekomendācijām un lietošanas laikā ir nepieciešama medicīnas darbinieka uzraudzība.
Piemērots: Bērniem
Piemērots diabētiķiem:
1. Gatava maisījuma konsistence biezāka, pateicoties Ceratoniju augļu sveķiem, un ēdināšanai nepieciešams knupis ar lielāku caurumiņu. 2. Vienmēr rūpīgi nomazgājiet rokas un traukus, lietojiet tīru ūdeni. 3. Vāriet dzeramo ūdeni 5 minūtes. 4. Tieši pirms lietošanas noskalojiet pudeli un knupi ar karstu ūdeni. 5. Atdzesējiet vārīto ūdeni līdz 75°C pirms maisījuma pagatavošanas. 6. Ielejiet nepieciešamo ūdens daudzumu pudelītē. 7. Izmantojot pievienoto mērkaroti, pievienojiet 1 līdzenu mērkaroti uz katriem 30 ml ūdens. 8. Aizvākojiet pudelīti un sakratiet, līdz pulveris pilnībā izšķīdis. 9. Pārbaudiet maisījuma temperatūru un ēdiniet savu mazuli, kad Frisolac Gold Comfort 1 ir remdens. 10. Izlietojiet sagatavoto maisījumu vēlākais 1 stundas laikā pēc pagatavošanas. 11. Izmetiet ēdiena pārpalikumus.
Vājpiena pulveris, demineralizēts sūkalu pulveris (noPIENA), augu eļļas (palmu, rapšu (ar zemu erukskābes līmeni), palmu kodolu, saulespuķu), LAKTOZE, biezinātājs (Ceratonijas augļu sveķi), sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (no PIENA), galaktooligosharīdi (no PIENA), maltodekstrīns, kālija citrāts, kalcija karbonāts, ZIVJU eļļa, magnija hlorīds, nātrija citrāts, Mortierella alpina eļļa, nātrija L-askorbāts, ortofosforskābes kalcija sāļi, holīna bitartrāts, nātrija hlorīds, kālija hlorīds, taurīns, dzelzs sulfāts, kalcija hidroksīds, emulgators (saulespuķu lecitīni), cinka sulfāts, citidīn-5-monofosfāts (CMF), DL --tokoferilacetāts, L-askorbilpalmitāts, uridīn-5-monofosfāts (UMF), nikotīnamīds, inozīna-5-monofosfāts (IMF), adenozīn-5-monofosfāts (AMF), guanozīn-5-monofosfāts (GMF), kalcija D-pantotenāts, vara sulfāts, retinilacetāts, tiamīna hidrohlorīds, piridoksīna hidrohlorīds, mangāna sulfāts, folijskābe, kālija jodīds, fitomenadions, nātrija selenīts, D-biotīns, holekalciferols.