preloader

Lūdzu, uzgaidiet

FRISOLAC GOLD 1 mākslīgais piena maisījums, no dzimšanas, 400 g

FRISOLAC GOLD 1 mākslīgais piena maisījums, no dzimšanas, 400 g

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 74153
Mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas.
€6,05
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas.

Mākslīgais piena maisījums Frisolac Gold 1 paredzēts zīdaiņiem dzīves pirmajos sešos mēnešos, kad gremošanas trakts turpina attīstīties un tauku vajadzība ir salīdzinoši augsta. Tas satur kazeīnu: sūkalas attiecībās 40:60, prebiotikas (GOS) un neaizstājamās taukskābes DHS un ARS. Papildus sastāvā ir D vitamīns, kalcijs un nukleotīdi, kas atbalsta zīdaiņu augšanu un attīstību gadījumos, kad Frisolac Gold 1 tiek izmantots kā vienīgais zīdaiņa uzturs pirmajos dzīves mēnešos. Pateicoties unikālajai vienreizējās apstrādes tehnoloģijai, olbaltumvielas ir viegli sagremojamas. Zīmols Friso pieder FrieslandCampina vienai no pasaulē vadošajām piena pārstrādes kompānijām ar vairāk kā 140 gadu ilgu pieredzi. Friso ir starptautisks zīmols, kas pārstāvēts vairāk kā 25 pasaules valstīs.
Vecums: 0-6 mēn.
Uzglabāšana: Atvērtu iepakojumu uzglabājiet sausā, vēsā vietā (līdz 25°C).
Brīdinājumi: Nepareiza Frisolac Gold 1 sagatavošana, lietošana un uzglabāšana var kaitēt bērna veselībai. Vienmēr uzglabājiet ēdiena traukus tīrus un sausus. Pirms ēdiena pagatavošanas sterilizējiet nepieciešamos traukus vismaz 3 minūtes. Vienmēr uzglabājiet tīru un sausu mērkaroti iepakojuma iekšpusē. Cieši aizveriet iepakojumu ar oriģinālo vāciņu. Atvērtu iepakojumu izlietojiet 4 nedēļu laikā pēc atvēršanas. Ievērojiet mākslīgo piena maisījumu un papildēdienu pagatavošanas, lietošanas un uzglabāšanas instrukcijas, jo nepareiza un nevajadzīga to lietošana var apdraudēt bērna veselību. Izlietojiet sagatavoto maisījumu Friso Gold 1 vēlākais stundas laikā pēc pagatavošanas.
Piemērots: Bērniem
1. Vienmēr rūpīgi nomazgājiet rokas un traukus, lietojiet tīru ūdeni. 2. Vāriet dzeramo ūdeni 5 minūtes. Atdzesējiet vārīto ūdeni līdz 40°C (remdens) pirms maisījuma pagatavošanas. 3. Tieši pirms lietošanas noskalojiet pudeli un knupi ar karstu ūdeni. 4. Ielejiet nepieciešamo ūdens daudzumu pudelītē. 5. Izmantojot pievienoto mērkaroti, pievienojiet 1 līdzenu mērkaroti uz katriem 30 ml ūdens. 6. Aizvākojiet pudelīti un sakratiet, līdz pulveris pilnībā izšķīdis. 7. Pārbaudiet maisījuma temperatūru un ēdiniet savu mazuli, kad Frisolac Gold 1 ir remdens. 8. Izlietojiet sagatavoto maisījumu vēlākais 1 stundas laikā pēc pagatavošanas. 9. Izmetiet ēdiena pārpalikumus.
Vājpiena pulveris, demineralizētu sūkalu pulveris (no PIENA), augu eļļas (palmu, rapšu (ar zemu erukskābes līmeni), palmu kodolu, saulespuķu), LAKTOZE, galaktooligosaharīdi (no PIENA), maltodekstrīns, sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (no PIENA), kālija citrāts, kalcija karbonāts, ZIVJU eļļa, magnija hlorīds, holīna bitartrāts, Mortierella alpina eļļa, nātrija citrāts, nātrija L-askorbāts, ortofosforskābes kalcija sāļi, nātrija hlorīds, kālija hlorīds, taurīns, dzelzs sulfāts, kalcija hidroksīds, cinka sulfāts, DL --tokoferilacetāts, citidīn-5-monofosfāts (CMF), L-askorbilpalmitāts, nikotīnamīds, adenozīn-5-monofosfāts (AMF), kalcija D-pantotenāts, guanozīn-5-monofosfāts (GMF), inozīn-5-monofosfāts (IMF), vara sulfāts, uridīn-5-monofosfāts (UMF), retinilacetāts, tiamīna hidrohlorīds, piridoksīna hidrohlorīds, mangāna sulfāts, folijskābe, kālija jodīds, fitomenadions, nātrija selenīts, D-biotīns, holekalciferols.