preloader

Lūdzu, uzgaidiet

FRISO GOLD COMFORT 2 mākslīgais piena maisījums, 6-12 mēn., 400 g

FRISO GOLD COMFORT 2 mākslīgais piena maisījums, 6-12 mēn., 400 g

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 74157
Speciālais piena maisījums zīdaiņiem no 6 līdz 12 mēnešu vecumam.
€6,99
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Speciālais piena maisījums zīdaiņiem no 6 līdz 12 mēnešu vecumam.

Mākslīgais papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 6 līdz 12 mēnešu vecumam ar nelielām kuņģa-zarnu trakta problēmām (atgrūšanu, kolikām, aizcietējumiem). Tas satur Jāņa maizes koka sēklu polisaharīdus, kas ir dabiskas izcelsmes biezinātājs. Pateicoties īpašajam olbaltumvielu apstrādes procesam, tas viegli uzsūcas. Tas satur sekojošas uzturvielas: - Biezinātāju (Ceratonijas augļu sveķi). - Nukleotīdus. Pateicoties Ceratoniju augļu sveķiem, Friso Gold Comfort 2 ir biezākas konsistences. Zīmols Friso pieder FrieslandCampina vienai no pasaulē vadošajām piena pārstrādes kompānijām ar vairāk kā 140 gadu ilgu pieredzi. Friso ir starptautisks zīmols, kas pārstāvēts vairāk kā 25 pasaules valstīs.
Vecums: 6-12 mēn.
Uzglabāšana: Atvērtu iepakojumu uzglabājiet sausā, vēsā vietā (līdz 25°C).
Brīdinājumi: Nepareiza FrisoGold Comfort 2 sagatavošana, lietošana un uzglabāšana var kaitēt bērna veselībai. Vienmēr uzglabājiet ēdiena traukus tīrus un sausus. Pirms ēdiena pagatavošanas sterilizējiet nepieciešamos traukus vismaz 3 minūtes. Vienmēr uzglabājiet tīru un sausu mērkaroti iepakojuma iekšpusē. Cieši aizveriet iepakojumu ar oriģinālo vāciņu. Atvērtu iepakojumu izlietojiet 4 nedēļu laikā pēc atvēršanas. Friso Gold Comfort 2 ir jālieto saskaņā ar pediatra rekomendācijām un lietošanas laikā ir nepieciešama medicīnas darbinieka uzraudzība. Pateicoties Ceratoniju augļu sveķiem, Friso Gold Comfort 2 ir biezākas konsistences. Friso Gold Comfort 2 nav piemērots zīdaiņiem no dzimšanas. Friso Gold Comfort 2 ir piemērots uzturvielu avots zīdaiņiem no 6 līdz 12 mēnešu vecumam. Sākot ar 6 mēnešu vecumu, bērniem ir nepieciešams saņemt arī papildēdienu, ne tikai mākslīgo piena maisījumu. Pirms uzsākt papildēdiena lietošanu, konsultējieties ar savu ārstu.
Piemērots: Bērniem
Piemērots diabētiķiem:
1. Gatava maisījuma konsistence biezāka, pateicoties Ceratoniju augļu sveķiem, un ēdināšanai nepieciešams knupis ar lielāku caurumiņu. 2. Vienmēr rūpīgi nomazgājiet rokas un traukus, lietojiet tīru ūdeni. 3. Vāriet dzeramo ūdeni 5 minūtes. 4. Tieši pirms lietošanas noskalojiet pudeli un knupi ar karstu ūdeni. 5. Atdzesējiet vārīto ūdeni līdz 75°C pirms maisījuma pagatavošanas. 6. Ielejiet nepieciešamo ūdens daudzumu pudelītē. 7. Izmantojot pievienoto mērkaroti, pievienojiet 1 līdzenu mērkaroti uz katriem 30 ml ūdens. 8. Aizvākojiet pudelīti un sakratiet, līdz pulveris pilnībā izšķīdis. 9. Pārbaudiet maisījuma temperatūru un ēdiniet savu mazuli, kad Friso Gold Comfort 2 ir remdens. 10. Izlietojiet sagatavoto maisījumu vēlākais 1 stundas laikā pēc pagatavošanas. 11. Izmetiet ēdiena pārpalikumus.
Vājpiena pulveris, demineralizēts sūkalu pulveris (NO PIENA), maltodekstrīns, augu eļļas (palmu, rapšu (ar zemu erukskābes līmeni), palmu kodolu, saulespuķu), LAKTOZE, biezinātājs (Ceratoniju augļu sveķi), galaktooligosaharīdi (no PIENA), ortofosforskābes kalcija sāļi, kālija citrāts, kalcija karbonāts, magnija hlorīds, nātrija L-askorbāts, nātrija citrāts, ZIVJU eļļa, holīna bitartrāts, ortofosforskābes magnija sāļi, nātrija hlorīds, Mortierella alpina eļļa, kālija hlorīds, taurīns, dzelzs sulfāts, kalcija hidroksīds, emulgators (saulespuķu lecitīni), cinka sulfāts, citidīn-5-monofosfāts (CMF), DL --tokoferilacetāts, uridīna-5-monofosfāts (UMF), L- askorbilpalmitāts, nikotīnamīds, adenozīna-5-monofosfāts (AMF), guanozīna-5-monofosfāts (GMF), kalcija D-pantotenāts, inozīna-5-monofosfāts (IMF), vara sulfāts, tiamīna hidrohlorīds, riboflavīns, retinilacetāts, mangāna sulfāts, piridoksīna hidrohlorīds, folijskābe, kālija jodīds, fitomenadions, D-biotīns, nātrija selenīts, holekalciferols.