preloader

Lūdzu, uzgaidiet

FLUDITEC 50 mg/ml sīrups, 125 ml, N1

FLUDITEC 50 mg/ml sīrups, 125 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Carbocisteinum
Aktīvās vielas koncentrācija: 50 mg/ ml
Produkta kods: 11727
Atkrēpošanu veicinošs sīrups pieaugušajiem un bērniem no 15 gadu vecuma.
€4,64
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Atkrēpošanu veicinošs sīrups pieaugušajiem un bērniem no 15 gadu vecuma.

Šīs zāles ir paredzētas lietošanai pieaugušajiem un bērniem, vecākiem par 15 gadiem, lai mazinātu krēpu viskozitāti, neilgu elpošanas traucējumu gadījumos ar atkrēpošanas grūtībām (grūti atkrēpot bronhu sekrētu).
Vecums: Pieaugušajiem un bērniem, vecākiem par 15 gadiem.
Brīdinājumi:

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu, ja Jums ir:

  • klepus ar strutu piejaukumu vai klepus ar pastiprinātu krēpu veidošanos;
  • hroniska bronhu vai plaušu slimība;

-    aktīva kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas čūla.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: šķidrums
Mērķis: Elpošanas ceļiem
Piemērots: Pusaudžiem un pieaugušajiem
Piemērots diabētiķiem:
Vienmēr lietojiet šīs zālestieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Iekšķīgai lietošanai. Viena līdz 15 ml atzīmei uzpildīta mērglāzīte satur 750 mg karbocisteīna. Pieaugušajiem un bērniem, vecākiem par 15 gadiem, ieteicamā deva ir: viena līdz 15 ml atzīmei uzpildīta mērglāzīte 3 reizes dienā, vēlams starp ēdienreizēm. Pašārstēšanās ilgums nedrīkst pārsniegt 5 dienas. Ja jums liekas, ka zāļu iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu. Ja esat lietojis Fluditec 50 mg/ml sīrupu vairāk nekā noteikts Nejaušas pārdozēšanas gadījumā pārtrauciet zāļu lietošanu un konsultējieties ar savu ārstu pēc iespējas ātrāk. Ja esat aizmirsis lietot Fluditec 50 mg/ml sīrupu Nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu aizmirsto devu. Ja Jūs pārtraucat lietotFluditec 50 mg/ml sīrups Ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet ārstam vai farmaceitam.

Aktīvā viela ir karbocisteīns (Carbocysteinum).

1 ml sīrupa satur 50 mg karbocisteīna.

Viena līdz 15 ml atzīmei uzpildīta mērglāzīte satur 750 mg karbocisteīna.

Citas sastāvdaļas ir saharoze, glicerīns, metilparahidroksibenzoāts (E218), karameļu smaržviela*, saulrieta dzeltenais FCF (E110), patentzilais V (E131), nātrija hidroksīds, attīrīts ūdens.

Karameļu smaržvielas sastāvs: levulīnskābe, paraanīsaldehīds, veratraldehīds, metilanisāts, etilanisāts, benzilcinnamāts, 1,3-dimetoksibenzēns, etilvanilīns, kakao ekstrakts, vaniļas ekstrakts, rūgto mandeļu eļļa, 4-metoksiacetafons, metilciklopentenolons,6-metilkumarīns, gamma oktolaktons, piperonāls/ heliotropīns, propilēnglikols, triacetīns, gamma valerolaktons, vanilīns, 3-hidroksi-2-metil-4-pirons.