preloader

Lūdzu, uzgaidiet

FEBRISAN 500 mg/25 mg/5 mg apvalkotās tabletes, 24 gab., N24

FEBRISAN 500 mg/25 mg/5 mg apvalkotās tabletes, 24 gab., N24

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 71298
  Febrisan lieto īslaicīgai saaukstēšanās slimību un gripas simptomu  mazināšanai.
€5,45
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

 

Febrisan lieto īslaicīgai saaukstēšanās slimību un gripas simptomu  mazināšanai.Zāles satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, fenilefrīna hidrohlorīdu un kofeīnu. Paracetamolam ir pretsāpju un pretdrudža iedarbība.Fenilefrīna hidrohlorīds palīdz aizlikta deguna gadījumā un atbrīvo deguna ejas. Kofeīns stimulē centrālo nervu sistēmu un papildina paracetamola pretsāpju iedarbību.

 

Febrisan lieto īslaicīgai saaukstēšanās slimību un gripas simptomu (drudzis, drebuļi, galvassāpes, muskuļu sāpes, sāpes kaklā, iesnas un deguna blakusdobumu iekaisums) mazināšanai.

 

Brīdinājumi:

Pirms Febrisanlietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu ja:

 

-        Jūs saņemat antikoagulantus (asins sašķidrināšanai);

-        Jums ir akūts hepatīts, viegli līdz vidēji smagie aknu (ieskaitot Žilbēra sindromu) un Jūs lietojat vienlaicīgi zāles, kas ietekmē aknu darbību;

          Jums ir vidēji smagi nieru darbības traucējumi;

-        Jums ir palielināta prostata;

-        Jums ir akūta kuņģa čūla;

-        Jums ir kuņģa-zarnu darbības traucējumi, īpaši zarnu iekaisums vai nosprostojums vai nesen bijusi zarnu operācija;

          Jums ir iedzimts enzīma glikozes 6-fosfātdehidrogenāzes deficīts;

-        Jums ir alerģija (paaugstināta jutība) pret acetilsalicilskābi;

-        Jūs lietojat trankvilizatorus vai citas simpatomimētiskas zāles (piem., gļotādas tūskas mazināšanai), apetīti mazinošas zāles, vai amfetamīnam līdzīgus psihostimulatorus;

  • Jums ir hemolītiska anēmija; bronhiālā astma; pārmērīgs šķidruma zudums organismā; hroniski

uzturestraucējumi; obliterējoša asinsvadu slimība;

  • ja Jūs lietojat zāles ilgstoši, lielās devās un neatbilstoši norādījumiem,  iespējama galvassāpju

attīstība vai to pastiprināšanās. Galvassāpes, kuras ir izraisījusi pretsāpju līdzekļu pārdozēšana,

nedrīkst ārstēt, palielinot šo zāļu devu.

 

Jums ir kādreiz bijušas augstāk minētie simptomi, lūdzu, konsultējieties ar ārstu.

 

Tā kā pastāv pārdozēšanas risks, nedrīkst vienlaikus lietot citas paracetamolu saturošas zāles.

 

Ārstēšanās laikā nelietojiet alkoholu un Jums jāizvairās no pārmērīgas kofeīna uzņemšanas (kafijas,

tējas vai dažu citu dzērienu lietošanas.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: apvalkotās tabletes
Vienmēr lietojiet Febrisan tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ja ārsts nav rekomendējis savādāk,ievērojiet zemāk minētos norādījumus. Tas ir svarīgi, lai zāles darbotos pareizi. Cik daudz Febrisan es drīkstu lietot dienā Pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 16 gadiem un ar ķermeņa masu virs 54 kg: pa 1 - 2 tabletēm ik pēc 4 - 6 stundām. Nelietot vairāk par 8 tabletēm dienā. Pusaudžiem, kuru ķermeņa masa ir robežās no 43-54 kg (aptuveni 12-16 gadu vecums): maksimālā dienas deva ir 3 g paracetamola dienā, vai 6 tabletes 24 stundās. Pacienti ar aknu un/vainieru darbības traucējumiem Pacientiem ar aknu darbības traucējumiem vai Žilbēra sindromu deva jāsamazina vai jāpalielina devu lietošanas starplaiki. Smagas nieru mazspējas gadījumā starplaikam starp devu lietošanas reizēm jābūt vismaz 8 stundas. Pacienti ar hronisku alkoholismu jeb t.s. sadzīves alkoholiķi Regulāra alkohola lietošana var samazināt paracetamola toksicitātes slieksni. Šiem pacientiem minimālais starplaiks starp devu lietošanas reizēm ir 8 stundas. Dienas laikā nedrīkst lietot vairāk kā 2000 mg paracetamola.
  • Aktīvās vielas ir paracetamols, kofeīns unfenilefrīna hidrohlorīds. Viena apvalkota tablete satur 500 mg paracetamola, 25 mgkofeīnaun 5 mg fenilefrīna hidrohlorīda.
  • Citas sastāvdaļas ir : povidons, krospovidons, želatinizēta kukurūzas ciete, stearīnskābe, mikrokristāliska celuloze, koloidāls bezūdens silīcija dioksīds, A tipa nātrija karboksimetilciete un nātrija stearilfumarāts. Apvalks: Opadry II dzeltenais (hipromeloze, polidekstroze, titāna dioksīds (E 171), talks, maltodekstrīns, piesātināto taukskābju ar vidēji garu ķēdi triglicerīdi, dzeltenais dzelzs oksīds (E 172), hinolīndzeltenais (E 104)), Opadry Fx dzeltenais (karmelozes nātrija sāls, maltodekstrīns, glikozes monohidrāts, kālija alumosilikāts (E 555), titāna dioksīds (E 171), sarkanais dzelzs oksīds (E 172) un sojas lecitīns.