preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
FARINGOSPRAY aerosols, apelsīnu, 20 ml

FARINGOSPRAY aerosols, apelsīnu, 20 ml

Medicīnas preces
Produkta kods: 82455
Atvieglo mutes dobuma un rīkles gala gļotādas kairinājumu pēc dažādu manipulāciju veikšanas vai iekaisumu gadījumos.
-25%
€5,24
€6,99 *
Prece ir noliktavā

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Cienījamie klienti, vēršam Jūsu uzmanību, ka visi mūsu mājas lapā veiktie pasūtījumi, kuri apstiprināti pēc plkst. 14:00 29.09.2020, tiks piegādāti sākot no 05.10.2020 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Medicīnas preces

Atvieglo mutes dobuma un rīkles gala gļotādas kairinājumu pēc dažādu manipulāciju veikšanas vai iekaisumu gadījumos.

Visas līdzekļa sastāvā esošās vielas ir dabīgās eļļas, kas veido mehānisku aizsargslāni uz mutes dobuma un rīkles gala gļotādas. Tas palīdz uzturēt gļotādu mitru un elastīgu, mazina diskomforta sajūtu un sāpes, samazina skrāpēšanas sajūtu kaklā un berzi, tādejādi atvieglojot arī ēdiena kumosu norīšanu.
Uzglabāšana: Sausā, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Glabāt rūpīgi noslēgtā oriģinālā iepakojumā, istabas temperatūrā (15‑25°C). Pēc lietošanas uzsākšanas izlietot 3 mēnešu laikā.
Brīdinājumi: Nelietojiet, ja Jums ir paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no līdzekļa sastāvdaļām. Nepieļaut līdzekļa iekļūšanu acīs!
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: aerosols
Izsmidzina 1 līdzekļa pūtienu mutes dobumā 3 reizes dienā. Var lietot bērniem no 2gadu vecuma (bērniem līdz 6gadiem lietot vecāku uzraudzībā) un pieaugušajiem.
Augu eļļa, smiltsērkšķa eļļa (Oleum Hippophaes), kliņģerītes ziedu eļļas ekstrakts (Oleum Calendulae), apelsīnu eļļa (Oleum Aurantii dulcis) un rozmarīna ekstrakts (Extractum Rosmarini).