preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
ESTHEDERM hialuronskābes serums ādai ap acīm INTENSIVE HYALURONIC EYE CONTOUR, 15 ml

ESTHEDERM hialuronskābes serums ādai ap acīm INTENSIVE HYALURONIC EYE CONTOUR, 15 ml

Kosmētika un higiēnas preces
Produkta kods: 81513
ESTHEDERM hialuronskābes serums ādai ap acīm INTENSIVE HYALURONIC EYE CONTOUR - pirmais acu serums ar mitrinoši piepildošu iedarbību asaru rievas mazināšanai.
-15%
€34,84
€40,99 *
Prece ir noliktavā

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Kosmētika un higiēnas preces

ESTHEDERM hialuronskābes serums ādai ap acīm INTENSIVE HYALURONIC EYE CONTOUR - pirmais acu serums ar mitrinoši piepildošu iedarbību asaru rievas mazināšanai.

Inovatīvs produkts - pirmais acu serums ar mitrinoši piepildošu iedarbību asaru rievas mazināšanai, izmantojams kā kosmētiska alternatīva hialuronskābes injekcijām šajā zonā. Turklāt vienlaikus tas arī efektīvi novērš mīmikas grumbiņu veidošanos un mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm. Hialuronskābes acu seruma radīšanā ir izmantota inovatīva patentu un tehnoloģiju kombinācija: trīs dažāda molekulāra svara hialuronskābe, kas intensīvi mitrina un aizpilda grumbas + aktīvu sastāvdaļu ansamblis, kas efektīvi dzēš noguruma pazīmes + īpašs dārgmetāla aplikators, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju. Seruma sastāvā ietvertā trīs dažāda molekulāra svara hialuronskābe spēj izkļūt cauri ādas raga slānim un iedarboties uz epidermas virsējiem slāņiem. Ādā šīs molekulas piesaista ūdeni, sniedzot intensīvi mitrinošu un piepildošu iedarbību, kas ir būtiski svarīga asaru rievas* mazināšanai un sīko mīmikas grumbiņu novēršanai. Noguruma pazīmju dzēšanai seruma sastāvā iestrādāta kofeīna, karnozīna un ruskogenīna kombinācija, kas stimulē toksīnu izvadīšanu, uzlabo mikrocirkulāciju, novērš pietūkumu, mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm, kā arī samazina ādas oksidatīvos bojājumus. Maksimāli efektīvai seruma uzklāšanai acu zonā, iepakojuma tūbiņa aprīkota ar īpašu aplikatoru, kas veidots no dārgmetāla pallādija. Tā inerto un tādējādi drošo īpašību dēļ, šis materiāls tiek plaši izmantots arī medicīnas instrumentu ražošanai. Pallādija aplikātors sniedz patīkamu vēsuma efektu, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju, audu elastību un līdz ar to arī ādas tvirtumu. * Asaru rieva veidojas, izdilstot zemādas tauku slānim zem acs, kas veido vizuāli redzamu iedobi starp degunu un acs iekšējo kaktiņu, kas ar laiku padziļinās un veidojas rieva. šīs izmaiņas rada nogurušu, nereti slimīgu izskatu.
Efekts: Mitrina
Efekts: Atjauno
Efekts: Atsvaidzina
Ādas problēma: Grumbas
Izmantojot aplikatoru, nelielu daudzumu seruma uzlikt acs zonā trīs vietās - zem acs, pie acu ārējā kaktiņa un zem uzacs. Ar aplikatora palīdzību virzienā no iekšpuses un ārpusi izlīdziniet serumu, īpašu uzmanību veltot smieklu krunciņām acs ārējā kaktiņā. Atkārtojiet šo pašu darbību acu plakstiņa augšējā daļā virs acu loka, neaizmirstot zonu starp uzacīm. Izdariet apļveida kustības zem acs virzienā no iekšpuses uz ārpusi, īpašu rūpību pievēršot smieklu krunciņām pie acs ārējā kaktiņa.